Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Akıllı Saat Önerileri

Akıllı Saat Önerileri

Akıllı Saat Önerileri

Akıllı Saat Önerileri, en iyi satanların ayrıntılı bir incelemesine geçmeden önce her geçen gün daha popüler hale gelen akıllı saat özelliklerine ve giyilebilir teknoloji ürünlerine dikkat çekmek istiyoruz. Fiziksel sağlığınızdan zihinsel sağlığınıza kadar birçok fiziksel aktiviteyi takip etmenizi sağlayan bu ürünler ülkemizde giderek daha fazla tercih edilmektedir.

Akıllı Saat Önerileri, giyilebilir teknoloji ürünleri arasında en popüler olarak kabul edilen akıllı saatin özellikleri ve modelleri ile ilgili tüm ayrıntıları sizin için yazdık. İşte akıllı saat alacaklar için en iyi akıllı saat modelleri ve fiyatları

Akıllı Saat Nedir ?

Akıllı saatler, kollara normal bir saat gibi, genellikle dijital ekranlı ve küçük ölçekli bir bilgisayara sahip olan elektronik cihazlardır. Tabii ki, böyle bir tanım bugün oldukça yüzeysel kalmaktadır. Çünkü akıllı saatler de dahil olmak üzere giyilebilir teknoloji ürünleri çok hızlı gelişiyor, bu nedenle net bir tanım yapmak da zorlaşıyor.

Honor Watch Magic 2

Spor severlerin alabileceği en başarılı akıllı saat modellerinden biri olan Honor Watch Magic 2, gün boyunca fiziksel aktivitelerinizi takip edebiliyor. Bu sayede kalp atışınızı, hızınızı ve yaktığınız kalorileri gözlemlemenize imkan tanıyor.

Akıllı Saat Önerileri

Su geçirmez özelliği sayesinde havuzlarda ve denizlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem konforlu hem de şık bir tasarıma sahip olan Honor Watch Magic 2, aynı zamanda GPS özelliğine de sahip.

Honor Watch Magic 2 Teknik Özellikleri

Ekran: 1,39 inç AMOLED 454×454 piksel, 326 PPI
Pil ömrü: 10-14 gün
Suya dayanıklılık: 50 metreye kadar suya dayanıklı
GPS: Var
Bağlantılar: Bluetooth 4.0, LE
Uyumlu sistemler: Android, iOS
Gövde boyutu: 46 mm
Boyutlar: 45,9 x 45,9 x 10,7 mm
Ağırlık: 41 gram (kayışsız)

Fitbit Ionic

Fitbit markasının en iddialı saatlerinden biri olan Ionic, spor severler için harika! Koşudan yüzmeye, ağırlık antrenmanından kick boksa kadar aklınıza gelebilecek her türlü sporda fiziksel aktivitelerinizi takip etmenizi sağlar.

Akıllı Saat Önerileri

Rakiplerinden biraz daha pahalı olmasına rağmen, fitness severler için vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Fitbit Ionic Teknik Özellikleri

Ekran: 1.42″ 348 x 250 piksel
Pil ömrü:  5 gün
Suya dayanıklılık: 50 metreye kadar suya dayanıklı
GPS: Var
Bağlantılar: Bluetooth 4.0, LE
Uyumlu sistemler: Android, iOS

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2, bir yandan spor yapmak, diğer yandan şık görünmek isteyenler ile devam edelim. İki farklı kasa seçeneğiyle piyasaya sunulan Active 2, 50 metreye kadar suya dayanıklı bir akıllı saattir.

Akıllı Saat Önerileri

Ayrıca gece uyku düzeninizi izleyebilir ve size rapor verebilir. 39‘dan fazla eğitim programı ile en büyük spor destekçiniz olabilirsiniz. Stres seviyenizi de ölçebilen Active 2, gerekli anlarda nefes almanızı hatırlatarak sakinleşmenize yardımcı olur.

Samsung Galaxy Watch Active 2 Teknik ÖZellikleri

Ekran: 1.4″ 360 x 360 piksel, Super AMOLED
Pil ömrü: 3 gün
Suya dayanıklılık: 50 metreye kadar suya dayanıklı
GPS: Var
Bağlantılar: Bluetooth 5.0
Uyumlu sistemler: Android, iOS

İlginizi Çekebilir: Samsung Note 20 Ultra Tasarım ve Özellikleri

Apple Watch Series 5

iPhone kullanıcıları için en ideal ve en çok sevilen akıllı saatlerden biri olan Apple Watch, iPhonelar ile mükemmel bir uyumluluğa sahip. 40mm ve 44mm’lik kasa seçenekleriyle satışa sunulan Apple Watch 5, Apple Watch 4’ten pek de farklı değil. Hatta farklılık olarak ele alabileceğimiz en belirgin özellik, ekranı görmek istediğinizde kolunuzu yukarı kaldırmanızın gerekmemesi.

Akıllı Saat Önerileri

Ek olarak ekranda, ihtiyacınız olan temel bilgilerin tamamı da sürekli olarak gözüküyor olacak. Şaşırtan bir diğer özellik ise fiziksel aktivitelerin takibi dışında kullanıcılara bir de EKG çekme imkanı tanıması!

Apple Watch Series 5 Teknik Özellikleri

Ekran: 1.57″ 368 x 448 piksel, LTPO OLED
Pil ömrü: 2 gün
Suya dayanıklılık: 50 metreye kadar suya dayanıklı
GPS: Var
Bağlantılar: Bluetooth 5.0
Uyumlu sistemler: iOS

ASUS ZenWatch 3

Neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olan ZenWatch 3, AMOLED ekrana sahiptir. Kalite ve işçilik açısından mükemmelliğe yakın olduğu düşünülen ZenWatch 3, mücevher sınıfı çelik kullanılarak üretiliyor. Buna ek olarak, ekran daha dayanıklı hale getiren Gorilla Glass ile kaplıdır. Uzun pil ömrü ile öne çıkan ZenWatch, tek bir şarjla 1,5-2 gün boyunca kullanılabilir.

Akıllı Saat Önerileri

Fiziksel aktivitelerinizi kolayca takip etmenizi sağlayan ZenWatch, maalesef diğer aksesuarlarıyla aynı kaliteyi karşılamıyor. Birçok kullanıcı saatin şarj cihazı için “kalitesiz” yorum yapar.

ASUS ZenWatch 3 Teknik Özellikleri

Ekran: 1.39″ 400 x 400 piksel
Pil ömrü: 2 gün
Suya dayanıklılık: 1 metreye kadar suya dayanıklı
GPS: Var
Bağlantılar: Bluetooth 4.1
Uyumlu sistemler: Android, iOS

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;akıllı saat önerileri 2021 , akıllı saat önerileri ekşi , akıllı saat önerileri ucuz , akıllı saat önerileri 2019 , akıllı saat öneri , akıllı saat öneri 2020 , akıllı saat önerileri 2020 , android akıllı saat önerileri , akıllı saat önerisi bayan.