Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Açılmayan Telefondan Fotoğraflar Nasıl Alınır

Açılmayan Telefondan Fotoğraflar Nasıl Alınır

Açılmayan Telefondan Fotoğraflar Nasıl Alınır

Açılmayan Telefondan Fotoğraflar Nasıl Alınır; Ayrıca, ” telefon düştü, kırıldı, açılmıyor, telefona giremiyorum!”veya” kırık ve açılmamış bir numaralı telefondan veri kurtarmak mümkün mü?”Bu makalenin sizin için olduğunu düşünüyorsanız! Telefonunuz bütünüyle parçalanmış olsa bile verilerinizi geri getirmek mümkündür. Bu yazıda, kırık ve kırık telefonlar da dahil olmak üzere Olası olasılıklar temelinde neler yapılabileceğini ele alacağız.

Açılmayan Telefondan Fotoğraflar Nasıl Alınır; Herkesin kullanmadığı ve evinin bir köşesine attığı bir telefonu var. Çoğunlukla operasyonel olan bu telefonların ortak problemleri, pil boşaltma veya eski bir işletim sistemidir. Ancak, bazı telefonlar kullanılamaz hale gelebilir. Bu telefonlara ölü telefonlar denir.

Sadece Ekranı Bozuk Olan Telefondan Veri Kurtarmak

Telefonunuz düşürülmüş veya kuvvetli bir etkiye maruz kalmışsa, sorun sadece bozuk bir ekran olabilir. Bu sebeple, her şeyden önce, telefonunuzu veya tabletinizi bir USB kablosuyla bir bilgisayara bağlamayı deneyin ve verileri yedekleyin. Bunu yapmak için dosya Yöneticisini (Windows Gezgini vb.) kullanabilirsiniz. Veya orijinal yedekleme ve geri yükleme yazılımı (iTunes, Samsung Kies veya akıllı anahtar gibi) cihazınız için uygundur. Cihazınızın destek yazılımı, sadece resimlerinizi ve videolarınızı değil, hemde kişilerinizdeki ve mesajlarınızdaki tüm verilerinizi indirilen tüm dosyalara ve uygulama bilgilerine yedekleyebilir.

Hafıza Kartı Kullanılan Bozuk Telefonda Fotoğraf ve Video Kurtarmak

Cihazınızda bir hafıza kartı kullanıyorsanız, fotoğraflarınız, videolarınız ve indirdiğiniz dosyalar bu kartta saklanır. İlk olarak, mikro SD kartınızı SD karta veya USB belleğe dönüştüren bir cihaz yardımı ile bunları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Hafıza kartınız düzgün çalışmıyorsa, bozuk hafıza kartından veri kurtarma başlıklı makalemizi 8 adımda inceleyebilirsiniz. Rehber, mesajlar, vb. Bilgilerinizi yedeklemek veya hafıza kartı kullanmak istemiyorsanız, Aşağıda listelenen durumları ve teknikleri inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ekran Hassasiyeti Arttırma

Açılmayan Telefondan Fotoğraflar
Açılmayan Telefondan Fotoğraflar

Bozulmuş Bir Telefondan Veri Kurtarmanın En Basit Yolu: EMMC

Herkesin kullanmadığı ve evinin bir köşesine attığı bir telefonu var. Çoğunlukla operasyonel olan bu telefonların ortak problemleri, pil boşaltma veya eski bir işletim sistemidir. Ancak, bazı telefonlar kullanılamaz hale gelebilir. Bu telefonlara ölü telefonlar denir. Kullanılamaz hale gelen ölü telefonlarınızda sizin için kıymetli veriler olabilir. Peki onları nasıl geri alabiliriz? Bilgisayarlar ve akıllı telefonlar emmc denilen anılar var (gömülü multimedya kartı). Bu kartlar öncelikle üretildi ve Samsung tarafından kullanılmaya başlandı.

Ekran Bozuk Olduğunda Veri Kurtarma

Telefonunuz çeşitli sebeplerle kuvvetli bir vuruş aldığında, yalnızca ekran kırılır. Bu durumda, önce telefonu bir USB ile bir bilgisayara bağlayabilir ve verileri yedekleyebilirsiniz. Bunu hayata geçirmek için Dosya Yöneticisi’ni kullanabilirsiniz. Bu yazılım telefonunuzdaki tüm verilerinizi yedekleyebilir. Telefonunuzda bir hafıza kartı var ise, indirdiğiniz tüm dosya resimleri ve her şey burda saklanır. Bu bilgileri USB fişi olan bir bilgisayara aktarabilirsiniz.

Açılmayan Telefondan Fotoğraflar Nasıl Alınır

Biz Ölü Telefon Veri Kurtarma İhtiyacım Var Neden?

PC, telefonları ve diğer elektronik cihazlar aşağıdaki nedenlerden dolayı kilitlemek veya dondurmak ve sonunda ölür:

  • “Aşınma ve yıpranma” – Bütün elektronik cihazlar zaman içerisinde sona mecburiyetinde, olursa olsun telefonunuza özen kadar iyi. Bir cihaz yükseltilmiş ve değiştirilmesi gerekli olan bir zaman olmalı.
  • Depolama yeri – Kullanım ömrü Kullanıcıların cihazlarını nasıl işlediğine bağlı azalır. Güneş ışığına maruz kalmak, Yüksek sıcaklık, Su ve nemli ve diğer dış faktörler cihazın ömrünü etkileyebilir.
  • Virüs enfeksiyonu – Çoğu zaman, Virüs ve diğer bilgisayar hataları bir telefon hızını ve performansını etkileyebilir. Virüsün bir sürü, genelde dondurucu ve sistem çökmesine yol açarak cihazların dahili işleme belleğini saldırı. Diğer uzantılı dosyaları da telefonun çalışmasını kapatmaya virüsler tarafından hedeflenen. Kasten fotoğrafları silmek virüsler de vardır, videolar, ve diğer dosyalar.
  • Yapılandırma uyumsuzluğu – güvenilmeyen üçüncü taraflardan uygulamalar montajı da cihaz dondurulmasını veya sistem çökmesine neden olabilir.
  • Hafıza dolu – Telefon maksimum depolama kapasitesi ulaştığında, ağır ağır çalışmaya başlar ve daha sonra dondurma ve ölmek biter.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; açılmayan telefondan fotoğraf alma , açılmayan telefondan fotoğraf kurtarma.