Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Android için En İyi Virüs Temizleme Programı

Android için En İyi Virüs Temizleme Programı

Android Icin En Iyi Virus Temizleme Programi

Androidiçin En İyi Virüs Temizleme Programı, Antivirüs uygulamasının bir Android telefon için gerekli olması ve ilgili uygulamalardaki reklamların sinir bozucu seviyeye ulaşması hala tartışılıyor. Genel olarak, Play Store’dan tüm uygulamalarınızı ve araçlarınızı indiriyorsanız, Google’ın resmi uygulaması, antivirüse ihtiyacınız yoktur. Söylenebilir.

Androidiçin En İyi Virüs Temizleme Programı

Avast Mobile Security

Androidiçin En İyi Virüs Temizleme Programı Bilgisayar için yıllardır virüs temizleme programları üreten ve ilgili pazarın en eski geliştiricilerinden olan Avast firması, Android için de yakın zamanda güvenlik uygulamaları geliştirmeye başladı. 100 milyondan fazla yüklenme, 5 üzerinden 4.5 kullanıcı deneyimi ile ön plana çıkan Avast uygulaması, gerçek zamanlı koruma ve cihaz tarama özelliğinin yanı sıra şüphe duyduğunuz bazı uygulamaları tekil şekilde tarayabilmenize imkan verir.

İlginizi Çekebilir: iPhone İnstagram’dan Video İndirme

Androidiçin En İyi Virüs Temizleme Programı

360 Mobile Security

Ücretsiz olarak alabileceğiniz bu Uygulama, Android pazarında en popüler ve en yüksek kullanıcı antivirüs uygulamasıdır. Şu anda, 100 milyondan fazla kişi 5 üzerinden 4.6 puan ile telefon kurduk. Kullanıcı deneyimi antivirüs sistemleri için çok önemlidir, bu nedenle bu tür metrikleri de dikkate almak yararlıdır. 360 güvenlik uygulaması anti-malware ve antivirüs yazılımı kapsamında geliştirilen bir uygulamadır.

Herhangi bir uygulama veya oyun bilgilerine erişmeye ve farklı sunuculara göndermeye çalıştığınızda, 360 güvenlik uygulaması telefonunuzu bilgi hırsızlarına karşı korumanıza yardımcı olacaktır. Telefonunuz için önbellek temizleme ve Paylaşım pil istatistikleri gibi özellikleri içeren uygulama, tüm bunlarla ücretsiz olarak telefonunuza yüklenebilir.

AndroHelm Mobile Security

Ücretsiz olarak alabileceğiniz AndroHelm Güvenlik mobil güvenlik uygulaması, aylık 2.59$, 23.17 $ fiyat arasındadır. Virüs temizleyicilerinin piyasadaki en yararlı araçlar arasında olduğunu kolayca söyleyebiliriz. Bu kapsamlı bir virüs mücadele uygulamasıdır.

Virüs algılama, karantina, veritabanı güncelleme, uygulama bilgi yedekleme, sık güncelleme ve dinamik tarama özellikleri de bulunmaktadır. AndroHelm çok kullanışlı bir antivirüs uygulaması, ayrıca telefonunuz çalındı / kayboldu telefon bilgileri uzaktan silme ve kilitleme her zaman süreci gibi ekstralar sağlar.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Android için Android için Enİyi Virüs Temizleme Programı android virüs programları, android virüs temizleme, android virüs yapma, android virüs programı indir, android virüs koruma, android virüs koruma programı, android virüs bulaştı, android virüs temizleme programı indir, android virus apk, android virus app, android virus ads, android virus apk download, android virus apps, android virus amazon, android virus ad popup, android virus aiboo.cc, android virus and malware, android için virüs programı, android a virus, android and virus protection, android virüs bulaştı uyarısı, android virüs belirtileri, android virüs bulaştı silinmiyor, android virus browser, android virus browser redirect.