Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Android Mi iOS Mu

Android Mi iOS Mu

Android Mi Ios Mu

Android Mi iOS Mu , Cep telefonları arasında seçim yapmak çok kişisel bir konudur. Seçim yaparken nelere dikkat edebileceğinizi açıkladık. Yeni bir telefon aldığımızda bizi rahatsız eden sorulardan biri: “Bir iPhone veya Android cihazı almalı mıyım? “Bu oldukça normal ve kişisel bir mesele. Telefonunuzu hızlı bir şekilde kullanabilmeniz veya pilin ne kadar uzayacağı bu tür bir durum sizin için çok önemli olabilir. Cihaz satın alırken, görünümünden ziyade işinize yarayacak kurallara dikkat etmek daha iyidir.

Kullanım Kolaylığı

Özellikle ebeveynleriniz için bir telefon alırken, telefonun mümkün olduğunca kolay kullanılmasını istiyorsunuz. Apple, bu konuda Android kadar iyidir, ancak Apple cihazlarından bu konuda sık sık şikayetler vardır. Tabii ki, kurulum ve cihaz yönetimi söz konusu olduğunda, Android bir tıklamayla başı çekiyor. Android akıllı telefonlar, sisteminiz ve uygulamalarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Fiyat

Android telefonlardaki her telefondan cihaz bulmak mümkün olsa da, aksine, Apple cihazları her gün istikrarlı ve hatta artan bir fiyata karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni az çok açık, Apple şirketinin belirli bir standardı var ve muhtemelen fiyatlarını asla düşürmeyecek.

Güncellemeler

Güncelleme söz konusu olduğunda, Apple Samsung’dan çok daha iyi olabilir. Çünkü herhangi bir güncelleme olduğunda, her detayın Apple’ın kontrolü altında olduğunu biliyorsunuz. Android ise Google temel işletim sistemini ve bazı programlarını sunar. Sürüm yükseltmeleri ve yamalar sunmak telefonun üreticisine bağlıdır.

İlginizi Çekebilir: Anadolu Yakası Telefon Tamircisi

 

Android Mi Ios Mu

Güvenlik İlkesi

Android’in bazı güvenlik sorunları olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunun nedeni, Android’in herhangi bir uygulamayı Play Store kabul veya engelleme sırasında iPhone’dan çok daha esnek olmasıdır. Bundan kaçınmak için tek yapmanız gereken Google Play Store uygulamaları satın almak. Yine de Google, tüm uygulamaların % 0,16’sının kötü amaçlı yazılım içerdiğini söylüyor. Tabii ki, Apple kullanıcısıysanız işler farklıdır. iPhone ayrıca birçok kötü amaçlı yazılım var. Yine de iPhone’lar Android’den çok daha güvenli.

Pil Ömrü ve Şarj

Android Mi iOS Mu, Bunun kıyasını yapmak çok zor, çünkü her Android telefon birbirinden oldukça farklı. Ancak siz de takdir edersiniz ki  Samsung telefonlar Apple’dan çok daha az şarj gerektiriyor. Buna ek olarak pek çok Android telefonunda bataryası bozulduğu vakit değiştirebilme imkanı bulunurken iPhone’da bu süreç çok daha farklı işliyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; android mi ios mu 2020 , android mi ios mu almalıyım , android mi ios mu daha güvenli
android mi ios mu daha çok kullanılıyor , android mi ios mu 2019 , android mi ios mu 2021 , android mi ios mu forum , ios mu android mi güncelleme android mi ios mu anket , apple android mi ios mu.