Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Akasya Apple Randevu Alma

Akasya Apple Randevu Alma

Akasya Apple Randevu Alma

Akasya Apple Randevu Alma ,Birçok Apple kullanıcısı bir Apple randevusu almakta sorun yaşıyor. Aslında, bu sorunun üstesinden gelmenin hiçbir yolu yoktur. Bu yazıda, Apple ile randevu almanın yolları hakkında bazı öneriler yapacağız.

iPhone, iPad veya Mac’iniz bozulursa gitmek için en iyi yer elbette Apple Store’dur. Bununla birlikte, teknik servis randevusu almak her zaman mümkün değildir. Bu kılavuzda Apple akasya  randevusu nasıl yapılır? adım adım.

Apple Genius Bar Nedir?

Donanım onarımları için Apple donanımına başvurmanız gereken ilk yer Genius Bar’dır. Apple destek sayfasından oluşan bu Apple destek sayfası, yalnızca randevu almanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda telefon, çevrimiçi sohbet veya posta yoluyla hızlı destek sağlar.

Akasya Apple Tamir Süresi

Apple cihazınız bozuldu ve yalnızca Apple Teknik Servisi ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Çünkü Apple’ın doğrudan teknik servis kalitesi oldukça yüksek. Buna ek olarak, diğer teknik servislerde olduğu gibi, cihazınızı teslim etmek için haftalarca beklemenize gerek yoktur.

Çünkü Mac’ler dışındaki tüm Apple cihazları çoğunlukla yenileriyle değiştirilir. Cihazınızın onarılması sadece 30 dakika sürer. Ayrıca cihazınızın kullanıcı hatası ile bozuk olduğunu varsayalım. Endişelenmene gerek yok. Örneğin, kırık bir ekrana sahip bir iPhone değiştirilir ve diğer teknik servislerden daha uygun bir fiyata size teslim edilir.

Apple Akasya Randevu Nasıl Alınır?

Normal şartlar altında, Apple Store Web sitesine girerek Apple ile randevu alabilir ve belirlenen zamanda Apple Store’da olacaksınız. Bununla birlikte, teknik servisle randevu alabileceğinizi varsaymak her zaman daha zordur. Apple markası Türkiye’de potansiyel iPhone müşterileri var, iPad ve iPod touch’a bağlı olarak kullanım artışını büyük ölçüde artırdı.

Bu, iki Apple Store mağazasından, Zorlu Center ve Akasya AVM’DEN randevu almayı ve teknik servisten yararlanmayı çok zorlaştırdı. Yani bir Apple randevu için bazı küçük Apple Store randevu ipuçları gerekebilir. Apple Store’da randevu almak göründüğü kadar kolay değildir. Bununla birlikte, bir Apple Store randevusu yapmak için bazı küçük ipuçları vardır. Peki Apple Store randevusu için ipuçları nelerdir? Birlikte inceleyelim.

İlginizi Çekebilir: iPhone Servis Fiyatlandırması 2019

Akasya Apple Randevu Alma

Apple Türkiye’de 2 farklı şekilde servis hizmeti veriyor.

1- Doğrudan Apple’ın kendi verdiği servis hizmeti: Apple Retail Store

Türkiye’de 2 tane Apple Retail Store var. Bunlar;

  • Apple Akasya Retail Store
  • Apple Zorlu Retail Store

Bu iki Apple Yetkili Servis merkezinde randevu almak çok zordur. Randevu almadan kabul etmiyorlar. Bunun dışında, Apple yetkili servislerinden randevu almada sorun yoktur.

2- Apple Yetkili Servisleri

Türkiye’nin birçok şehrinde Apple Yetkili Servisi var. Bu yetkili servislerde Apple Perakende Mağazasındaki tüm işlemleri de yapabilirsiniz. Ancak birkaç farklılık yok. Biz de bu sorunları ele alacağız.

Aksaya Avm Apple Teknik Servis
Aksaya Avm Apple Teknik Servis

Yetkili Servise Gidin

Cep Hastanesi olarak en kısa süre ( 40 – 45 ) içinde randevusuz bir şekilde bizlere getirebilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa, acele bir işiniz varsa www.cephastanesi.org sitesinden bizlere ulaşarak detaylı bir bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Akasya Apple Randevu Alma apple akasya randevusuz, apple akasya etkinlik, apple akasya şikayet, apple destek randevu, apple genius bar, zorlu center apple randevu alma nasıl, apple randevu satılık, apple destek randevu akasya