Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Akıllı Telefonların Ömrü

Akıllı Telefonların Ömrü

Akıllı Telefonların Ömrünü Uzatmak

İşin teknoloji tarafına baktığımızda yaşam çok henüz hızlıdır. Bununla beraber, normal koşullar altında, birbirinden birkaç ay uzakta olan teknolojiler, ayrımlı kuşak ürünler arasında öne çıkan parçalar olarak sunulmaktadır. Bununla beraber, nihayet bir yılda akıllı telefon trendlerine baktığımızda, 5 inç seviyesinde zati görülen görünüm, 5 inç Düzen için büyük boy Full HD (1920×1080 piksel) ekranlar QHD (Quad HD, 2560×1440 piksel) ekranlarla değiştirilir;

One To A Half Year Old işlemciler

One-to-a-half-year-old işlemciler eskilerini değiştirdiğinden ve oldukça Çok şahıs şu Lahza izleyemediğinden, Yepyeni amiral gemisi modellerinin, saniyede 30 dördül hızında 4K Ultra HD video yakalama gibi yaşamı değiştirmeyecek şeylerin eklenmesiyle başlatıldığını görüyoruz. Bu tür teknolojik yenilikler ismim adım sunulduğunda, Müstahsil markalara bir satış potansiyeli getiriyor; ancak sayılar dış, yazılım ve donanım açısından aktüel somut bir farkındalık yoktur.
Bu nedenle, kullanıcılar iki veya üç yıllık cihazlarının henüz önceki olduğunu hissetse de, yazılım gereksinimlerini çözerek ve verimsiz yazılım yüklemeyerek sistem gereksinimini Daimi olarak artırarak yaralı ömrünü artırabilirler.

Akıllı Telefonların Ömrü’nü Nasıl Uzatırım

Trendler ve Daimi yenilerini zorlayan düşlem pazarlama noktaları, mobil teknolojinin kimi görünmez duvarlara çarptığı gerçeğini gizlemek için kifayet değildir ve yenilikler artık her yarıda iki yıla kadar geliyor. Bu yenilikler akıllı telefonların ömrü , gerçekte, özdeş kuvvet tüketimi seviyesinde önceden var olmayan işleme kapasitesi sebebiyle eklenemeyen özelliklerden oluşur ve bu nedenle, oldukça Çok devrimci olmayan niteliği kapsar.
Akıllı Telefonların Ömrü
Telefonumuzun ömrü düşündüğümüzden çok henüz uzun. Ömrünü kısaltan yan, Yazılımı özdeş platformda özdeş ada sahip olarak henüz verimsiz bir kodda Daimi olarak güncelleyen veya bir yılın cihazlarının performans standartlarına kriter ekleme bahanesiyle henüz da genişleten hizmet ve yazılım sahipleridir.

İlginizi Çekebilir: Telefondan Sesim Karşı Tarafa Gitmiyor

Çünkü sinirlerimiz bozulduğunda kimin şikayet edeceğini henüz iyi anlamak zorundayız.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; akıllı telefonun ömrünü uzatma. akıllı telefonların batarya ömrü ne kadar? Akıllı telefonların pil ömrünü uzatma. Akıllı telefon batarya ömrü. Akıllı telefon pil ömrü karşılaştırması 2017. Akıllı telefon batarya ömrü kaç yıl. Akıllı telefon pil ömrü. Akıllı telefon pil ömrü karşılaştırması. Akıllı telefonların ömrü kaç yıldır? Akilli telefonlarin pil omru. Akıllı telefon amortisman