Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Kimliği Kitlendi Nasıl Açabilirim

Apple Kimliği Kitlendi Nasıl Açabilirim

Apple Kimliği Kitlendi Nasıl Açabilirim

Apple Kimliği Kitlendi Nasıl Açabilirim ? Apple kimliğinizde şüpheli bir etkinlik tespit edildiğinde, hesabınızın güvenliğini korumak için Apple kimliğiniz kilitlenebilir. İki faktörlü kimlik doğrulama kullanıyorsanız, Apple ID şifrenizi sıfırlamak ve hesabınızın kilidini açmak için güvenilir bir cihaza veya güvenilir bir telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Bir kurtarma anahtarınız varsa, hesabınıza erişimi yeniden kazanmak için de kullanabilirsiniz. Peki Apple Kimliği Kitlendi Nasıl Açabilirim ?

Apple kimliğiniz güvenlik nedenleriyle kilitliyse, aşağıdaki uyarıları görebilirsiniz:

  • “Bu Apple kimliği güvenlik nedenleriyle devre dışı bırakıldı”
  • “Hesabınız güvenlik nedenleriyle devre dışı bırakıldığı için giriş yapamıyorsunuz”
  • “Apple kimliği güvenlik nedenleriyle kilitlendi”
  • İlgili ekrana girmek için aşağıdaki linke tıklayın;

Daha sonra hesabınızın kilidini açabilir veya mevcut şifrenizle şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Hesabınızın kilidini açmak için birden fazla başarısız girişimde bulunursanız, Apple kimliğiniz kilitli kalır ve tekrar denemek için 24 saat beklemeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Orijinallik Sorgulama

Devre dışı bırakılmış bir Apple kimliği nasıl açılır

  • Apple ID e-posta adresinizi girin.

Hesabınızın kilidini açmak için ekrandaki talimatları izleyin. Başarılı bir sonuç almazsanız, 00800 448 829 873 veya 0 (216) 282 15 11’i arayın ve Apple danışmanlarına başvurun. 00800 448 829 873 sabit hatlardan ücretsiz olarak çağrılabilir. Başka bir numara yerel fiyatlarla çağrılabilir.Bu yöntemlerden birini kullanarak parolanızı değiştirdiğinizde, Apple ID parolanızı cihazlarınızda güncellemeniz gerektiğini unutmayın.

Sorunu çözmediyseniz, hala bir sorununuz varsa, sorununuzu soru ve cevap bölümüne yazabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; apple kimliği kilitlendi nasıl açılır , apple kimliği kilitlendi çözümü , apple kimliği kilitlendi ne demek , apple kimliği güvenlik nedeniyle kilitlendi , apple kimliği kilitlendi hesabın kilidini kaldır , apple id kilitlendi maili
apple kimliği kilitlendi sürekli , apple kimliği şifresi kilitlendi , apple kimliği kilitlendi uyarısı , apple kimliği kilitlendi ne yapmalıyım.