Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Arka Kamera Siyah Ekran Sorunu

Arka Kamera Siyah Ekran Sorunu

Arka Kamera Siyah Ekran Sorunu

Arka Kamera Siyah Ekran Sorunu, Cep telefonların arka kameranın değiştirilmesi konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar, ancak onarılacak bir yeri olmayanlar doğru adrestedir. Cep telefonlarının kameraları telefonun arkasından gelecek şekilde tasarlandığından, alabilecekleri hasarlar camlarını çatlatabilir, kamera tamamen işe yaramaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda, telefonun tamir edilmesi için uzun süre beklemek yerine, orijinal parçaları en kısa zamanda değiştirebilirsiniz.

Cep Hastanesi Profesyonel Teknik Servis, Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim hizmeti sunuyoruz. Ücretsiz bir şekilde kargoyla bizlere gönderdiğiniz Cep telefonlarınızın, arka kamerasını onardıktan sonra, kapınıza kadar ücretsiz olarak gönderilecektir.

Arka Kamera Değişimi

Cep Telefonlarınızın kamerasını değiştirmek, ekonomi açısından size çok şey kazandıracak. Kameraları bozulan birçok kişi hata yapar ve telefonları değiştirmeyi düşünür. Telefonu değiştirmeden önce kamerası kırılan telefonu çok ucuz olarak satıyorlar.

Arka Kamera Siyah Ekran Sorunu

Bu durumlar sizi çok zorlaştırabilir. Yeni bir telefon satmak ve satın almak yerine, Cep Hastanesi Profesyonel Teknik Servisini kullanabilir ve telefonunuzun en kısa sürede tamir edilmesini ve daha önce olduğu gibi kullanmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Batarya Servis Yazıyor

Kamera Değişimi Güvenli Mi ?

Kamerayı değiştirmenin güvenli olup olmadığı sorusu da oldukça merak edilmektedir. Bu konuda barışı koruyabilirsiniz. Cep telefonlarınız tamamen orijinal parçalarıyla değiştirilecek. Hasarlı parçalar çıkarılır ve tamamen orijinal parçalarla değiştirilir. Böylece telefonunuzu ilk gün güzelliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ve bunun için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Dosyalarınızı Kaybetmeden Kamera Değişimi

Arka Kamera Siyah Ekran Sorunu’ nda, Kamera değişimi yapacakların telefonlarında fotoğraflar, kişiler ve diğer bilgileriniz hiçbiri silinmeyecektir. Telefonunuzun yazılımı ile ilgili bir sorun olmadığından dolayı sadece donanımsal olarak kamera değiştirilir ve çalıştığından emin olunduktan sonra tamir işlemi sonlandırılır. Bu aşamalarda hafıza bölümüne hiçbir şekilde dokunulmaz, telefon sıfırlanmaz.

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

İlk paragrafta da belirttiğimiz gibi, telefonunuzu tüm Türkiye’den bize gönderme şansınız var. Sınır şehirlerinden bile, telefonları kısa sürede onarabilir ve size geri göndeririz. Kamera değişti, böylece telefonlarınızı daha önce olduğu gibi tekrar kullanabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone arka kamera siyah ekran sorunu , iphone 5s arka kamera siyah ekran sorunu.