Apple Iphone 7 Kasa Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Apple iPhone 7 Kasa Değişimi

Apple iPhone 7 kasa değişimi fiyatı 300 TL‘dir. Kasa değişiminde sıfır ürün kullanılmaktadır. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Kasa değişimi süresi teknik servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, tek taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 iPhone 7 kapak değişimi ardından bilgileriniz silinmez. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olmasından dolayı da garanti süresi içerisinde kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Apple iPhone 7 Kasa Değişimi için şirket olarak biz narin ve kullanışlı telefonlarınızın ihtiyaçlarını çok iyi bilmekte ve bu anlamda telefonların ihtiyaçlarına ve sizin isteklerinize yönelik çözümler sunmaktayız. Bu anlamda en çok sorulan sorular arasında ise; Apple iPhone 7 kasa tamiri nasıl yapılır, bu marka telefonların kasa tamiri  yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin neler olduğu gelmektedir.

iPhone 7 Kasa Değişimi

Öncelikle belirtmek gerekir ki akıllı cihazlar çok hassas ve özen isteyen makineler olmaktadır. Bu yüzden onun için atacağınız yeni adımda en profesyonel alanında eğitim almış kişiler ile iş yapmak sizler açısından önem teşkil edecektir. iPhone 7 kasa değişimi tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden öncelikle iPhone 7 kasa tamiri yaparken ilk olarak kasanın orijinal kasa olması ve hassasiyet içinde değiştirilmesi önem teşkil edecektir. Firma olarak biz özellikle bu marka telefonların kasa değişimini yaparken birçok unsura dikkat ederek yapmaktayız. En başta da belirttiğimiz gibi cihazların hassas olmasından ötürü gereken önemi vermek şarttır.

İlginizi Çekebilir: LG G3 Cep Telefonu Tamiri

Sadece Kasa Değişimi Yapmıyoruz

Apple iPhone 7 kasa tamiri Sizlerin akıllı telefonları ile ilgili sorunların hepsinde genel ve kesin çözümler sunabilmek adına her daim tüm marka telefon bakım ve onarım işlerini de yaparak size hizmet vermekteyiz.

Ve ekran değişimi de yapmaktayız ve müşterimize %100 müşteri memnuniyeti ile 15 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz ve işimizde en iyisiyiz.

iPhone 7 Ekran Değişimi