Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Watch Android Telefona Bağlama

Apple Watch Android Telefona Bağlama

Apple Watch Android Telefona Bağlama

Apple Watch Android Telefona Bağlama , Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve yeni bir akıllı saat satın alacaksanız, bir Apple Watch kullanıp kullanamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Hepimiz Android’i seviyoruz, ama dürüst olmak gerekirse, Apple akıllı saat pazarında Android’in çok ilerisinde.

]Apple Watch’un arayüzü ilk başta kafa karıştırıcı olsa da, üçüncü ve dördüncü nesil Apple Watche daha rafine ve basit bir arayüzle geldi ve bileğinizde harika görünen çerçevesiz bir ekran teknolojisi sundu. Wear OS ve Galaxy Watch, yukarıda belirttiğimiz gibi bazı güzel özelliklere sahiptir, ancak genel olarak konuşursak, Apple’ın saatleri en yakın rakiplerinden daha uzun pil ömrüne ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

Apple Watch Android Kullanma

Apple watch android telefon ile kullanılabilir mi? Akıllı saat pazarına geç girmesine rağmen, Apple Watch şu anda dünyanın en çok satan akıllı saatidir. Daha da ilginç bir şekilde, Apple CEO’su Tim Cook tarafından yapılan açıklamaya göre, Apple dünyanın en iyi saat üreticisi olabilir. Birçok Android kullanıcısının bu ürünle ilgilenmesi alışılmadık bir durum değildir. Ama Android akıllı telefon ile Apple Watch kullanabilir miyim? Apple Watch Android Telefona Bağlama ? Bu herkesin merak ettiği soru.

Apple Watch Android Telefona Bağlama
Apple Watch Android Telefona Bağlama

Apple Watch Android Telefona Bağlama

Apple Watch Android Telefon Eşleştirme, Kısacası cevap vermek gerekirse Apple watch saatleri Android telefonlarla kullanmak mümkün değil. Apple watch ve bir Android akıllı telefon arasında herhangi bir resmi uyumluluk planlamamıştır. Apple Watch Series 3’ü (GPS + 4G) kullanmak için, en son iOS sürümüne sahip bir iPhone 6 veya daha yeni bir modele ihtiyacınız vardır. Apple Watch Series 3’ü (GPS) veya daha eski Apple Watch modellerini kullanmak için, ios’un en son sürümüne sahip bir iPhone 5s veya daha yenisine ihtiyacınız vardır. Apple watch saati android telefonlarla kullanamazsınız.

Android kullanıcıları için Google Play Store’da resmi bir uygulama yoktur. Android telefonunuzu Apple Watch ile senkronize etmek mümkün değildir. Uyumsuzluğu güçlendirmek için Apple, iPhone ve Apple Watch arasında paylaşılan basit bir Bluetooth bağlantısı üzerinden elde edilen bilgileri şifreler.

İlginizi Çekebilir: Google Sürekli Olarak Duruyor

iPhone telefonlarda da olduğu gibi ekran değişimi yerine maliyetleri azaltmak için
ön cam değişimi yapılabilir. Apple WATCH modellerinde maalesef ki komple ekran değişimi yapılmıyor onun yerine sadece cam değişimi yapılıyor. Apple Watch ekran cam değişimi genellikle ortalama 2 ile 4 gün arası sürer, ancak bu süre hizmet yoğunluğuna göre değişir. Apple saatine gelmeden önce aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçerek randevu alırsanız Onarım işlemleri, kırık ekranınızı en kısa sürede değiştirebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler; apple watch ekran değişimi, apple watch ekran değişimi fiyat, apple watch ekran değişimi kadıköy, apple watch ekran değişimi ankara, apple watch ekran değişimi izmir, apple watch ekran değişimi istanbul, apple watch ekran değişimi antalya, apple watch cam değişimi, apple watch cam çiziği giderme, apple watch cam değişimi ne kadar, apple watch cam kırıldı, apple watch cam tamiri, apple watch cam değişimi ankara