Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Batarya Şişti Değişim Ücreti Ne Kadar

Apple Batarya Şişti Değişim Ücreti Ne Kadar

Apple Batarya Şişti Değişim Ücreti Ne Kadar

Apple Batarya Şişti Değişim Ücreti Ne Kadar , iPhone pil şişmesi sorunuyla karşı karşıya kalıyorsanız, bu makaleyi iyice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Pil şişmesinden sonra, ne yapmalı, cihazınıza ve size zarar, pilin nasıl değiştirileceği ve konuyla ilgili bilmenizde fayda olan tüm detaylar deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimizle paylaşıldı.

iPhone Batarya Şişmesi Sonrası Ne Yapılmalı

iPhone batarya şişmesi sorununda mutlaka biran önce batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Çünkü şişen batarya ekrana ve anakarta baskı yaparak ilgili alanların zarar görmesine (ekranın kırılmasına, anakartın çatlamasına) sebebiyet verebilmektedir. Böyle bir mesele ile karşılaşılmış olduğunda ise devasa yükseklikte meblağlarda masraf çıkabildiği şeklinde telefonunuz kullanılamaz hale gelebilir.

Tabii bunlarla beraber en istenmeyecek durum olan batarya patlaması problemi ile de karşılaşabilirsiniz. iPhone batarya şişmesini fark ettiğinizde biran önce değişim işleminin gerçekleştirilmesini tavsiye ediyoruz. Böylece hem aletinızı hem oluşacak olan negatif neticeları ortadan kaldırabilir, telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ekranı Kırık Telefonu Kullanmak Veri Kurtarma

iPhone Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone pil şişmesini fark ettiğinizde, değiştirme işlemini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmenizi öneririz. Bu şekilde, hem cihazınızın hem de cihazınızın olumsuz sonuçlarını ortadan kaldırabilir ve telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

  1. iPhone batarya değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Batarya değişimi yapıldıktan sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz ne olursa olsun silinmez.
  3. Şişme sonucunda şarj süresi de kısalmıştır. Değişiklik işleminin arkasından şarj ömrü ilk günkü haline geri rotatif.
  4. Batarya değişimin peşinden telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Herhangi bir küçümse durumu ya da tereddüt yaşanmış olduğunda ücret iadesi gerçekleştirilir.
  5. Sizler tarafından tasdik verildiğinde 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartınız hazırlanır. Garanti kartınız yardımıyla güvence süresi süresince batarya da yaşanılan en ufak bir problem dahi anında ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Apple Batarya Şişti Değişi Ücreti NeKadar iphone batarya değişimi fiyat, iphone 6 batarya değişimi sonrası, iphone 6s batarya değişimi, apple pil değişimi randevu, iphone batarya değişimi ne kadar sürer, iphone 6 ekran değişimi, apple pil değişimi süresi, iphone pil değişimi