Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 57 Görüntülenme

Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar

Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar , üzerine baskı uygulama, sert bir zemine çarpma veya istemsiz hataların bir sonucu olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. Apple ekran değişim fiyatları telefon modeline göre değişir. Bununla birlikte, dokunmatik ekranın değiştirilmesi veya ekranın tamamen değiştirilmesi önemlidir.

Apple ekran değişim fiyatlarını hemen aşağıda paylaşacağız, ancak bir dokunmatik ekran değişikliğinin veya tam bir ekran değişikliğinin nasıl yapılacağı hakkında konuşalım. Apple telefonunuzu kırdıktan sonra görüntüyü görürseniz ve Dahili ekranda kopma (örneğin renk değişiklikleri) yoksa, sadece ön cam değişimine dokunmanız yeterlidir. Ancak, tam bir ekran değişikliği gereklidir.

Apple Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Apple ekran veya dokunmatik ekran ön cam değiştirme, özel ekipman kullanılarak tamamen sterilize edilen teknik servis odamızdaki uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilir ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilir. Bu şekilde, ekranın değiştirilmesi sırasında ekrandaki bilgiler silinmez. Telefonun performansında herhangi bir değişiklik yoktur, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.

Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar

İstanbul Teknik servisimize gelirseniz Apple ekran değiştirme süresi 45 dakika ile 2 saat arasındadır. İstanbul’da yaşıyorsanız, teknik servisimize gelemezsiniz veya İstanbul dışında okuyorsanız, iki yönlü Cep Hastanesi ile iletişime geçmelisiniz. Ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargo sevkıyatı durumunda, ekran değiştirme süresi 3 (üç) iş günüdür.


Apple Ekran Değişimi Fiyat Listesi

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi1799,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺


Apple Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apple ekranının değiştirilmesi , özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli bir teknisyen tarafından yapılmalıdır. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmeli ve statik elektrikten arındırılmalıdır. Ayrıca 7/24 gözetim kameraları ile denetlenmelidir. Cihazınızı ekran değişiminden sonra istediğiniz kadar gözden geçirmenize izin verilmelidir.

Cep Hastanesi , Türkiye’de cep telefonu ve tablet tamir kayıt tutucusu içeren teknik bir hizmettir. Teknik servisimizde yapılan tüm ekran değişiklikleri ve onarım çalışmaları sonrasında, cihazınıza 6 aylık teknik servis garanti kartı verilir. Bu şekilde, ekranınızla ilgili en ufak bir sorun bile anında çözülebilir.


Apple iPhone Ekran Değişim Videosu

Teknik servisimizde iPhone XS Max ekran değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılırken çekilen videolar Cep Hastanesi resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile iPhone XS Max ekran değişimi Cep Hastanesi ’de nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz. Cep Hastanesi Resmi Youtube Kanalı‘nı ziyaret ederek diğer bütün ekran ve parça değişim videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar iphone ekran değişimi fiyat, iphone 6 ekran değişimi ankara, iphone ön cam değişimi, iphone ekran kırıldı garanti kapsamında mı, iphone batarya değişimi fiyat, iphone 4 ön ekran değişimi fiyatı, iphone 6s ekran, iphone 6 cam değişimi orjinal


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Apple Ekranı Kırıldı Değişim Fiyatı Ne Kadar
5 (100%) 2 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir