/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / / 0 Yorum

Apple Servis İstanbul

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Apple Servis İstanbul

Apple Servis İstanbul

Dünya’da bir çok ülkede bulunan Apple Store’lar Apple markasının ürünlerinin kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Apple şirketi yeni bir ürün duyurduğunda ve satışa sunulacağı günü açıkladığında, satışa sunulacağı gün Apple Store’ların önünde uzun kuyruklar oluşmakta. Hatta bazı ülkelerde Apple Store’lara geceden gelip önünde kalanlarla karşılaşılmaktadır. Ülkemizde sadece İstanbul’da iki adet Apple Store vardır. Ülkemizde git gide Apple ürünlerine olan ilginin de artmasıyla ülkemizde bulunan bazı şehirlere de açılacak haberleri yayılmaktadır. Şimdilik sadece Apple Servis İstanbul ilinde hizmet vermektedir.

Apple Servisinin İstanbul’da Verdiği Hizmetler

Apple servisinin verdiği hizmetler arasında, Apple ürünlerinin orijinal ve güvenilir bir şekilde satışı, Ürünlerin bakımı, onarımı, teknik servisi, Apple Servis İstanbul çağrı merkeziyle iletişim kolaylığı ve sorulara ve sorunların çözümüne kolay çözüm üretmek, herhangi bir sorunda cihaz değişimi yer almaktadır. Bu hizmetlerini Apple merkezi ile bağlantılı olarak gerçekleştirmektedir. Bir nevi Apple Servis İstanbul, Apple merkezi ile kullanıcı arasında aracı görevini de yürütmektedir. Apple servisine onarım için ürün götürmek istediğinizde mutlaka randevu almanız gerektiğini unutmayın.

Apple Servis İstanbul
Apple Servis İstanbul

Türkiye’ye ilk Açılan Apple Store

Apple Store Türkiye’de ilk kez, İstanbul’da Zincirlikuyu’da bulunan Zorlu Center’da 2014 yılının Nisan ayında açıldı. Vatandaşlar ilk Apple Store’a beklenmedik bir ilgi gösterdi. Şehir dışından gelerek açılışa katılıp Apple ürünlerine bakmak isteyen vatandaşlar bir gün önceden Zorlu Center’da kuyruğa girdi. Yapılan haberlere göre açılıştan 13 saat önce kuyruklar oluşmaya başladı. Apple Store mağazasının açılışı uzun bekleyişler sonucu sabah saat 10:00 sularında yapıldı ve yüzlerce vatandaş Zorlu Center’a akın etti.

Apple Servisinin Ayrıcalıkları

Apple servisi kullanıcılarına cihaz değişimi olarak bir sürü ayrıcalık tanımakta. Apple kullanıcıları ürünlerinin hasara uğraması veya başka bir durumda bir kereye mahsus cihazlarını eşdeğere veya daha yüksek bir cihazla değişimini yapabilmektesiniz. Ayrıca Apple, teknik servisine gönderdiğiniz bir ürünün onarımı zor olduğunda ürünü yenisiyle değiştirmektedir. Cihazınızın arızasına resmi sitesinden çevrimiçi canlı sohbet ile destek verebilmekte ve Apple Store mağazalarına teknik servis için randevu alarak gittiğinizde onarımı gün içinde yaparak sizlere ürününüzü teslim edebilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir