/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhoneSamsung / / 1 Yorum / 625 Görüntülenme

Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı

Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı , iOS’e geçmeye hazır mısınız? Android aygıtınızdan yeni iPhone, iPad veya iPod touch aygıtınıza geçiş yapma konusunda yardım almak için iOS’e Taşı uygulamasını indirin.

Başlamadan önce

move to ios indir
move to ios indir
 1. Android aygıtınızda Wi-Fi bağlantısının açık olduğundan emin olun.
 2. Yeni iOS aygıtınızı ve Android aygıtınızı güç deposuna takın.
 3. Harici Micro SD kartınızdakiler de dahil olmak üzere taşımış olduğunız tüm içeriğin yeni iOS aygıtınıza sığacağından kesin olun.
 4. Chrome’daki yer işaretlerinizi aktarmak istiyorsanız Android aygıtınızda Chrome’u son olarak sürüme güncelleyin.
1. adım
1. adım

 1. Android’deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun

  Yeni iOS aygıtınızı ayarlarken Uygulamalar ve Veriler ekranını bulun. Bu ekranda Android’deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun. (Ayarlama işlemini aslına bakarsan bitirdiysanız iOS aygıtınızı silmeniz ve baştan başlamanız gerekir. Aygıtınızı silmek istemiyorsanız içeriğinizi elle aktarabilirsiniz.)

 2. iOS’e Taşı uygulamasını açın

  Android aygıtınızda iOS’e Taşı uygulamasını açın ve Sürdür’e dokunun. Görüntülenen yargı ve koşulları okuyun. Idame etmek için Kabul Ediyorum seçeneğine dokunun, ardından Kodunuzu Bulun ekranının sağ üst köşesinde bulunan İleri seçeneğine dokunun.

 3. Kodun gelmesini bekleyin

  IOS aygıtınızda, Android’den Taşı ekranında Sürdür’e dokunun. Ardından on basamaklı veya altı basamaklı kodun görünmesini bekleyin. Android aygıtınızda web bağlantınızın zayıf olduğuna ilişkin bir uyarı görüntülenirse bu ihtaryı göz ardı edebilirsiniz.

  Android Telefondan iPhone data Aktarımı
  Android Telefondan iPhone data Aktarımı
 4. Kodu kullanın

  Kodu Android aygıtınıza girin. Ardından Verileri Aktar ekranının görünmesini bekleyin.

 5. İçeriklerinizi seçin ve bekleyin

  Android aygıtınızda, aktarmak arzu ettiğiniz içeriği seçin ve İleri seçeneğine dokunun. Peşinden, Android aygıtınızda işlemin tamamlandığı belirtilse dahi, iOS aygıtınızda görüntülenen yükleme çubuğu dolana kadar iki aygıtta da herhangi bir işlem yapmayın. Taşıdığınız içerik miktarına bağlı olarak aktarımın tamamlanması biraz süre alabilir.

 6. iOS aygıtınızı ayarlayın

  IOS aygıtınızdaki yükleme çubuğu dolduğunda Android aygıtınızda bitti’ye dokunun. Arkasından, iOS aygıtınızda Sürdür’e dokunun ve ekranda görüntülenen adımları izleyerek iOS aygıtınızı ayarlama işlemini tamamlayın.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Android Telefondan iPhone Veri Aktarımı android iphone veri aktarımı, android telefondan iphone a veri aktarma, android telefondan iphone veri aktarma, iphone veri aktarma, iphone veri aktarma pc, iphone veri aktarımı usb, iphone veri aktarımı pc, ios veri aktarımı, iphone veri aktarma programı, iphone veri aktarma programları, iphone dan androide veri aktarımı, iphone 6 android veri aktarımı, androidden iphone veri aktarımı, 2 iphone arası veri aktarımı, iphone dan iphone a veri aktarımı, samsung dan iphone a veri aktarımı, bilgisayardan iphone a veri aktarımı, iphone bluetooth veri aktarımı, iphone dan bilgisayara veri aktarımı


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir