Apple iPhone 8 Tamir ve Teknik Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Apple iPhone 8 Tamir ve Teknik Servisi

Apple iphone 8 tamir ve teknik servisi Türlü özelliklerinden faydalandığımız bu telefonlar genel bakımları ertelenmeden yapıldığında ve doğru kullanımla en iyi sonuçları verebilmektedirler. En ufak bir ihmal önceleri önemsizken ertelediğinizde çığ gibi büyüyerek çok daha büyük, içinden çıkılamaz sorunlara sebep olabilir.


Apple iPhone 8 Tamir ve Teknik Servisi için 

Son zamanların en gelişmiş teknolojiye sahip ve her geçen gün çok daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen apple iphone 8 tamiri, onarım ve bakımı hassasiyet gerektiren, uygun ortamlarda ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir akıllı telefondur.

iphone 8 cep telefonunuzla yaşadığınız herhangi bir sorunun tamamen sterilize edilmiş, statik elektrik geçirmeyen bir odada, 7 / 24 güvenlik kameraları denetiminde tutulan özel bir alanda ve kesinlikle alanında tecrübeli profesyoneller tarafından çözüme kavuşturulmalıdır.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone 8 Tamir ve Teknik Servis Hakkında Bilgiler ;

 Aşağıda belirtilen durumlarla karşılaştığınız zamanlarda hiç vakit kaybetmeden iPhone 8 akıllı telefonunuzu en yakınınızda bulunan güvendiğiniz bir yetkili servise götürmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Apple  iphone 8 tamir ve teknik servisi Bu durumlar:

1- Eğer telefon ekranınız kırıldıysa, aldığı bir darbe sonucunda dokunmatiğinin bir bölümünde ya da tamamında basmama sorunu varsa ve ekrana görüntü aralıklarla geliyor ya da hiç gelmiyorsa,

2- Ön camının çatladığını fark ettiyseniz,

3- Telefonunuz yere düştüyse ve kasasının ezildiğini ya da düşme sırasında yıprandığını düşünüyorsanız,

4- iPhone 8 bataryanızda şişme varsa ve telefonunuz çok hızlı bir şekilde şarj yiyorsa mesela şarjı % 90 gösteriyorken bir saat içinde % 10′ un altına düşüyorsa,

5- Telefonla konuştuğunuz sırada karşı taraftan ses gelmiyor ya da sizin sesinizi o alamıyorsa,

6- Ön ve arka kameralarınız telefonunuzu ilk aldığınız günkü kadar iyi çekim yapmıyorsa ya da bir hasardan kaynaklanan sebeple çalışmıyorsa,

7- Wifi alıcınız bozulduysa ve internete girmekte aksaklıklar ile karşılaşıyor hatta çoğu zaman internete bağlanamıyorsanız,

8- Sensörünüz çalışmıyorsa..

Apple  iphone 8 Tamir ve Teknik Servisi telefonunuzu acilen bir uzmana götürme ve tamir ettirme zamanınız gelmiş demektir.  Unutulmamalı ki yüksek fiyatlar ödeyerek aldığınız akıllı telefonlarınızı uzun süre ve memnun olarak kullanabilmek büyük oranda sizin elinizdedir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

cep-hastanesi-atolye-bolumu
cep-hastanesi-atolye-bolumu
Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Apple iPhone 8 Tamir ve Teknik Servisi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir