Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Android Durduruldu Hatası

Android Durduruldu Hatası

Android Android Durduruldu Hatasıdurduruldu Hatası

Android Durduruldu Hatası Mobil işletim sistemleri içinde daha rahat ve modern Android hakkında bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Hepimiz Android durdu hata ve kullananlarının niçin olduğu sorunlardan önde gelen çözümü, sorunu sizi yönlendirmek isterim. Hangisini alacağını ve iyi mi düzeltileceğini söyleceğiz.

Android Durduruldu Hatasını Neden Verebilir

Bir oldukça nedenden dolayı Android mobil cihazlar kullanırken bu uyarı verir. Genel olarak Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonunuzu veya cihazlarınızı kullanırsanız, bunun ne anlama geldiğine dair bir fikriniz olabilir. Sadece, daha önce bu şekilde bir hata almadıysanız ve ilk kere görürseniz, bu durumda makalemizi sonuna kadar inceleyebilir ve bu hatayı hangi durumlarda alacağınızı görebilirsiniz. Android’in hatayı durdurmasının nedenlerini inceleyelim.

Dahili Depolama Alanı Yetersizliği

Her mobil cihaz, spesifikasyonlarda belirtildiği şeklinde farklı dahili depolama alanlarına sahiptir. Uygulama pazarlarından indirilen her uygulama tarafından işgal edilen alan, veriler kullanıldıkça ve güncellemelerden sonra artabilir. Bu artış ile uygulamayı açmak için yeterli alan olmadığında uygulama durduruldu hata alabilirsiniz.

Sistemin Ram Belleği Dolu Olması

Bu uygulamanın boyutunu kaldıracak ve bellekte yeterli RAM olmasa bile yine çalıştırmak için değil seçerek size bu hatayı verecektir. Bazı yüksek RAM gereksinimi gerektiren uygulamalarda bu hatayı alabilirsiniz.

İşlemci Yüksek Isıya Sahip Olması

Uygulamanın açıldığında bazı riskli durumların olabileceği konusunda sizleri uyaracak olan bir hatadır ve işlemcinin ısınmış olması durumunda bununla karşılaşacağınızı gösterir. Böyle bir durumda uygulamayı açmamayı tercih eder ve size de uygulamanın durdurulduğuna dair hatayı verir.

İlginizi Çekebilir: Android Uygulamalar Donuyor

Uygulamanın Sürekli Veri Alması

Sürekli veri alımına niçin olacak bir Android uygulamasını kullanmak istiyorsanız ve durdurulmuş olan hatayı alırsanız, böyle bir durumda açılmayacağını fark edeceksiniz. Uygulama sebebiyle sürekli veri toplama şişer eğer açmak mümkün olmayacaktır çünkü.

Android Durduruldu Hatası

Sisteme Virüslü Uygulama Yüklenmesi

Rastgele indirilen ve virüs taraması olmadan oluşturulan bazı uygulamalar bu hatayı verebilir. Bu hata, genellikle Google Play Store üzerinden yüklenen uygulamalarda yaygındır ve farklı yöntemlerle değil. Harici olarak yüklenen uygulamaların virüs, kısaca zararlı dosyalar içermediğinden emin olun.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; android uygulama durduruldu hatası , android uygulamalar durduruldu hatası , android uygulama durduruldu hatası çözümü , android mesajlar durduruldu hatası , android durdurdu hatasi , android ayarlar durduruldu hatası , android process acore durduruldu hatası , android erişilebilirlik araçları durduruldu hatası , gta san andreas android durduruldu hatası , android durduruldu.