Apple Teknik Servis
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / / 1 Yorum / 463 Görüntülenme

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis, Apple bugün en çok kullanılan akıllı cihaz markalarının önüne geliyor ve Apple ürünleri ülkemizde popüler ve apple cihazların kullanımı oldukça yaygın. Ne yazık ki, Apple ürünleri, akıllı cihazın kullanımına bağlı olarak hasar görebilir. Cep Hastanesi, Apple servisi olarak müşterilerimizin teknik servis ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamak için çok çalışıyoruz.

Apple Ekran Değişimi

Bozuk iPhone cihazlarının ekran değişimleri için hizmetimize gelen kusurlu Apple ürünleri genellikle 20 dakika içinde tamamlanır. iPhone ekranını değiştirirken dikkat edilmesi gereken en önemli sorun orijinal ekranın kullanılmasıdır. Orijinal olmayan bir ekran kullanılırken görüntü kalitesi ve dokunma hassasiyeti iyi olmaz. Hizmetimizde orijinal ve A++ kalite ekranlar kullanılmaktadır.

Apple Telefon Tamiri Servisi

Apple Teknik Servis, Ekibimiz uzman ve deneyimli Apple tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize kişiye göre çözüm ve onarımları, anakart tamiri, ekran değişimi, şarj soketi, kamera değişimi, hizmet kalitesini en üst seviyede tutan servis orjinali parçalar kullanmaktayız. Bu durumda, garanti kapsamı dışındaki cihazlar veya kullanıcının neden olduğu sorunlar durumunda servisimizi ziyaret ederek cihazınızın gerekli işlemlerini uygun bir fiyata yapabilirsiniz. Cep Hastanesi Apple servisi tüm Türkiye’ ye iPhone cihazları ve tabletler gibi onarım ve gerekli servis işlemleri kolaylıkla ve uygun bir fiyatla yapıyor.

Apple Teknik Servis

Açma ve kapatma düğmesinden ekran değişimine kadar akıllı telefon, tablet ve birçok akıllı cihazın tüm işlemleri Cep Hastanesi Apple servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul‘da yaşıyorsanız ve herhangi bir Apple ürünü kullanıyorsanız, cihazınıza en ufak bir hasar gelmesi can sıkıcı olabiliyor. Ancak hizmetimiz Türkiyeyi kapsamaktadır ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GSM Tamir Nedir Nasıl Yapılır ?

Çünkü Apple ürünleri konusunda son derece iddialıyız ve işimizi en iyi şekilde yapıp müşterilerimizi daima memnun etmekteyiz. Apple tarafından üretilen akıllı cihazınızda servisimizi kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Servisimizi ziyaret ederek bütün cihaz tamirlerinde, ekran değişimlerinde ve diğer başka servis işleminde diğer servislerden farklı olarak daha uygun fiyata daha fazla kaliteli hizmet için Apple servis ve tamiri hakkında Cep Hastanesi hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

Apple Anakart Tamiri

Arızalı Apple ürünlerinde anakartında uzman teknisyenlerimiz tarafından Cep Hastanesi Apple Teknik Servis, tamir ettiğimiz ürünler, müşterilerimize teslim edilmesinden sonra en kısa sürede yapılması gereken bilgiler verildikten sonra hangi çözümler üretilebilir ?

iPhone anakart onarımı orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılır. Orijinal olmayan yedek parçaların kullanılması nedeniyle telefonunuz zarar görür, bu nedenle orijinal olmayan parçaları önermiyoruz.

Apple Servis Hizmetleri

Apple marka tüm cihazlar için hizmet veren teknik servisimizde her biri kendi alanlarında uzman teknisyenlerimizle servis ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde vermeye hazırız.

iPad Servis

iPad servis işlemleri için, hizmetimize giren kusurlu cihazlara yönelik çözümümüz doğal olarak iPad onarımıdır. iPad servis ve onarımında uzmanlaşmış teknisyen ekibimiz, cihazların sorunlarını tespit etmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışır. iPad hizmeti için müşteri hizmetlerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir