Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Airpods-Resetleme-Fabrika-Ayarlarina-Sifirlama

AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama, AirPods nasıl sıfırlanır Bu kılavuzdaki sorularınıza yanıt vermeye çalışırken AirPods fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır. AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama, AirPods ve AirPods 2, ISon zamanlarının en popüler kablosuz kulaklıkları arasındadır. Ancak her teknolojik cihazda olduğu gibi bu cihazların da çeşitli sorunları olabilmektedir. Bu yaygın sorunların çözümü, cihazı fabrika ayarlarına geri yüklemektir.

AirPods ve AirPods 2’de bir eşleştirme sorunu, bilgisayar bağlantı sorunu, aralıklı arama kesitleri, ses girişi ve çıkışı veya kısa pil ömrü gibi sorunları çözmek için AirPod’larınızı fabrika ayarlarına sıfırlamalısınız.

AirPods, ilk kullanımda yaklaşık 5 saatlik deneyim sunar ve AirPods 2, ilk kullanımda yaklaşık 7 saatlik deneyim sunar. Zamanla zayıflayan pil ömrü nedeniyle bu süreler daha da kısalır. AirPod’ları fabrika ayarlarına döndürmek size daha fazla kullanım süresi verir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Diğer Saklama Alanı Nedir Ve Nasıl Silinir

AirPods’u Neden Sıfırlamak İsteyebilirsiniz ?

AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama,AirPod’ları sıfırlamak bazen yararlı olabilir. AirPod’larınızı başka birine verecekseniz, sıfırlamanız gerekir. Ek olarak, bazı belirli sorunları çözmek için AirPod’ların sıfırlanması gerekebilir. Örneğin, Ocak 2017’de AirPod’ların şarj kutularında bir şarj sorunu vardı. AirPod sıfırlamak bu sorunu çözdü. Apple’ın kablosuz kulaklığını sıfırlayan kullanıcılar, sorunun gerçekten çözüldüğünü bildirdi.

AirPods Nasıl Sıfırlanır?

AirPod sıfırlamak için şu adımları izleyin:

  1. Hem AirPods kulaklıklarının hem de şarj kutusunun tamamen dolu olduğundan emin olun.
  2. Şarj cihazı kapağını açın ve arkadaki Yapılandırma düğmesini en az 15 saniye basılı tutun.
  3. Şarj durumunu gösteren durum ışığı turuncu ve ardından birkaç kez Beyaz renkte yanıp sönmelidir.

İşte bu kadar. AirPod başarıyla sıfırladınız.

AirPod sıfırladıktan sonra, tekrar kullanabilmek için tüm cihazlarınıza yeniden bağlanmalarını sağlamalısınız. AirPod dokunmak veya müzik kontrolü gibi Siri için belirli ayarlamaları da yeniden yapmalısınız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; airpods resetleme , airpod sıfırlama , airpods sıfırlama.