airpods-resetleme-fabrika-ayarlarina-sifirlama
/ Yazan:Cep Hastanesi / Apple / 1 Yorum / 202 Görüntülenme

AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama,AirPods nasıl sıfırlanır Bu kılavuzdaki sorularınıza yanıt vermeye çalışırken AirPods fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanır. AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama,AirPods ve AirPods 2, ISon zamanlarının en popüler kablosuz kulaklıkları arasındadır. Ancak her teknolojik cihazda olduğu gibi bu cihazların da çeşitli sorunları olabilmektedir. Bu yaygın sorunların çözümü, cihazı fabrika ayarlarına geri yüklemektir.

AirPods ve AirPods 2’de bir eşleştirme sorunu, bilgisayar bağlantı sorunu, aralıklı arama kesitleri, ses girişi ve çıkışı veya kısa pil ömrü gibi sorunları çözmek için AirPod’larınızı fabrika ayarlarına sıfırlamalısınız.

AirPods, ilk kullanımda yaklaşık 5 saatlik deneyim sunar ve AirPods 2, ilk kullanımda yaklaşık 7 saatlik deneyim sunar. Zamanla zayıflayan pil ömrü nedeniyle bu süreler daha da kısalır. AirPod’ları fabrika ayarlarına döndürmek size daha fazla kullanım süresi verir.

AirPods’u Neden Sıfırlamak İsteyebilirsiniz ?

AirPods Resetleme Fabrika Ayarlarına Sıfırlama,AirPod’ları sıfırlamak bazen yararlı olabilir. AirPod’larınızı başka birine verecekseniz, sıfırlamanız gerekir. Ek olarak, bazı belirli sorunları çözmek için AirPod’ların sıfırlanması gerekebilir. Örneğin, Ocak 2017’de AirPod’ların şarj kutularında bir şarj sorunu vardı. AirPod’ları sıfırlamak bu sorunu çözdü. Apple’ın kablosuz kulaklığını sıfırlayan kullanıcılar, sorunun gerçekten çözüldüğünü bildirdi.

Apple AirPods Nasıl Güncellenir

AirPods Nasıl Sıfırlanır?

AirPod’ları sıfırlamak için şu adımları izleyin:

 1. Hem AirPods kulaklıklarının hem de şarj kutusunun tamamen dolu olduğundan emin olun.
 2. Şarj cihazı kapağını açın ve arkadaki Yapılandırma düğmesini en az 15 saniye basılı tutun.
 3. Şarj durumunu gösteren durum ışığı turuncu ve ardından birkaç kez Beyaz renkte yanıp sönmelidir.

İşte bu kadar. AirPod’ları başarıyla sıfırladınız.

AirPod’ları sıfırladıktan sonra, tekrar kullanabilmek için tüm cihazlarınıza yeniden bağlanmalarını sağlamalısınız. AirPod’lara dokunmak veya müzik kontrolü gibi Siri için belirli ayarlamaları da yeniden yapmalısınız.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi, Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Ekran Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir