Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. APPLE Zorlu Center Randevu Alma

APPLE Zorlu Center Randevu Alma

Apple Zorlu Center Randevu Alma

APPLE Zorlu Center Randevu Alma nasıl alınır? Ülkemizde çok sayıda kullanıcıya sahip olan Apple ürünleri hakkında randevu alma konusunda yapılan araştırmalar gündemde olmaya devam etmektedir. Sorularınızın cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

APPLE Zorlu Center Randevu  nasıl alınır? Apple ürünleri ile ilgili sorunları olan kullanıcılar için başlatılan hizmet beğenisine sunulmaktadır. Satın almak nasıl? Sorularınızın cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Neden Apple Store ?

Her şeyden önce, doğrudan Apple’dan teknik servis alırsınız. Bu, kalite ve hizmetin oldukça yüksek olduğu anlamına gelir. Cihazınızı diğer teknik hizmetler gibi birkaç gün hatta haftalarca bırakmazsınız. Mac olmayan cihazlar genellikle yenisiyle değiştirilir ve Apple Store’daki onarımları beklemek ortalama 2 – 3 saat sürer. ” Cep Hastanesinde 40 – 45 dakikada telefonunuzu teslim alabilirsiniz.” Buraya tıklayarak APPLE ekran değişim fiyatlarına bakabilirsiniz.

APPLE Zorlu Center Randevu Alma

Her zaman işe yaramayan, ancak şansınızı artıran bir Apple Store randevusu yapmak için bazı ipuçları vardır. İpuçlarına geçmeden önce, sistemin nasıl çalıştığı ve Apple mağazasının Apple cihazınızı Emanet etmek için neden en iyi yer olduğu hakkında biraz konuşalım.

İlginizi Çekebilir: Akasya Apple Randevu Alma

Apple Zorlu Center Randevu Almanın Kolay Yolu

Farklı bilgisayarlardan aynı anda ve sürekli olarak oturum açarsanız, Apple Store randevusu alma şansınızın arttığı söylenir. Şans farklı konumlardan, farklı bilgisayarlardan denenirse, bu şans daha da artacaktır.

Apple Zorlu Center

Gece Saatlerinde Randevu Almayı Deneyin

Çeşitli forumlara göre, saat 12’de yukarıdaki bağlantıya tıklayarak bir Apple Store randevusu almak mümkündür. Açıkçası bu ipucu benim tarafımdan doğrulandı. Sorun yaşadığım Apple bilgisayarı için uzun bir süre randevu almaya çalıştım, ancak saat 12’de bir randevu bulabildim. Herkesten önce hareket ederseniz ve Apple’ın web sitesine gece 12’de erişirseniz, randevu alma şansınız artacaktır.

Apple Randevu Satın Alma

iPhone’unuz bozuksa, aceleniz varsa çeşitli forumlarda kullanamayacağınız Apple Store randevusunun satıcılarına bir göz atabilirsiniz. Bunu bir iş kapısına dönüştürenler ve diğer kişilerin randevu almasını engelleyenler var, ancak randevu sırasında Apple Mağazasında olamayacakları için randevularını bırakmak zorunda kalanlar var.

Apple Hızlı Randevu Alma

Malum Apple’dan randevu almak çok zor. Aceleniz var ise kısa bir süre içinde telefonunuzun tamir edilmesi gerekiyorsa appleden randevu almak çok zor. İşte tam size göre bir tavsiye Cep Hastanesinde gelerek 40 – 45 dakika içinde telefonunuzu tamir yaptıra bilirsiniz. Hiç bir işinizden’de geri kalmazsınız.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  zorlu center apple randevu alma nasıl, apple destek randevu, zorlu center apple randevu almadan gidilir mi, zorlu center apple store telefon değişimi, apple genius bar, apple randevu satılık, apple yetkili servis istanbul, apple randevu devretme