Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Arka Cam Değiştirilmiş iPhone Nasıl Anlaşılır

Arka Cam Değiştirilmiş iPhone Nasıl Anlaşılır

Arka Cam Değiştirilmiş Iphone Modeli Nasıl Anlaşılır

Arka cam değiştirilmiş iPhone nasıl anlaşılır telefonların özellikle ikinci el alım ve satımlarında adından söz ettirilmesi önemlidir. Eğer bu tür bilgiler verilmediyse telefonu alacak kişinin bazı incelemeler yapması olasıdır.

Bu sayede varsa ilgili telefonda yapılan parça değişikliği de anlaşılmış olacaktır. Arka camı değişen iPhone nasıl anlaşılır sorusunun cevabını bulmak için yazımızı okuya bilirsiniz .

Arka Camı Değiştirilmiş iPhone Modeli

Arka cam değiştirilmiş iPhone modeli nasıl anlaşılır iPhone nasıl anlaşılır sorusu için işin uzmanından gerekli bilgileri almak yeterli olacaktır. İlk olarak, iPhone arka cam değişimi hakkında bazı bilgileri bilmek önemlidir.

iPhone marka akıllı telefonların arka yüzleri artık cam şeklinde üretiliyor. Bu telefona zarafet ve daha iyi bir tutuş hissi katıyor. Ancak telefonun yere düşmesi sonucu şık cam parçanın kırılma olasılığı da oldukça yüksek.

Bu gibi durumlarda iPhone parça arka cam kapak değişimi yararlanmak Cep Hastanesi gelerek mümkün olabilir. Üstelik bu gibi durumlarda modellerde görülen komple kasa değişimi gerek kalmadan  sadece arka kasım arka camı değişimi yapabiliriz.

Arka Camı Değişim Bir iPhone Nasıl Fark Edilir

Arka camı değiştirilmiş iPhone modelini anlamak için bazı detayları bilmek yeterli olacaktır. Bu detaylar özellikle ikinci el iPhone cep telefonu alırken hayat kurtarıcı olabiliyor.

Öncelikle telefonun arka cam kısmının dokusuna bakmanız gerekiyor. Arka cam değişimi gibi yan sanayi ürünleriyle yapılan telefonlarda akıcılık hissi elde etmek çok zor. Ek olarak arka camın parlak olması önemlidir.

Yan sanayi ürünleri kullanılarak yapılan değişikliklerde daha mat bir arka cam ile karşılaşmak mümkün. Ayrıca manuel olarak değiştirirken telefonun kenarlarında bir pürüz hissi var. Böyle bir durumda arka camın değiştirildiğini de anlayabilirsiniz.

Aynı şekilde arka cam değiştirilirse bazen yapıştırıcı izleri kalabilir. Ek olarak, kapağın tam olarak oturmadığını ekim yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda telefonun arka camının değiştirildiği kesindir.

iPhone orijinal ekran değişimi gibi sorunlar için her zaman Onarım şirketi Cep Hastanesi güvenebilirsiniz. Cep Hastanesi lazer makinesi ile çalışarak hiç bir şekilde iç aksamlar parçalar zara gelmeden değişim yapıyoruz

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler : iPhone SE , iPhone X , iPhone 11 , iphone se 3. nesil , iPhone 13 , iPhone model sıralaması , iPhone model numarası sorgulama , iPhone seri numarası F ile başlayan , iPhone 11 arka cam değişim , iPhone 12 arka cam değişim , iPhone 13 arka cam değişim , iPhone 11 pro arka cam değişim , iPhone 13 pro arka cam değişim , iPhone x arka cam değişim , iPhone 14 arka cam değişim , iPhone 13 pro max arka cam değişim