Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Watch Batarya Değişim

Apple Watch Batarya Değişim

Apple Watch Batarya Değişim

Apple Watch Batarya Değişim ; Apple marka akıllı saat kullanan herkesin mutlaka karşılaştığı durumlardan biridir. Apple marka telefonlar özellikle kamera bazında oldukça kaliteli, yüksek performanslı ve benzersiz bir deneyim sunsa da pil konusunda kullanıcılarını her zaman hayal kırıklığına uğratmışlardır.

Apple Watch Batarya Değişim Ne Kadar

Apple Watch Batarya değiştirme fiyatı ve ne kadar olduğu kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri;

Öncelikle Apple Watch batarya değişimine odaklanılacak asıl konunun fiyat değil batarya olması gerektiğini belirtmek isteriz. Bu konuda birçok fiyat seçeneği ortaya çıkıyor ve önemli olan fiyat değil, ürünün kendisi. Fiyat/performans açısından en ideal ürünü bulmak önemlidir. Düşük kaliteli bir ürün, yalnızca aylar, bazen günler süren pil sorunlarına çözüm sağlar. Ayrıca fiyat arttıkça kalite artar gibi bir yanılgı da Apple Watch pil değişimi konusunda geçerli olmaz.

Batarya değişimine gelince Apple Watch kullanıcıları 1300 TL başlayan 1600 TL başlayan fiyatlarla karşı karşıya. Tüm fiyatlar normal teknik servislerde yapılan değişiklikler için geçerlidir. Telefonunuzun garantisi yoksa Apple servisini değiştirmek isterseniz 1400 TL gibi bir fiyatla karşılaşacaksınız. Ayrıca bireysel değişiklik yapmak isterseniz pil fiyatlarının 1500 TL başlayıp uzayıp gittiğini görebilirsiniz. 1800 TL kadar.

Apple Watch Pil Değişimi Ne Zaman Yapılmalı

Apple Watch pil değişimi alanında uzman personelimiz tarafından titizlikle ve hassasiyetle kolayca yapılabilir. Özel olarak üretilen ekipmanlar sayesinde bu işlem 2 ile 4 gün içerisinde tamamlanır ve cihaz sorunsuz bir şekilde müşteriye teslim edilir.

Bire bir orijinal cihaz ile yapılan değişimlerde cihazınız tekrar eski performansına kavuşmaktadır. Tüm bunlara ek olarak teknik servisimizde yapılan tüm işlemlerde olduğu gibi bu işlemde de müşterilerimize 3 ay garanti veriyoruz.

İlginizi Çekebilir: Telefonun Arka Kamerası Kırıldı

Apple Watch Batarya Değişim Süresi

Apple Watch pil değişimi ortalama 2 ile 4 gün tamamlanıyor. Cihaz, gerekli kontroller yapılarak, çalışır vaziyette müşteriye başarıyla teslim edilir. Kargo ile ulaşılan cihazların pil değişim süreci 5 iş günü içerisinde tamamlanarak aynı titizlikle müşteriye teslim edilmektedir.

Apple Watch Batarya Arızası

Apple Watch pil arızası sorunuyla ile baş başa kaldığınızda bu oldukça can sıkıcı olabilir. Apple Watch şarjının %20’ye gelmeden kendi kendine kapanması, tam şarj olmaması gibi sorunlar iPhone pil ömrünün azalmasından kaynaklanmaktadır.

Apple Watch Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi

Yedek parça değişimi olarak gerçekleştirilen Apple Watch pil değiştirme işlemi sırasında cihazda yer alan bilgilere erişim yoktur. Bu nedenle pil değişimi sonrası bilgiler silinmez.

Apple Watch Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Apple Watch pil değiştirme işleminden sonra 3 ay Cep Hastanesi garantisi verilmektedir. Apple Watch pil değişiminden sonra tekrar Apple Watch pil arızası yaşarsanız garanti süresi içinde ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır.