Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi

A7 2017 Ekran Ve Arka Kapak Değişimi

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi ,Cihazınızın ekranının değiştirilmesi, alanında uzman deneyime haiz teknik servis personelimizde tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda gerçekleştirilecektir. Teknik servis odalarımız 7/24 kamera sistemi ile kontrol altındadır. Bizim tarafımızdan yapılan ekran değişimleri sırasında, bilgisayardaki bilgiler silinmeyecek ve herhangi bir performans düşüşü olmayacaktır.

Samsung Galaxy A7 2017’in ekran değiştirme süresi, cihazınızı bize getirdiyseniz bir tek 30 dakika devam eder. Kargo ile nakliye yaparken, bu işlem 3 (üç) iş günü içinde yapılır. Galaxy A7 2018 ekran çağrısından sonrasında, kalite denetimi için yanınıza göre seçim yapabilir ve kontrol edebilirsiniz. Cihazınızın ekran değiştirme sevmiyorum yahut herhangi bir kusur bulmak her süre ayarlayarak çünkü hepimiz koşulsuz ödeme toplam boyutunu iade etmiyoruz.

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy A7 2017, beklenmedik durumlar sebebiyle ekranınızı kırabilir ve bozabilir. Bu durumda, cihazınızın ekran değişiklik yapma, size orijinal yedek parça kullanıldığından kesin olmalıdır Galaxy A7 2017 aletin ekran değiştirme yapmak için emin bir uzman şirket olması gerekir. En sık sorulan sorulardan biri, cihazın ekran kırılması sonucu güvence kapsamında olup olmadığıdır.

Samsung Galaxy A7 2017 akıllı telefonunuzun ekranını değiştirirken dikkate alınması gereken bazı şeyler var. Bu unsurlar, ekran değişiminden sonra ekranınızın performansında, dokunmatik hassasiyetinde ve sağlıklı çalışmasında çok önemlidir. Akıllı telefonunuzun ekranını değiştirirken aşağıdaki unsurlara dikkat etmeniz cihazınızın sağlığı için çok önemlidir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 5S Kamerası Kaç Megapiksel

Galaxy A7 Orjinal Arka Kapak Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy akıllı telefonların arka kapakları solmaya, aşınmaya, çizilmeye veya aşınmaya neden olabilir. Cam olan arka kapılar darbelerden sonra kırılabilir ve çatlayabilir. Bu sorunların çözümü arka kapağı değiştirmektir. A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi;

 • Profesyonel teknisyenler harekete geçmelidir,
 • Kullanılan ürün orijinal olmalıdır,
 • Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları karşılamalıdır,
 • Telefonunuz bir arka kapak garanti kartı ile teslim edilmelidir.

Bu yazıda, Cep Hastanesi ve değişim fiyat listesinde Samsung Galaxy akıllı telefonların arka kapağını değiştirmek için nasıl sizinle paylaşılacaktır.

Samsung A7 Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy arka kapak (cam / plastik) yedek uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenleri tarafından 20-45 dakika özel aletleri kullanarak yapılır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilir ve arka kapağı 3 (üç) iş günü içinde değiştirebilirsiniz. Peki, arka kapak değişikliğine dikkat nedir?

 • Aygıt modeline göre orijinal üründe mutlaka kullanılır.
 • Değişim aşamalarında telefon biçimlendirilmez veya cihaz sıfırlanmaz. Bu şekilde, bilgileriniz asla silinmez.
 • Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Önleme için tamamen statik olmayan ve teknisyenlerimiz statik olmayan bir bilek kayışı takarlar. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları ile nezaret altında tutulur.
 • Değişimden sonrasında, aletinizi dilediğiniz kadar denetim edebilirsiniz. Herhangi bir şüphe durumunda, bir geri ödeme hakkına sahiptir.

Samsung Galaxy arka kapak değişiklik yapma sonra, aletiniz 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı arka kapak teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartı olması nedeniyle, kullanıcı hatası dışındaki garanti süresi süresince karşılaşılan arka kapak ile ilgili teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; A72017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi , a7 2016 orjinal ekran fiyatı, samsung a7 2017 ekran değişimi fiyat, samsung a7 2016 ekran cam değişimi, samsung a7 2016 ekran fiyat, samsung a7 2015 ekran fiyatları, a7 2015 ekran değişimi fiyat, a7 2015 ekran en ucuz, samsung a7 2018 ekran değişimi fiyat