Anadolu Yakası Telefon Tamircisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 3 Yorum / 726 Görüntülenme

Anadolu Yakası Telefon Tamircisi

Anadolu Yakası Telefon Tamircisi, olarak Türkiye‘de bir ilki gerçekleştiren birçok hizmet veriyoruz. Cep Hastanesi, bazı uygulamalar içeren telefonlar için ekran camlarını ilk değiştiren şirketler arasında yer alıyor. Uzman ve deneyimli kadromuz var ve telefon onarımında, en zor sorunların üstesinden kolayca gelebilecek bir ekiple çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve personelimizi belirli zamanlarda yurtdışında eğitime gönderiyoruz.

Sadece Türkiye‘de değil yurtdışında da telefon tamiri siparişleri veriliyor. Hem telefon hem de tablet onarımı için profesyonel hizmetlerimiz var. Ayrıca onarılacak teknolojik cihazlarımız da yenileniyor. Telefon ve tablet tamirinden sonra müşterilerimiz cihazlarını uzun süre kullanabilirler. Sunduğumuz hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olarak, Cep Hastanesi hakkında olumlu müşteri yorumları bulunmaktadır.

Telefon Tamirinde Uzman ve Kaliteli Hizmet

Anadolu yakası telefon tamircisi hizmetiyle sektördeki diğer firmalar arasında yer alıyoruz. Hizmet kalitemizi oluşturan bazı unsurlar vardır. Bunlara hızlı onarım süresi ve garanti süreleri dahildir. Onarım hizmetimizdeki zaman firmamız için önemli unsurlardan biridir. Uzun servis süreleri, cihazı kullanan kişiler için sorunlara neden olabilecek faktörler arasındadır. Cep Hastanesi bu bilinçle hareket eder ve en hızlı hizmeti verir. Bir başka güvenilir hizmet, cihaza verilen garanti süresidir. Telefon veya tabletlerinizi tamir ettikten sonra 3 ay garantili bir şekilde sizlere teslim edilir. Oluşabilecek arızalar Cep Hastanesi tarafından ücretsiz bir şekilde onarılır.

Telefonum Kapalıyken Alarm Çalar mı
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Her Marka Telefonlar İçin Güvenilir Hizmet

Anadolu Yakası Telefon Tamircisi olarak her marka cihazı kolayca onarabiliriz. Telefonların ve tabletlerin en hasarlı alanları ön camlarıdır. Cep Hastanesi, çok kısa sürede kolaylıkla her cihazınızı onarabilir. Ayrıca, hizmetimize erişim son derece kolaydır. Türkiye‘nin birçok yerinden müşterilerimiz cihazlarını kargo ile Cep Hastanesine iletebbilirler.

Anadolu Yakası Telefon Tamircisi

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Huawei Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

3 Yorum

 • özkan seyrek

  Sayın yetkili merhaba,

  samsung a7 2016 için ekran ve kasa değişimi fiyatı rica edebilir miyim?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar Özkan bey;
   Samsung A7 2016 SERVİS ORJİNALİ EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI: 799 TL
   Samsung A7 2016 KASA DEĞİŞİMİ FİYATI: 200 TL

   Ekran değişimi detaylı bilgi için https://www.cephastanesi.org/samsung-a7-ekran-cam tıklayınız.

   İletişim Bilgileri

   Çağrı Merkezi: 0216 596 0532
   WhatsApp: 0532 245 0532
   Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul
   İletişim Sayfası: https://goo.gl/au48X1
   Kargo Gönderimi: https://goo.gl/qqeNEQ

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir