Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı

Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı

Android Telefondan Iphone Veri Aktarımı

Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı , iOS’e geçmeye hazır mısınız? Android aygıtınızdan yeni iPhone, iPad veya iPod touch aygıtınıza geçiş yapma konusunda yardım almak için iOS’e Taşı uygulamasını indirin.

Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı

Akıllı telefonlar zamanımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. 7’den 70’e kadar herkes akıllı telefonların dünyasından etkileniyor ve birkaç parmak hareketiyle telefonlarda hayatlarını düzenlemeye oldukça iyi uyum sağlıyor gibi görünüyor.

Akıllı telefon kullanımının çok yaygın olması, farklı çevreler tarafından olumsuz bir durum olarak algılanıyor, ancak dönemin gereksinimlerine ayak uydurmaya çalışmanın temel adımlarından biri. Bununla birlikte, hangi telefonun kullanılacağına karar vermenin yanı sıra bir akıllı telefona sahip olmaya karar vermek, bugün rekabetin yoğunluğu zirvede olduğunda o kadar kolay olmayabilir.

Başlamadan önce

 1. Android aygıtınızda Wi-Fi bağlantısının açık olduğundan emin olun.
 2. Yeni iOS aygıtınızı ve Android aygıtınızı güç deposuna takın.
 3. Harici Micro SD kartınızdakiler de dahil olmak üzere taşımış olduğunız tüm içeriğin yeni iOS aygıtınıza sığacağından kesin olun.
 4. Chrome’daki yer işaretlerinizi aktarmak istiyorsanız Android aygıtınızda Chrome’u son olarak sürüme güncelleyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone’da TikTok Video Nasıl İndirilir

Iphone6 Android Move To Ios Hero WrapAndroid’deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun

&Quot;&Quot;Kodu

 1. Kodu Android aygıtınıza girin. Ardından Verileri Aktar ekranının görünmesini bekleyin.
 2. İçeriklerinizi seçin ve bekleyin
 3. Android aygıtınızda, aktarmak arzu ettiğiniz içeriği seçin ve İleri seçeneğine dokunun. Peşinden, Android aygıtınızda işlemin tamamlandığı belirtilse dahi, iOS aygıtınızda görüntülenen yükleme çubuğu dolana kadar iki aygıtta da herhangi bir işlem yapmayın. Taşıdığınız içerik miktarına bağlı olarak aktarımın tamamlanması biraz süre alabilir.
 4. iOS aygıtınızı ayarlayın
 5. IOS aygıtınızdaki yükleme çubuğu dolduğunda Android aygıtınızda bitti’ye dokunun. Arkasından, iOS aygıtınızda Sürdür’e dokunun ve ekranda görüntülenen adımları izleyerek iOS aygıtınızı ayarlama işlemini tamamlayın.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; android iphone veri aktarımı, android telefondan iphone a veri aktarma, android telefondan iphone veri aktarma, iphone veri aktarma, iphone veri aktarma pc, iphone veri aktarımı usb, iphone veri aktarımı pc, ios veri aktarımı, iphone veri aktarma programı, iphone veri aktarma programları, iphone dan androide veri aktarımı, iphone 6 android veri aktarımı, androidden iphone veri aktarımı, 2 iphone arası veri aktarımı, iphone dan iphone a veri aktarımı, samsung dan iphone a veri aktarımı, bilgisayardan iphone a veri aktarımı, iphone bluetooth veri aktarımı, iphone dan bilgisayara veri aktarımı.