Akıllı Telefonların Ömrünü Uzatmak
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 602 Görüntülenme

Akıllı Telefonların Ömrü

Akıllı Telefonların Ömrü İşin teknoloji tarafına baktığımızda, yaşam çok henüz hızlıdır. Bununla beraber, normal koşullar altında, birbirinden birkaç ay uzakta olan teknolojiler, ayrımlı kuşak ürünler arasında öne çıkan parçalar olarak sunulmaktadır. Bununla beraber, nihayet bir yılda akıllı telefon trendlerine baktığımızda, 5 inç seviyesinde zati görülen görünüm, 5 inç Düzen için büyük boy Full HD (1920×1080 piksel) ekranlar QHD (Quad HD, 2560×1440 piksel) ekranlarla değiştirilir;

One-to-a-half-year-old işlemciler eskilerini değiştirdiğinden ve oldukça Çok şahıs şu Lahza izleyemediğinden, Yepyeni amiral gemisi modellerinin, saniyede 30 dördül hızında 4K Ultra HD video yakalama gibi yaşamı değiştirmeyecek şeylerin eklenmesiyle başlatıldığını görüyoruz.Bu tür teknolojik yenilikler ismim adım sunulduğunda, Müstahsil markalara bir satış potansiyeli getiriyor; ancak sayılar dış, yazılım ve donanım açısından aktüel somut bir farkındalık yoktur.

 

Ayrıca Bkz. “Cep Telefon Tamirleri İçin Tıklayınız.”

Bu nedenle, kullanıcılar iki veya üç yıllık cihazlarının henüz önceki olduğunu hissetse de, yazılım gereksinimlerini çözerek ve verimsiz yazılım yüklemeyerek sistem gereksinimini Daimi olarak artırarak yaralı ömrünü artırabilirler.

Akıllı Telefonların Ömrü
Akıllı Telefonların Ömrü

Akıllı Telefonların Ömrü’nü Nasıl Uzatırım

Trendler ve Daimi yenilerini zorlayan düşlem pazarlama noktaları, mobil teknolojinin kimi görünmez duvarlara çarptığı gerçeğini gizlemek için kifayet değildir ve yenilikler artık her yarıda iki yıla kadar geliyor. Bu yenilikler akıllı telefonların ömrü , gerçekte, özdeş kuvvet tüketimi seviyesinde önceden var olmayan işleme kapasitesi sebebiyle eklenemeyen özelliklerden oluşur ve bu nedenle, oldukça Çok devrimci olmayan niteliği kapsar.

Akıllı Telefonların Ömrü
Akıllı Telefonların Ömrü

Telefonumuzun ömrü düşündüğümüzden çok henüz uzun. Ömrünü kısaltan yan, Yazılımı özdeş platformda özdeş ada sahip olarak henüz verimsiz bir kodda Daimi olarak güncelleyen veya bir yılın cihazlarının performans standartlarına kriter ekleme bahanesiyle henüz da genişleten hizmet ve yazılım sahipleridir. çünkü sinirlerimiz bozulduğunda kimin şikayet edeceğini henüz iyi anlamak zorundayız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

[yottie id=”1″]


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; akıllı telefonun ömrünü uzatma, akıllı telefonların batarya ömrü ne kadar, akıllı, telefonların pil ömrünü uzatma, akıllı telefon batarya ömrü, akıllı telefon pil ömrü karşılaştırması 2017, akıllı telefon batarya ömrü kaç yıl, akıllı, telefon pil ömrü, akıllı telefon pil ömrü karşılaştırması, akıllı telefonların ömrü kaç yıldır, akilli telefonlarin pil omru, akıllı telefon amortisman ömrü, akıllı telefonlarda batarya ömrü, akıllı telefon pil ömrü en uzun, akıllı telefon pil ömrü ekşi, akıllı telefon pil ömrü karşılaştırması 2018, akıllı, telefonların ömrü ne kadar, akıllı telefon batarya ömrü nasıl uzatılır, akıllı telefonların ortalama ömrü, akıllı telefonların pil ömrü ne kadar, akıllı telefon pil ömrü uzatma, akıllı telefonlarda pil ömrü, akıllı telefon pil ömrü uzatma programı, lenovo akıllı telefon pil ömrü, akıllı telefon şarj ömrünü uzatma

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir