Apple Servis istanbul
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Apple Servis İstanbul Akasya ve Zorlu Center Nerede ?

Apple Servis İstanbul Dünya’da bir çok ülkede bulunan Apple Store’lar Apple markasının ürünlerinin kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Apple şirketi yeni bir ürün duyurduğunda ve satışa sunulacağı günü açıkladığında, satışa sunulacağı gün Apple Store’ların önünde uzun kuyruklar oluşmakta.


Apple Servis İstanbul Hakkında ?

Hatta bazı ülkelerde Apple Store’lara geceden gelip önünde kalanlarla karşılaşılmaktadır. Ülkemizde sadece İstanbul’da iki adet Apple Store vardır. Ülkemizde git gide Apple ürünlerine olan ilginin de artmasıyla ülkemizde bulunan bazı şehirlere de açılacak haberleri yayılmaktadır. Şimdilik sadece Apple Servis İstanbul ilinde hizmet vermektedir.


Apple Servisinin İstanbul’da Verdiği Hizmetler

Apple servisinin verdiği hizmetler arasında, Apple ürünlerinin orijinal ve güvenilir bir şekilde satışı, Ürünlerin bakımı, onarımı, teknik servisi, Apple Servis İstanbul çağrı merkeziyle iletişim kolaylığı ve sorulara ve sorunların çözümüne kolay çözüm üretmek, herhangi bir sorunda cihaz değişimi yer almaktadır. Bu hizmetlerini Apple merkezi ile bağlantılı olarak gerçekleştirmektedir. Bir nevi Apple Servis İstanbul, Apple merkezi ile kullanıcı arasında aracı görevini de yürütmektedir. Apple servisine onarım için ürün götürmek istediğinizde mutlaka randevu almanız gerektiğini unutmayın.


Türkiye’ye ilk Açılan Apple Store ?

Apple Store Türkiye’de ilk kez, İstanbul’da Zincirlikuyu’da bulunan Zorlu Center’da 2014 yılının Nisan ayında açıldı. Vatandaşlar ilk Apple Store’a beklenmedik bir ilgi gösterdi. Şehir dışından gelerek açılışa katılıp Apple ürünlerine bakmak isteyen vatandaşlar bir gün önceden Zorlu Center’da kuyruğa girdi. Yapılan haberlere göre açılıştan 13 saat önce kuyruklar oluşmaya başladı. Apple Store mağazasının açılışı uzun bekleyişler sonucu sabah saat 10:00 sularında yapıldı ve yüzlerce vatandaş Zorlu Center’a akın etti.

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Apple Servisinin Ayrıcalıkları

Apple servisi kullanıcılarına cihaz değişimi olarak bir sürü ayrıcalık tanımakta. Apple kullanıcıları ürünlerinin hasara uğraması veya başka bir durumda bir kereye mahsus cihazlarını eşdeğere veya daha yüksek bir cihazla değişimini yapabilmektesiniz. Ayrıca Apple, teknik servisine gönderdiğiniz bir ürünün onarımı zor olduğunda ürünü yenisiyle değiştirmektedir. Cihazınızın arızasına resmi sitesinden çevrimiçi canlı sohbet ile destek verebilmekte ve Apple Store mağazalarına teknik servis için randevu alarak gittiğinizde onarımı gün içinde yaparak sizlere ürününüzü teslim edebilmektedir.Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Apple Servis İstanbul Akasya ve Zorlu Center Nerede ?
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir