Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. 2 Dakikada Ekran Değişimi

2 Dakikada Ekran Değişimi

2 Dakikada Ekran Değişimi

2 Dakikada Ekran Değişimi ,Bu yazıda en hızlı ve en kısıtlı zamanlarda acil ve güvenilir ekran değişimi hakkında bilmemiz gerekenler hakkında konuştuk. Cep Hastanesi servisimizde en sık karşılaştığımız telefon onarımları arasında çatlak ve kırık ekranlar bulunuyor.

Her gün çok sayıda ekran / LCD değişimi yapıyoruz ve gelişmiş ekipman ve tekniklerimiz sayesinde İstanbul ve Türkiye’deki en hızlı ekran değişimine öncülük ediyoruz.

En Hızlı Ekran Değişimi

Telefon ekranınız çatladığında veya kırıldığında, ilk başta hangi parçanın hasar gördüğünü belirlemek zor olabilir. Ekran değişimi söz konusu olduğunda ön ekran, LCD ve sayısallaştırıcı çalışmaya dahil edilmiştir. Kırık bir ekranla karşılaşırsanız, telefonu normal bir şekilde görüntülüyorsanız, sorun muhtemelen sadece camdır. Ekranda çizikler görürseniz veya yalnızca siyah bir ekranla karşılaşırsanız, en hızlı ekran değişikliği aradığınız şey olabilir.

Cep Hastanesi en hızlı ekran değişimi için bir takım yeni teknoloji ekipmanlardan yararlanıyoruz. Bu ekipman sayesinde, geleneksel ekran değiştirme tekniklerini bir kenara bırakarak daha gelişmiş yöntemlerin yardımına sahibiz. Bu şekilde, OEM kalitesinde yedek ekran değiştirme işlemi bir saatten daha kısa sürede tamamlanır. Bu süre modelden modele değişir, ancak birçok telefonun 30 dakika ila 45 dakika arasında yeni bir ekranı vardır.

Kurulacak ekranın kalitesi önemlidir. Düşük kaliteli ekranlar veya OEM kalitesi olmayan hemen hemen tüm ekranlar zayıf ışık yoğunluğuna ve rengine sahiptir. Bu ekranlarda görüntü sarımsı veya pembe tonlarda olabilir. Aynı zamanda, ne kadar aşağı çevirirseniz döndürün, hem gözünüzü tahriş eden hem de daha fazla pil gücü tüketen son derece yüksek ışıkla karşılaşabilirsiniz. Cep Hastanesi bu anlamda sadece OEM kalitesinde ekranlar kullanmaktadır. Bu ekranlar iPhone veya Samsung’a sağlanan orijinal ekranlarla aynı kalitededir.

İlginizi Çekebilir: Kırılmaz Cam mı Kırıldı Ekran mı

En İyi Ekran Değişimi

Kullanıcılar en iyi ekran değişimi nerede yapıldığını merak ediyor. En iyi ekran değişimi hizmetleri arasında yer alan Cep Hastanesi, akıllı telefonlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor.

Cep Hastanesi olarak firmamız Samsung, Sony, iPhone, LG, Casper, Asus, Xiaomi, General Mobile, Huawei, ve diğer tüm markaların cep telefonu ekan değişimi, cam değişimi, öncü değişikliği, dokunmatik ekran değişimi %100 olarak orijinal ve garantili.İstanbul’ da güvenilir, garantili gerçek bir cep telefonu mağazası bulmak için kapı, kapı dolaşmanıza gerek yok, firmamızdan teknik servis hizmeti almak artık çok kolay yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek veya anlaşmalı olduğumuz en yakın kargo şirketine arızalı akıllı cep telefonunuzu teslim etmek.

  1. Telefonunuzu açtığınızda hiç görüntü yok ise ekran değişimi yapmanız gerekmektedir.
  2. Telefonu açtığınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatik çalışıyor ise sadece ön cam değişimi yapmanız gerekecektir.

Şirketimiz, akıllı telefonlarınızın tüm marka ve modeli, cam değişimi, soket değişimi, anakart tamiri, renk değişimi, Kasa değişimi, arka kasa değişimi, donma problemi, batarya problemi, açma tuş problemi, cihazınızın tüm arızaları gibi yazılım sorunları garantilidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; 1 Dakikada Ekran Değişimi , 2 Dakikada Ekran Değişimi , 3 Dakikada Ekran Değişimi 4 Dakikada Ekran Değişimi , 5 Dakikada Ekran Değişimi , 6 Dakikada Ekran Değişimi , 7 Dakikada Ekran Değişimi , 8 Dakikada Ekran Değişimi , 8 Dakikada Ekran Değişimi , 9 Dakikada Ekran Değişimi , 10 Dakikada Ekran Değişimi.