Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Arama Bekletme

Arama Bekletme

Arama Bekletme

Arama Bekletme gelen aramaları koyabilirsiniz. Yapmanız gereken şey oldukça kolaydır, sadece aşağıdaki ilgili kodları girin ve arama düğmesine basın. Etkinleştirildiğinde, arama sırasında farklı bir kişi tarafından çağrılabilir.

[toc]

Devam etmek istediğiniz aramayı seçebilirsiniz. İlgili kodlarla bekleyen aramayı açıp kapatabilir, tutulan numarayı reddedebilir, mevcut aramayı bitirebilir ve tutulan aramayı kabul edebilir, mevcut aramayı değiştirebilir ve duraklatılmış aramayı değiştirebilir ve bir konferans başlatabilirsiniz.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Arama Bekletme servisi, telefondayken başka bir aramayı kabul etmenizi sağlar. Arama sırasında yeni bir arama sesi duyulur. İlk aramayı beklemeye alabilir ve gelen aramayı cevaplayabilirsiniz. Ayrıca telefonda başka birini aramak için izin verir. Aktif etmek için : *43# iptal etmek için : #43# Kontrol etmek için : *#43#

Nasıl telefonu meşgul olduğunda arayanın görebilir miyiz? Biriyle konuşurken, telefonunuz meşgul olduğunda, sizi kimin aradığını görebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için çağrı beklemeyi etkinleştirmeniz gerekir. Süreç çok basit.

Aktivasyondan sonra, aradığınız kişinin diğer tarafla konuşmadığı konusunda uyarılacaksınız ve uyarılacaksınız. Daha sonra beklemeye kişiyi koymak ve gelen aramayı cevaplayabilirsiniz. Sürekli telefonla konuşan bir kişi iseniz bu özellik tam size göre. Böylece telefon meşgul olduğunda bile arama alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Oled Amoled ve Poled Ekran Farkları Nelerdir

Arama Bekletme Telefon Ayarlarından da Yapabilirsiniz

Ayarlar / çağrı / çağrı Bekletme seçeneğine giderek etkinleştirebilirsiniz. Veya telefonunuzda, arama tuşundaki ayarları girin ve arama Bekletme seçeneğini bulun ve etkinleştirin. Tabii ki, bu yöntem kullandığınız telefon modellerine bağlı olarak değişebilir.

[irp posts=”6663″]

Telefon meşgul olduğunda arayan görünce yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıda bir mesaj gönderebilirsiniz. Biz de değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  arama bekletme açma  , arama bekletme kodu , arama bekletme nedir , arama bekletme Türkcell , arama bekletme Türk Telekom , arama bekletme nasıl yapılır, arama bekletme iphone , arama bekletme samsung , arama bekletme açma Türk Telekom , arama bekletme açma Türkcell , arama bekletme ayarı kaydedilemedi , arama bekletme açma kodu , arama bekletme açma iphone , arama bekletme açma Vodafone , arama bekletme ayarları

Arama Bekletme Nasıl Yapılır ?

Bekletme servisi, telefondayken başka bir aramayı kabul etmenizi sağlar. Yeni çağrı kısa bir tonla işaret edilir. Bu durumda;

  • İlk aramayı beklemeye alabilir ve gelen ikinci aramayı cevaplayabilirsiniz.
  • Bu iki çağrıdan herhangi birine öncelik verebilirsiniz.
  • Bu hizmet ayrıca telefonda başka birini aramanıza izin verir.

Arama bekletme servisiniz etkinse, arama sırasında ikinci bir arama aldığınızda, arayan kişi ” aradığınız kişi şu anda başka bir aramada. Lütfen hatta kalın ya da daha sonra tekrar deneyin.”duyuruyu duyar.