iphone-7-Plus-ekrani-tamiri

iphone 7 Plus ekranı çatladı kırıldı?

iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı?

Ekran Sorunları Olan İphone 7 Plus Telefonlarınız Varsa Ne Yapmalı?

iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı diyerek bize gelen kullanıcılarımız sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturuyor ve piyasa koşullarının en uygun fiyatını ödüyorlar.Pek çok telefon modelinde olduğu gibi Apple firmasının önde gelen modellerinden iphone 7 Plus modelinde de ekran sorunları meydana gelebiliyor. Bunlardan büyük çoğunluğu kullanıcı kaynaklı kırılmalar, çatlamalar gibi sorunlar olabilmekte. Elbette böyle durumlar garanti kapsamına girmiyor ve sizin uygun bir teknik servis hizmeti bularak bu sorunlar için doğru bir hizmet almanız şart oluyor. Burada iphone 7 Plus kullanıcılarının aklına gelen soruların başında “cihazımın ekranını nasıl ve nerede değiştirmeliyim?” sorusu geliyor. Kuşkusuz ki merak edilen diğer konu “uygun fiyat” olmakta.

iphone-7-Plus-ekrani-catladi-kirildi
iphone-7-Plus-ekrani-catladi-kirildi

Tasarımı ve görüntü özellikler ülkemizde tercih edilen telefon modellerinin başında gelen iphone 7 Plus serisi bazen istenmeyen kazalara maruz kalabiliyor. Yere düşürülme, üzerine ağırlık düşmesi, ezilme veya çizilme gibi kazalardan genellikle oldukça hassas olan ekran donanımı zarar görüyor. Kullanması keyifli ama hassas bu cihazlar genellikle iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı şikayeti ile teknik servislere götürülüyorlar. Ekran sorunlarının garanti kapsamında olmadığını daha önce belirtmiştik. Peki öyleyse iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı veya çizildiyse bir iphone kullanıcısı olarak ne yapmalıyız?

Cep Hastanesi farklıyla iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı şikayetlerine karşı son derece hızlı çözümler üretiyoruz. Yıllar önce cep telefonu dünyasına uzman bir teknik servis olarak adım atan firmamız, yıllar içinde büyük bir teknisyen kadrosuna ve gelişmiş tamir ve onarım departmanlarına sahip oldu. İstanbul – Pendik bölgesinde bize ulaşan müşterilerimize sunduğumuz hizmet, zaman içinde ortaya koyduğumuz ücretsiz kargo fırsatları ile Türkiye’nin dört bir yanına yayıldı.
iphone-7-Plus-ekrani-servisi
iphone-7-Plus-ekrani-servisi

Öncü firmalardan biri olmanın gururunu müşterilerimizle paylaşıyor ve tüm telefon sorunlarında ücretsiz olarak danışmanlık yapıyoruz. Kullanıcılarımızın sorularına cevap vermek, onların öneri ve görüşleri ile her geçen gün daha da ileriye gitmek bizim açımızdan oldukça sevindirici.

iphone-7-Plus-ekrani-tamiri
iphone-7-Plus-ekrani-tamiri
  • iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı şikayetleri ile bize ulaşan müşterilerimize orijinal iphone parçaları ile değişim hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız tüm ekran parçaları (ön cam, dokunmatik, ekran paneli ve tüm bağlantılar) seri numaralı Apple ürünleri olduğu için telefonunuz değişim işleminden sonra tam da ilk gün elinize aldığınız haliyle görünecektir.
  • iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı  şikayeti sonrasında uyguladığımız değişim işlemlerinden sonra firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti kapsamına alınırsınız.
  • iphone 7 Plus ekranı çatladı  kırıldı diyen müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Garantili, orijinal ve hızlı hizmetle telefonunuza yeniden kavuşun ve tüm bilgileriniz değişmeden telefonunuzu yıllarca kullanmaya devam edin.

Ekran değişimi için : http://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-7-plus-ekran-cam-degisimi/

en  :: English Version ::

What to Do If Your iPhone 7 Plus Phones Have Display Problems
As in many phone models, Apple’s leading models of the iPhone 7 Plus also come up with screen problems. Most of these problems can be caused by user breakage or cracking. Of course, such situations are not covered by the warranty and you must find a suitable technical service to get the right service for these problems. Here at the beginning of the iPhone 7+ users’ question, “How and where should I change my device’s display?” The question comes up. There is no doubt that the other subject is “affordable”. The iPhone 7 Plus screen is cracked and broken, and users who come to us are able to solve the problems quickly and pay the best price for the market conditions.
The iPhone 7 Plus series, which is one of the most preferred phone models in our country, is sometimes exposed to unwanted accidents. The screen equipment, which is usually very sensitive to accidents such as dropping, weight loss, crushing or scratching, is damaged. Useful but sensitive, these devices are often taken to technical services with the iPhone 7 Plus screen cracked and broken. We have already stated that display problems are not covered by warranty. So if the iPhone 7 Plus screen is cracked or scratched, what should we do as an iPhone user?
Pocket Hospital is extremely fast solutions to the complaints that the iPhone 7 Plus screen cracked and broken down. Years ago, our company, which has taken a step as a specialized technical service to the mobile phone world, has had a large technician staff and advanced repair and repair departments over the years. The service we offer to our customers who have reached us in Istanbul – Pendik region has spread all over Turkey with the free cargo opportunities we have shown over time.
We share the pride of being one of the leading companies with our customers and provide free consultation on all phone problems. It is quite gratifying for us to answer the questions of our users and to go further with their suggestions and opinions every day.
• The iPhone 7 Plus screen provides customers with genuine iPhone parts and exchange service to contact us with complaints of cracked screen. Since all of the screen pieces we use (windscreen, touchscreen, panel, and all connections) are serial numbers for Apple products, your phone will appear exactly as you received it the first day after the exchange.
• You will be covered for 6 months by our company after the replacement process we applied after the iPhone 7 Plus screen is cracked and broken.
• The iPhone 7 Plus screen is cracked and broken, and we are working to offer our customers the best prices. Reach your phone with guaranteed, original and fast service and keep using your phone for years without changing all of your information.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir