Anadolu Yakası Samsung Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Anadolu Yakası Samsung Servisi

Anadolu Yakası Samsung Servisi örneğin bazı firmaların yaptığı ürünler tamir görmeyen ürün gibi performans vermiyor. Bu ise kalitesiz ya da yan sanayi ürün kullanmaktan kaynaklanıyor. Ancak firmamız aynı ilk günkü gibi performans verecek yedek parçalar ile telefonunuzu en iyi şekilde tamir edip size teslim edecektir.


Anadolu Yakası Samsung Servisi Hakkında Bilgi

İstanbul Anadolu Yakası için Anadolu Yakası Samsung Servisi hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz. Uygun Fiyat ve üstün kalitede hizmet anlayışımız ile kesinlikle memnun kalacağınız şekilde tüm tamir işlemlerinizi yapacağız. Bu tamir edilmez bu artık ise yaramaz bunu çocuğa ver oynasın denilen telefonları bize göstermeden sakin karar vermeyin. Ayrıca bunu yaptırsan sıfır fiyatından fazla tutar at yenisi al diyorlarsa birde bizden fiyat alın. Çok uygun fiyatlara size en iyi tamir hizmetini sunacağız. Özellikle her türlü kaliteli yedek parça ile size hiçbir sorun çıkarmayacak tamir işlemleri yapacağız. 


Anadolu Yakası Samsung Servisi
Anadolu Yakası Samsung Servisi

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Firmamız telefonlarınızı kısa zaman içerisinde tamir edip gerekli işlemleri yaparak size teslim edecektir. Bazı firmalar gibi işi uzatmayacak ve mümkün olan en kısa sürede telefonunuzu teslim edip sizi telefonsuz bırakmayacak. Ayrıca Anadolu Yakası Samsung Servisi firmamız size en iyi fiyatı sunacaktır. Diğer firmalardaki gibi fahiş abartı fiyatlar değil çok makul ortalamaya göre çok uygun fiyatlar ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kısa zaman içinde telefonunuzu en iyi şekilde tamir edip size teslim edeceğiz. Özellikle ekran gibi sorunlarda en uygun fiyat ile cihazlarınızı tamir edeceğiz. Ayrıca bu tamir işi sonrasında telefonunuz ilk günkü gibi olacak hiçbir ekran ölü noktası ya da çizik gibi problemle karşı karşıya gelmezsiniz. Bu gibi sorunlarla tekrar karşılaşması durumunda telefonunuzun tamiri ücretsiz bir şekilde tekrar yapılmaktadır.

Samsung ekran cam değişimi için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Anadolu Yakası Samsung Servisi Uygun Fiyatlar ;

Samsung telefonlar için en iyi teknik servisi sağlıyoruz. Her türlü sorun için her türlü tamir için firmamıza gelebilirsiniz. Anadolu Yakası Samsung Servisi Firmamız kaliteli yedek parça ve üst düzey personelleri ile size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunar. Özellikle alanında uzman ve iyi eğitim almış personel sayesinde siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve sizi asla mağdur etmeyiz. Firmamızın kalitesinden ödün vermeden yaptığı birçok kaliteli tamir işleminde müşteriler hiçbir sorun yaşamadı. Siz de firmamız çalışma kalitesi ve tamir işinin kalitesini sevecek ve kesinlikle çok memnun kalacaksınız. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yapan firmamıza herhangi bir ekran probleminiz olduğu takdirde uğramaktan çekinmeyiniz.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

 

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Anadolu Yakası Samsung Servisi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir