Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları, Teknoloji durmaksızın gelişmeye devam ettikçe, hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor. İşlerimizin birçoğu uygulamalarla kolayca halledildi. Elbette bu uygulamalardan ilki fotoğraf ve video uygulamaları. Video düzenleme işini sevenler, yaratıcılığını konuşturmak, hayatının önemli anlarını güzel bir şekilde ölümsüzleştirmek isteyenler için birçok uygulama var. Profesyonel işlerin yanı sıra kendi filmlerinizin yönetmeni de olabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ve biraz hayal gücü.

Telefonlar İçin Video Photoshop Uygulamaları

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları, akıllı telefonlar için video düzenleme uygulamaları, merhaba sizde nasıl video photoshop nasıl yapabilirsiniz, hangi uygulamaları indirmez daha iyi olacaktır, anlatacağız.

iMovie

Apple’ın kendi uygulaması iMovie, video düzenleme dediğinizde akla ilk gelenlerden biri. Basit bir arayüz ve kullanımı, videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Ayrıca müzik kitaplığınızdan parçalar içe aktarabilir veya uygulamadan projenize ücretsiz müzik ekleyebilirsiniz. Özellikle mavi ve yeşil perde desteği ile profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz. 4K desteğine ek olarak, Hollywood filmlerini ücretsiz olarak aratmayacak şablonlarla harika sonuçlar da oluşturabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

İMovie uygulamasını yalnızca iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Pinnacle Studio

Pinnacle, biraz daha profesyonellik arayanlar için mükemmeldir. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olmasına rağmen, Corel tarafından geliştirilen uygulama birçok özelliğe sahiptir. Uygulama, stop-motion, vr ve 360 derece video desteği gibi nadir özellikler ve sayısız şablon, üç boyutlu animasyonlar ve ilginç efektler sunar. Galerinizdeki fotoğrafları, videoları kullanabilir veya dosyalarınızı Dropbox, One Drive ve Google Drive üzerinden uygulamaya aktarabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

iOS kullanıcıları için iki farklı sürüm sunan uygulamanın ücretsiz sürümü yoktur. 12,99₺ ödeyerek birçok farklı özellikle profesyonel 4K kalitesinde düzenleme için Pinnacle Studio uygulamasına sahip olabilirsiniz.

PowerDirector

Bir sonraki uygulama, Android kullanıcıları için Cyberlink tarafından geliştirilen Power Director’dır. Diğer uygulamalar gibi farklı özellikler içermemesine rağmen, oldukça basit ve kullanımı kolay olduğu öne çıkıyor. Videolarınızı kesebilir, müzik ekleyebilir veya farklı efektlerle dekore edebilirsiniz. Ağır çekim, 4K ve 1080p görüntü yakalama desteği de diyelim. Oluşturduğunuz videoları Youtube ve Facebook aracılığıyla da paylaşabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Uygulama, Android kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanılabilir.

KineMaster Pro

Android söz konusu olduğunda ilk akla gelen uygulamalardan biri KineMaster diyebilirim. Bu, birçok işlevsel aracı gelişmiş özelliklerle birleştirmesi gerçeğiyle açıklanabilir. Uygulama, yeşil ekran ve üç boyutlu destek sağlarken, çok çeşitli çok katmanlı video, görsel, metin ve yeşil ses desteği sunar. En ilginç ve güzel özellik, kendi el yazınızı ekleyebileceğiniz bir katmana sahip olmasıdır.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Zengin özelliklere sahip KineMaster Pro uygulamasını yalnızca Android kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Splice

İOS kullanıcıları için GoPro tarafından geliştirilen uygulamanın belki de en iyi yanı, reklam ve uygulama içi satın alımları içermemesidir. Kullanışlı bir arayüz ve kullanımı kolay Splice harika bir video düzenleyicisidir, videolarınızı kolayca deşifre edebilir, kırpabilir, birleştirebilir. Sadece birkaç dokunuşla tür geçişleri, metin ve filtreler de ekleyebilirsiniz. iMovie’de olduğu gibi, müzik kitaplığınızdan parçaları içe aktarabilir veya uygulamadan projenize ücretsiz müzik ekleyebilirsiniz. En büyük avantajı, videonuzu ve eklediğiniz sesi otomatik olarak senkronize etmesidir.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Sadeliği ve şıklığı tercih ederseniz, Splice uygulamasını iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Adobe Premiere Clip

iOS ve Android kullanıcıları için, bilgisayar yazılımlarındaki başarılarını ve deneyimlerini mobil ortama taşıyan Adobe, beklendiği gibi etkileyici bir uygulama ile karşılaştı. Pratikliğe dayalı uygulama ile, videolarınızı diğer herhangi bir uygulama gibi düzenleyebilir ve birkaç dakika içinde harika sonuçlar elde edebilirsiniz. En önemli ayrıcalık, oluşturduğunuz videoları Adobe CC’ye aktarabilmenizdir.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Uygulamayı hem iOS hem de Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Actıon Dırector

Bilgisayarlardaki en popüler video düzenleme uygulamalarından biri olan ActionDirector, Android işletim sistemine sahip telefonlarda da kullanılır. Videolarınıza ses ve metin ekleyebilir, videolarınızı yavaşlatabilir, hızlandırabilir ve çok sayıda düzenleme yapabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

4K videoları destekleyen birkaç uygulamadan biri olan ActionDirector, sık sık güncellenen yeni özellikler alır.

Fılmora Go

Wondershare tarafından oluşturulan FilmoraGo, Android işletim sisteminde bulunan en popüler video düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamayı kullanarak Instagram için çerçeve içinde videolar

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

YouTube için 16: 9 biçiminde videolar oluşturabilir, videolara geçiş efektleri ekleyebilir ve videolarınızda daha fazla düzenleme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: YouTube Programsız Video İndirme

Funımate Vıdeo Edıtor

Funimate, daha eğlenceli stili ile öne çıkan video düzenleme uygulamalarından biridir.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

15 video efektiyle, program ciddi videolar oluşturmak isteyenler için gerçekten çekbici değil, aynı zamanda kısa sosyal medya videoları oluşturmak isteyenler için de ideal.

FılmMaker Movıe Maker

En iyi ücretsiz video düzenleme uygulamaları arasında gösterilen FilmMaker, genellikle sosyal medya videolarına odaklanan yapısı nedeniyle bazı eğlenceli videolar üretmenizi sağlar.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Temel video düzenleme araçlarını içeren uygulama, çeşitli video efektleri içerir.

QUIK

Yeni nesil bir video düzenleme uygulaması olan Quik, 50’ye kadar fotoğraf ve video yüklemesini destekler. Uygulama daha sonra bu içeriği analiz ederek videolar oluşturur. Yaklaşık 25 farklı video stiliyle, genellikle basit video düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

VıvaVıdeo

En popüler video düzenleme uygulamalarından biri olan VivaVideo, özellikle sosyal medya için kısa videolar oluşturmak isteyenler için oldukça kullanışlıdır.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

200’den fazla video filtresi ve çeşitli efektlerle, uygulama neredeyse tüm klasik video düzenleme araçlarını içerir.

VideoShow

VideoShow, videoyu düzenlemek için ihtiyacınız olan temel araçlara sahip basit bir video uygulamasıdır.

Akıllı Telefonlar İçin Video Düzenleme Uygulamaları

Videolarınızı çeşitli video efektleri ve emoji seçenekleriyle daha eğlenceli hale getirebileceğiniz uygulama, Facebook, Twitter veya Instagram paylaşımları için oldukça kullanışlıdır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; akıllı telefonlar için video , düzenleme uygulamaları video.