iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım ?

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım ?
Gün boyunca elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonların sahip olmaları gereken en önemli özelliklerden birisi de hiç kuşkusuz uzun batarya ömrüne sahip olmaları gerektiğidir. Oynadığımız oyunlar , gün geçtikçe yeni bir tanesini telefonumuza yükleyip düzenli olarak kullandığımız programlar derken zamanla bizim hızımıza yetişememeye başladığını fark ediyoruz pil dayanıklılığının.
Telefonumuzu ambalajından çıkarıp yeni kullanmaya başladığımız gün ile 1000 . kez şarja taktığımız telefon arasında epeyce bir fark olması doğaldır. Her batarya gibi Iphone marka telefonlarında bir pil ömrü vardır ve zamanı dolduğunda biter. Son zamanlarda kullanıcılardan sıklıkla şu soruyu duyar olduk.

iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım ?
iPhone Şarjı Çabuk Bitmeye Başladı Ne Yapmalıyım ?

iPhone şarjı çabuk bitmeye başladı ne yapmalıyım ? ”

Eğer sizinde iPhone şarjınız yeni şarj etmenize rağmen sadece birkaç saat içinde % 5′ lere kadar düşüyorsa,Telefonla konuştuğunuz sırada , oyun oynarken ya da tam yeni bir program indirmeye çalışırken beklenmedik bir şekilde kapanarak size sorun çıkartıyorsa hiç vakit kaybetmeden yetkili bir servise başvurarak telefon bataryanızı değiştirme zamanınız gelmiş demektir.

Iphone Şarjı Dayanmamaya Başladığında Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

Iphone batarya değişiminin orijinal parça kullanılarak statik elektrikten tamamen arındırılmış, gerçek anlamda sterilize edilmiş bir ortamda ve alanında tecrübeli uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir.Batarya değişim fiyatları Iphone modelleri arasında farklılık göstermekle birlikte Iphone 7 Plus için 250 tl’ den başlayarak Iphone 4 için 40 tl’ ye gerileyen bir tablo karşımıza çıkar.

iPhone Pil Değişimi
iPhone Pil Değişimi

Batarya sökme işlemi sırasında orijinal batarya takılırken telefon performansınızın kalitesini yükseltmek adına telefonunuzun genel iç temizliği de yapılır.Batarya değişimi ile birlikte telefonunuzu olası hasarlardan ve batarya şişmesi sonucu oluşabilecek ekran kırılmalarından da korumuş olursunuz.

Teslimat sırasında aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız, içinize sinmeyen bir şey bulduğunuz ya da sadece tereddüt yaşadığınız durumlarda paranız size sorgusuz sualsiz geri iade edilir.

Teknisyenlerin hummalı incelemelerinden ve çok çeşitli testlerden geçen telefonunuz aldığınız hizmete onay verdiğiniz takdirde yanında 6 ay geçerli yetkili teknisyen tarafından imzalı ve kaşeli garanti belgesi ile size teslim edilir.( kullanıcı hatasından kaynaklanmayan ) bütün bozulma ve telefonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek diğer problemlerde herhangi bir ek ücret ödemeden teknik servis hizmetinden yararlanabilir, aradığınız çözüme rahatlıkla ve hızla kavuşabilirsiniz.

6 ay boyunca geçerli bu garanti kartı sayesinde 6 ay içinde yaşayacağınız

 

iPhone Batarya Değişimi
iPhone Batarya Değişimi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading Facebook Comments ...