Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple AirPods Nasıl Güncellenir

Apple AirPods Nasıl Güncellenir

Apple Airpods Nasıl Güncellenir

Apple AirPods Nasıl Güncellenir ? , Apple zaman zaman performans iyileştirmeleri için bazen hata düzeltmeleri için Apple AirPods ve AirPods 2 güncellemelerinizi yayınlar. Örneğin Apple, AirPods 2’nin yayınlandığı gün ilk nesil AirPod’lar için bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme çeşitli Bluetooth iyileştirmeleri ve geliştirmeleri içeriyordu.

AirPods cihazınızı son sürümde kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Apple AirPods Güncelleme Nasıl Yapılır ?

AirPod’larınızı güncellemek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir. Herhangi bir teknik destek almak zorunda kalmadan bu işlemleri başarıyla gerçekleştirmek çok kolaydır.

  1. AirPods kulaklıkların her ikisini de şarj kutusuna yerleştirerek kapağını kapatın.
  2. AirPods powerbank görevi de gören şarj kutusunu, satın alırken beraberinde gelen şarj kablosu ile bir güç kaynağına bağlayın. Eğer cihazınız yeni sürümse, kablosuz şarj etme olanağınız varsa; şarj kutusunu kulaklık ile beraber kablosuz şarj standına yerleştirin.
  3. AirPods’u şarj ettiğiniz yerin yakınlarında bağlı durumda olan iPad ya da iPhone cihazınızı getirin ve cihazın internet bağlantısının olup olmadığından emin olun.
  4. iPhone airpods güncelleme işlemi bu kadar. Herhangi bir işlem daha yapmanıza gerek kalmadan cihazınızı şarja bağlar bağlamaz; güncellemeleriniz yüklenecektir. Güncellemenin yüklenebilmesi yaklaşık 1 saat sürebilmektedir.

Apple AirPods Sürümü Nasıl Kontrol Edilir?

Güncel olmasından emin olmak istediğiniz AirPods cihazların sürümünü kolayca görüntülüye bilirsiniz.

Bunun için öncelikle AirPods ya da AirPods Pro telefonunuza bağlamanız gerekiyor.

Bağlantı gerçekleştiğinde Ayarlar / Genel / Hakkında üzerinden AirPods tıklamanız yeterli.

İlginizi Çekebilir: Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

Iphone Airpods Surum Bakma

Ardından üretici, model numarası, seri numarası, firmware sürümü ve donanım sürümü gibi detaylar karşınıza geliyor.

Iphone Airpods Firmware Surum Ogrenme

Eğer telefonunuzda bu seçenekleri görmüyorsanız cihazınızın bağlı olmama ihtimali yüksek. Yani Bluetooth bağlantısını kontrol edip kulaklığı tekrardan bağlamanız gerekebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Airpods nasıl güncellenir , Airpods son sürüm hangisi , Airpods son sürüm hangisi 2021
AirPods güncelleme son sürüm , AirPods güncelleme yapmıyor , Airpods son sürüm kaç , AirPods sürüm öğrenme , airpods 1. nesil son sürüm nedir.