Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Akıllı Bluetooth Kulaklıklar

Akıllı Bluetooth Kulaklıklar

Akııllı Bluetooth Kulaklıklar

Akıllı Bluetooth Kulaklıklar; Akıllı telefonlarımızda kablolu kulaklık kullanma dönemi kapandı. Bluetooth Tüm markaların Bluetooth kulaklıkları. Kablosuz kulaklık büyük bir avantajdır. Aynı zamanda, neslinin tükenme riski vardır.

[toc]

Tomurcukları Google Piksel Tomurcukları 2, AirPod’lar, Samsung Galaxy Tomurcukları, Huawei FreeBuds Lite, Xiaomi Redmi Airdots ve xiaomi mi Gerçek Kablosuz kulaklıklar.

Akıllı Bluetooth Kulaklıklar  Google Pixel Buds 2

Akıllı Bluetooth Kulaklıklar; Google Pixel Buds 2, kulaklıkların yaşına uyacak ve ses yardımcısı desteği gibi pek çok özelliğe sahip olacak. Bluetooth 4.0 + kulaklık dizüstü bilgisayarlara, tabletlere ve iOS cihazlarına bağlanabilir.

altıncı0’ın üstünde Android sürümü kullanan tüm cihazlarla tek dokunuşla eşleştirilebilir. Google, Bluetooth kulaklık kapsamının bir futbol sahasıyla aynı olduğunu ifade etti. Küçük bir kulak kancalı kulaklıklar tam oturması için özel olarak tasarlanmıştır. Google Pixel Buds 2 kulaklığının bir başka özelliği de, ortam gürültüsüne bağlı şekilde ses seviyesini dinamik olarak ayarlamalarıdır.

Sizin için ses seviyesini arttırmasını veya azaltmasını Google Asistan’dan isteyebilirsiniz. Google Piksel Tomurcukları 2 ter ve suya dayanıklıdır ve daha iyi sesli arama kalitesi için özel olarak tasarlanmış bir mikrofona sahiptir. Kulaklıkta aktif gürültü azaltma yoktur. Pixel Buds 2, içi tam dolu batarya ile 5 saate kadar aktif kullanma ve şarj kılıf ile 24 güne kadar bekleme süresi vadediyor.

AirPods

AirPod’ları paketinden çıkardıktan sonra, iPhone, Apple Watch, iPad veya Mac’inizle kullanmaya başlayabilirsiniz. AirPod’larınızı tek bir dokunuşla kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Otomatik olarak açılır ve her zaman bağlı kalır. AirPods, bir kulak taktığınızı algılar ve kulağınızdan çıkardığınızda müzik çalmayı otomatik olarak duraklatır.

Ses seviyesini ayarlamak için şarkıyı değiştirin, arama yapın ve yol tarifi alın, yalnızca “merhaba Siri” deyin ve sorgunuzu girin. AirPod’ları bir veya iki kulaklıkla kullanabilir veya müzik dinlerken veya podcast dinlerken kulaklığa iki kez dokunup bir sonraki parçaya geçebilirsiniz.

Kablosuz şarj cihazıyla AirPod’ları hızlı ve kolay bir biçimde şarj edebilirsiniz.
Kutuyu yalnızca qi uyumlu şarj Mat üstüne yerleştirin. Mat yerleştirdikten sonra bir dolgu simgesi görmelisiniz. Yakınınızda bir şarj platformu yoksa, Yıldırım portunu kullanarak şarj edebilirsiniz. AirPods, şarj etmeden 5 saat dinleme ve 3 saat konuşma süresi sunar.

AirPod’larınızı pek çok kez şarj ederek 24 saatin üstünde dinleme süresi elde edebilirsiniz. Kablosuz şarj kutusuyla, orada asla yarı yolda kalmayacaksınız. 15 dakikalık bir ücret karşılığında, 3 saat dinlenme veya 2 saat konuşma süresi alabilirsiniz. Kulağınızın aşınmış olup olmadığını tespit etmek için optik sensörler ve hareket ivmeölçerler kullanır.

Bir veya ikisinin bağlı olup olmadığına bakılmaksızın sesi otomatik olarak yönlendirir ve mikrofonu etkinleştirir. İsteğe bağlı ivmeölçer dış sesleri filtreler ve bir görüşme sırasında Siri ile konuşurken sese odaklanır.

İlginizi Çekebilir: 2019 Yılının En İyi Akılları Telefonları

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds 58 mAh bataryaya ve kulaklık kılıfı 252 mAh bataryaya sahip. Kablosuz şarj edilebilir kulaklık, ter koruması için ipx2 onaylıdır. Kullanım ömrü 15 dakikalık bir şarjla 1,7 saattir. 6 saate kadar Bluetooth akışı ve 5 saate kadar servis ömrü sağlar. Kulaklıkların ağırlığı 5.6 gramdır. Hareket ivmeölçer sayesinde kulağınızda takılı olup olmadığını algılar.

Huawei FreeBuds Lite

FreeBuds Lite tasarımı kulağa uygun bir biçimde yerleştirilmiştir. Kulak için uygun silikonu seçebilir ve onu rahatlatabilirsiniz.

FreeBuds Lite, plastik bir şarj çantasıyla beraber gelir. Cihaz kasayla beraber 45 gram ağırlığında, kulaklıklar 5.5 gram ağırlığında. Kulaklıkları eşleştirmek kolaydır. Kutu kapağını açıp arkasındaki minik düğmeyi 2 saniye basılı tuttuğunuzda eşleştirme moduna girer. Sadece bir kere yapman gerekmektedir.

Kulaklıkları bir dahaki sefere kasadan çıkardığınızda, telefonunuza uyacak. FreeBuds Lite bir yakınlık sensörü kullanır. Kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda, müzik otomatik olarak durur. Her iki kulaklık da dokunmaya duyarlı. Sol kulaklık, iPhone’da Google Asistan’da ve iPhone’da Siri’de açılır ve sağ kulaklık, müziği çift tıklamanızı sağlar.

FreeBuds Lite ister yağmur altında iste spor salonunda rahat kullanılabilir. Gürültü engelleyici mikrofon bulundurmasıyla telefon görüşmelerinde iyi sonuç veriyor. Şarj kutusunu koymadan 3 saat çalma süresi sunuyor. Kutu da ise 12 saatlik bir kullanım sunuyor. Kulaklığın şarjının tam kapasiteye ulaşması için 1 saat şarjda kalması yeterli

Xiaomi Redmi Airdots

Taşınabilir ve şık bir tasarıma sahiptir. Dahili mikrofon sayesinde telefon görüşmeleri problemsiz yapabilirsiniz. Çok fonksiyonlu düğme ile gelen aramaları cevaplayabilir veya reddedebilir, ses dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Airdots, yaklaşık 4 saatlik konuşma ve dinleme süresi sunuyor. Şarj cihazı ile bu süreyi yaklaşık 12 saate kadar uzatabilirsiniz. 4.1 gramda, bu kulaklığın kulağınızdaki varlığını hissedemezsiniz.

Xiaomi Redmi Airdots TWS kablosuz kulaklık, gürültü önleyici teknolojiye sahiptir. Bu teknoloji ile net bir sese sahip olacaksınız. Bluetooth 5.0 teknolojisi, telefonla kulaklık seti arasında dengeli bağlantı sağlar.
Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; akıllı bluetooth kulaklık , smart bluetooth kulaklık , akıllı saat bluetooth kulaklık , akıllı saat bluetooth kulaklık bağlamak , akıllı bileklik bluetooth kulaklık , akıllı tahta bluetooth kulaklık , akıllı saat bluetooth kulaklık aynı anda , a101  bluetooth kulaklık gosmart , smart tv bluetooth kulaklık arçelik , polo smart bluetooth kulaklık bim

Xiaomi Mi True Wireless

Xiaomi Mi True Wireless ile aramaları cevaplamak ve müziği durdurmak için dokunmatik kontrolü kullanabilirsiniz. Şarj etmeden 3 saat kullanım sağlar. Kulaklığı kutuya geri koyarak 10 saatlik pil ömrü boyunca şarj edebilirsiniz.

Kutuya yerleştirdiğinizde, iğneler şarj için kulaklığın altında olacaktır. Şarj cihazında bir USB C tipi bağlantı noktası ve bir düğme bulunur. Bluetooth Versiyonu 4.2. Ana mikrofon kulaklığın altında bulunur.

İkinci bir gürültü önleyici mikrofon, kapsül bölümünün sonunda bulunur. Kutuda kulaklıklar, bir şarj cihazı, C tipi bir şarj kablosu ve üç yedek silikon kulaklık bulunur.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.