A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 129 Görüntülenme

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi ,Cihazınızın ekranının değiştirilmesi, alanında uzman deneyime haiz teknik servis personelimizde tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda gerçekleştirilecektir. Teknik servis odalarımız 7/24 kamera sistemi ile kontrol altındadır. Bizim tarafımızdan yapılan ekran değişimleri sırasında, bilgisayardaki bilgiler silinmeyecek ve herhangi bir performans düşüşü olmayacaktır.

Samsung Galaxy A7 2017’in ekran değiştirme süresi, cihazınızı bize getirdiyseniz bir tek 30 dakika devam eder. Kargo ile nakliye yaparken, bu işlem 3 (üç) iş günü içinde yapılır. Galaxy A7 2018 ekran çağrısından sonrasında, kalite denetimi için yanınıza göre seçim yapabilir ve kontrol edebilirsiniz. Cihazınızın ekran değiştirme sevmiyorum yahut herhangi bir kusur bulmak her süre ayarlayarak çünkü hepimiz koşulsuz ödeme toplam boyutunu iade etmiyoruz.

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy A7 2017, beklenmedik durumlar sebebiyle ekranınızı kırabilir ve bozabilir. Bu durumda, cihazınızın ekran değişiklik yapma, size orijinal yedek parça kullanıldığından kesin olmalıdır Galaxy A7 2017 aletin ekran değiştirme yapmak için emin bir uzman şirket olması gerekir. En sık sorulan sorulardan biri, cihazın ekran kırılması sonucu güvence kapsamında olup olmadığıdır.

 

Ayrıca Bkz. “A7 Orjinal Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.”

Samsung Galaxy A7 2017 akıllı telefonunuzun ekranını değiştirirken dikkate alınması gereken bazı şeyler var. Bu unsurlar, ekran değişiminden sonra ekranınızın performansında, dokunmatik hassasiyetinde ve sağlıklı çalışmasında çok önemlidir. Akıllı telefonunuzun ekranını değiştirirken aşağıdaki unsurlara dikkat etmeniz cihazınızın sağlığı için çok önemlidir.

Galaxy A7 Orjinal Arka Kapak Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy akıllı telefonların arka kapakları solmaya, aşınmaya, çizilmeye veya aşınmaya neden olabilir. Cam olan arka kapılar darbelerden sonra kırılabilir ve çatlayabilir. Bu sorunların çözümü arka kapağı değiştirmektir. A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi;

 • Profesyonel teknisyenler harekete geçmelidir,
 • Kullanılan ürün orijinal olmalıdır,
 • Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları karşılamalıdır,
 • Telefonunuz bir arka kapak garanti kartı ile teslim edilmelidir.

 

Ayrıca Bkz. “Galaxy A7 Orjinal Arka Kapak Değişimi İçin Tıklayınız.”

Bu yazıda, Cep Hastanesi ve değişim fiyat listesinde Samsung Galaxy akıllı telefonların arka kapağını değiştirmek için nasıl sizinle paylaşılacaktır.

Samsung A7 Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy arka kapak (cam / plastik) yedek uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenleri tarafından 20-45 dakika özel aletleri kullanarak yapılır. Teknik servisimize gelemiyorsanız, 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilir ve arka kapağı 3 (üç) iş günü içinde değiştirebilirsiniz. Peki, arka kapak değişikliğine dikkat nedir?

 • Aygıt modeline göre orijinal üründe mutlaka kullanılır.
 • Değişim aşamalarında telefon biçimlendirilmez veya cihaz sıfırlanmaz. Bu şekilde, bilgileriniz asla silinmez.
 • Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Önleme için tamamen statik olmayan ve teknisyenlerimiz statik olmayan bir bilek kayışı takarlar. Ayrıca 24/7 güvenlik kameraları ile nezaret altında tutulur.
 • Değişimden sonrasında, aletinizi dilediğiniz kadar denetim edebilirsiniz. Herhangi bir şüphe durumunda, bir geri ödeme hakkına sahiptir.

Samsung Galaxy arka kapak değişiklik yapma sonra, aletiniz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı arka kapak teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartı olması nedeniyle, kullanıcı hatası dışındaki garanti süresi süresince karşılaşılan arka kapak ile ilgili teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

Samsung Galaxy A7 Ekran Ve Arka Kapak Değişimi Videosu

Teknik servisimizde A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Cep Hastanesi resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer marka ve model telefonların ekran ve parça değişimi videolarını da izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A7 Ekran Cam Değişimi Avantajları Şunlardır

•  Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran kendi ekranınız olacağından, Cihazınız orjinalliğini koruyacak

• Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.

• Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.

• İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.


Samsung A7 Ekran Cam Değişimi ‘nde Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Firmamız 12 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,

2. Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinaldir,

3. Onarım işlemleri ve yedek parça 6 AY garanti belgelidir,

4. Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,

5. Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz,


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi , a7 2016 orjinal ekran fiyatı, samsung a7 2017 ekran değişimi fiyat, samsung a7 2016 ekran cam değişimi, samsung a7 2016 ekran fiyat, samsung a7 2015 ekran fiyatları, a7 2015 ekran değişimi fiyat, a7 2015 ekran en ucuz, samsung a7 2018 ekran değişimi fiyat


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

A7 2017 Ekran ve Arka Kapak Değişimi
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir