Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. APK Dosya Yüklenemedi Hatası

APK Dosya Yüklenemedi Hatası

Apk Dosya Yüklenemedi Hatası

APK Dosya Yüklenemedi Hatası , bazı kullanıcılar, Google Game Store yerine üçüncü taraf web sitelerinden veya diğer kaynaklardan bir uygulama yüklemeye çalışırken Android telefonlarında “Uygulama Yüklenmedi” Hatası alıyor. Şimdi, bu hata çoğunlukla cihazınızı veya bazı Gameloft oyunlarını rootlamak için kullanılan Kingoroot gibi uygulamalarda gerçekleşir.

Bu hatayı uygulamanın yüklenmemesine neden olan soruna neyin sebep olduğunu söyleyen hiçbir ayrıntı veya kod yoktur, bu nedenle kullanıcıların neye neden olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Peki bu sorunu nasıl çözeriz? kendi deneyimlerime dayanarak, size biraz taavsiyada bulmak istiyorum.

Uygulama Yüklenmedi Hatası Çözümü

APK Dosya Yüklenemedi Hatası ,Geliştirilmiş uygulamalarımızı zaman zaman APK olarak müşterilerimize iletiyoruz. Bu APK dosyalarını doğrudan cihaza yükleyebilir ve test edebilirler. Ancak, kurulum sırasında genellikle “Uygulama Yüklenmedi” Hatası ile karşılaşılır. Hata can sıkıcı görünse de, çözüm oldukça basittir.

 1. Öncelikle Play Store uygulamasını açın.
 2. Sol menüden Play Protect ekranına geçin.
 3. Sağ üst köşedeki çark ikonuna dokunun.
 4. Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara” seçeneğini pasif hale getirin.

Apk Dosya Yüklenmedi Sorunu

Bu kadar! Şimdi APK dosyasını yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. 3 farklı Android sürümlerinde. doğrudan Madde 4 yerine. maddeye çevrilebilir. Tek çözüm bu mu? Elbette hayır, farklı durumlar bu soruna neden olabilir. Örneğin, aynı uygulamayı Google Play’den indirdiyseniz veya Android Studio ile yüklediyseniz, APK kurulumunda bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, mevcut uygulamayı kaldırdığınızdan emin olun ve uygulamayı tekrar yüklemeyi deneyin.

İlginizi Çekebilir: Apple Kimliği Nasıl Silinir

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; apk dosyası yüklenemedi hatası , apk dosyası yükleme hatası , apk dosya yükleme hatası
android apk dosyası yüklenmedi hatası , Fs 20 yüklenemedi hatası , Android 11 apk yükleme sorunu , Android uygulama yükleme sorunu , Xiaomi apk uygulama yüklenmedi , Xiaomi uygulama yüklenmedi hatası , Android Studio apk uygulama yüklenmedi hatası

APK Dosya Yüklenemedi Hatası Neden Olur ?

Bu sorunu inceledikten sonra, uygulamayı yüklerken birkaç kullanıcı için bu hataya neden olabilecek bazı nedenler bulduk. Bu sorun genellikle aşağıdaki nedenlerden kaynaklanabilir.

 • Google Güvenliği: Telefonlarımız, zararlı uygulamaları telefonlarımızdan uzak tutan Google’ın güvenliği altındadır ve zaten telefondaysa, kullanıcıyı tehdit hakkında bilgilendirir.
 • Apk Dosyası Konumu: Telefonlar için dahili ve harici olmak üzere iki tür konum olabilir. Uygulamaya bağlı olarak, bir SD kartına değil Dahili olarak iyi çalışabilir ve bu da kurulum arızasına neden olabilir.
 • Depolama Alanı: Kullanıcıların çoğunun karşılaştığı en yaygın sorun, telefonlarında yetersiz yer olmasıdır. Her uygulamanın, telefonunuzun depolama alanını etkileyebilecek farklı boyutları ve kullanımı vardır.
 • Uyumsuz Uygulama: Telefonunuza yüklemeye çalıştığınız uygulama telefonunuzla uyumlu değilse, yüklenemez ve hata oluşur.