Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Store Servis Randevusu

Apple Store Servis Randevusu

Apple Store Servis Randevusu

Apple Store Servis Randevusu; Ne yazık ki, Apple mağazalarının talebi karşılayamadığı ve müşterilerin mağdur olduğu için günümüzde bir Apple Store hizmeti randevusu almak çok zor. Bu yazıda, Apple Store’dan hızlı hizmetin nasıl alınacağını ve hizmet süresini kısaltmanıza yardım edecek taktikleri nasıl paylaşacağınızı anlatacağız.

iPhone ekran kırılması, pil şişmesi, kasa gerginliği, sıvı temas vb. Birçok teknik problemde, kullanıcıların gittiği ilk yer Apple Store’dur. Ne yazık ki, randevu almadan herhangi bir randevu alamazsınız, ancak zaman zaman talep yüksek olduğunda, ara sıra 2 hafta sonra randevu alabilirsiniz. Bu tür hizmet gecikmelerini önlemek ve bir Apple Store hizmeti randevusu zamanlamak için aşağıda belirtilen teknikleri denemenizi öneririz.

Apple  Store Servis Randevusu Taktikleri

1-Gece Yarısı Randevu Alın

Apple her gece 12 ‘de sistemi yeniler ve önümüzdeki hafta için randevu almak için yeniden açar, bu sebeple 12 ‘de randevu alırsanız, o hafta için randevuya giden ilk kişi olma şansına sahip olabilirsiniz.

2-Diğer Apple Store Şubelerini Deneyin

Şu an İstanbul’da 2 Apple Store bulunmakta eğer Zorlu Avm’den randevu alamıyorsanız diğer şube olan Akasya Avm’yi deneyin şansınız ikiye katlanmış olacak ve hizmet alma süresini kısaltmış olacaksınız.

Ancak belirtmemiz gerekiyor ki çoğu zaman bu bile yeterli olmuyor.

3-Çoklu Başvuruda Bulun

Güvenebileceğiniz arkadaşlarınız var ise, Apple kimlik bilgilerinizi verin ve bunları uygulayın ve 10 arkadaşınızla başvurursanız, şansınız 10 kat artacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Yan Tuş Arızası

4-Yetkili Servislerden Yardım Talep Edin

Cihaz garantisini onaracak Apple onaylı servisler ile iletişime geçin. Yetkili servisler yalnızca cihazı değiştirebilir, iphone’unuzun ekranı bozulursa maalesef yetkili servis onarmaya yetkili değildir, çünkü sadece Apple Store ekran değiştirmeyi gerçekleştirir.

Yetkili servislerin gelecekte onarım yapmasına izin verilirse, teknik destek almak çok daha kolay olacaktır. Bir Apple Store hizmetini atamak genelde kullanıcılar için işkenceye dönüşür, Müşteri Hizmetleri ile savaşır ve sorunlarına çözüm bulamaz.

Apple Store Dan Nasil Randevu Alinir

Teknik destek eksikliği sebebiyle, yeni cihazlar satın alan ve Android cihazları kullanmaya başlayan Kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Apple Store’dan destek almaya kararlıysanız, sabırlı olmanız ve randevu almak için ortalama 2 hafta beklemeniz gerekir.

İşlemlerin randevu gününde meydana gelecek yoğunluğa göre ne zaman biteceğini öğrenebilir ve cihazlarınızı ortalama 3 iş günü içerisinde alabilirsiniz. Bazı arızalar durumunda, Apple Store onarım süresini 15 iş gününe kadar uzatabilir.

Şehrinizde Apple Store yoksa, teknik desteğiniz tam bir işkenceye dönüşecek ve çok uzun onarım süreleriyle karşılaşabilirsiniz. Apple Store merkezlerinin bulunduğu bir şehirde bir arkadaşınız var ise veya oraya gidebiliyorsanız, sadece destek alabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; apple store servis randevu , apple store servis randevu zorlu , apple teknik servis randevu
apple teknik servis randevu akasya , apple teknik servis nasıl randevu alınır , apple teknik servis randevu alma , apple teknik servis randevu alma zorlu center , apple store randevusu alma , apple store randevu al , apple store randevu almak.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.