Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Astropad Mini Özgür Kalıyor

Astropad Mini Özgür Kalıyor

Astropad Mini Özgür Kalıyor

Astropad Mini Özgür Kalıyor ; Astropad Mini, iPhone 6s’in üç boyutlu dokunmatik basınç algılamalı çekiminin yanı sıra özgür kalıyor.Apple’ın telefonları, iPad’leri ve Mac bilgisayarları tasarlayıp tasarlayabileceğiniz bir cihaza dönüştüren Astropad Mini uygulaması artık ücretsiz. Bugün itibarıyla uygulama 3D dokunmatik özelliği ile de desteklenmiştir.

Astropad Nedir Ne Yapmaya Yarar?

Astropad Mini Özgür Kalıyor ; Astropad orijinal iPad çizim tableti uygulamasıdır. İlk olarak 2015’te, Sidecar’ın varlığından çok önce ortaya çıktı ve uyumlu bir Mac ve iPad’e sahip herkese grafik tablet benzeri işlevsellik getirdi. Astropad’in artık iki katmanı var: temel işlevselliğe sahip tek seferlik 30 ABD doları satın alma ve daha birçok özelliğe sahip 12 ABD doları (veya yılda 80 ABD doları) abonelik.

Sidecar’dan farklı olarak Astropad, çok daha geniş donanım desteğine sahiptir. İhtiyacınız olan tek şey, iOS 10.11 veya sonraki sürümlere sahip iPad’leri destekleyen, OS X El Capitan (9.1) veya sonraki sürümlere sahip bir 2013 Mac modelidir. Buna ikinci nesil iPad mini, orijinal iPad Air, beşinci nesil iPad ve herhangi bir iPad Pro modeli dahildir.

Apple Pencil’ı kullanabilir veya parmağınızla ya da ucuz bir kapasitif kalemle çizebilirsiniz (ancak üçüncü taraf akıllı kalemle yapamazsınız). Astropad, iPad Pro ve Apple Pencil ile kullanım için optimize edilmiştir ve bu, uygulamayı kullanmanın en iyi yoludur. Astropad, Mac’inizde çalışan ve USB veya kablosuz olarak bağlanabilen bir yardımcı program uygulamasına dayanır.

Kablosuz performansı biraz etkilenebilir ve kaçırılabilir, bu nedenle ciddi işler veya özellikle yoğun ağlar için kablolu önerilir. Astropad’in ana dezavantajlarından biri, tamamen ekran yansıtmaya dayanmasıdır. Sidecar’dan farklı olarak Astropad harici bir ekran eklemez, yalnızca kullanımdayken birincil ekranınızda bulunanlarla etkileşim kurmanıza izin verir. Neyse ki, bu çizim için çok önemli değil.

Astropad Studio, ekran klavyesi, harici klavye desteği ve Magic Gestures gibi bazı gerçekten kullanışlı özelliklere erişim sağlar. İş akışınızı büyük ölçüde hızlandırabilecek geri alma veya yapıştırma gibi genel işlevler için kendi hareket setinizi oluşturmanıza olanak tanır. Basınç girişini ayarlamak istiyorsanız, abonelik için ödeme yapmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir: Photoshop Nasıl Kullanılır

Astropad Mini iPhone Sürümü Geldi

Yeni sürümde 3D dokunmatik özelliği bulunuyor ve Iphone 6s ve Iphone 6s Plus cihazlarında ekrana dokunarak çizim yapmanızı sağlıyor.

Ek bilgi için ücretsiz hale getirilen Astropad Mini, çıktığı günden bu yana fotoğrafçılar ve resim sanatçıları arasında oldukça ünlü bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Şubat 2015’ten bugüne kadar müşteriler bu uygulamayı toplam 200.000 kez satın aldı. Yeni versiyonda yer alan 3D dokunmatik özelliği ile yeni versiyonun çok daha popüler olacağını düşünüyoruz” dedi.

Kablosuz eşlik veya kablolu (Lightning ile) bağlantı, Apple’ın AirPlay’inden (36ms) neredeyse üç kat daha hızlı performans (12ms) ve olağanüstü görüntü kalitesi, Liquid adlı özel bir motor sayesinde Astrpopad Mini, iPhone’unuzun dokunmatik ekranını Mac’inize bağlar ve Mac’inizin ekranını iPhone’a geri getirir.

Astropad iPad Ne İşe Yarıyor?

Astropad Mini Özgür Kalıyor ; Daha önce iPad için bir uygulaması bulunan ve iPad’i çizim tabletine dönüştüren Astropad, bu kez iPhone’lar için de çıktı. Temelde iPad uygulamasına benzeyen uygulama, daha küçük bir ekranda da grafik tablet deneyimi sunmayı hedefliyor. Çok fazla pil harcamadan 60 FPS’de kullanılabilen AstroPad Mini, küçük ekranın dezavantajlarından kaçınmak için parmağınızla yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapmanızı sağlıyor. OS X ile uyumlu olan uygulama Windows desteğine sahip değildir. İlginç bir şekilde, uygulama aynı zamanda Apple Watch desteğine de sahip. Bu sayede çizim yapılırken saat üzerinden kısayollara ulaşılabilir. Örneğin saat üzerinde geri alma, ileri alma ve uzaklaştırma işlemleri yapılabilir. iOS’ta bulunan her kalem bu uygulamada da kolaylıkla kullanılabilir. Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri de iPad versiyonuna göre daha uygun fiyatlı olması.

Bu size Photoshop, Lightroom ve daha pek çok ünlü yaratıcı uygulamada doğrudan iPhone’ da doğal çizim ve düzeltme olanakları sağlar. iPhone 6s veya Iphone 6s Plus’a sahipseniz, üç boyutlu dokunmatik baskı ile daha ince veya daha kalın çizgiler çizebilirsiniz.

Astropad iPhone Versiyonundaki Yeni Özellikler

Astropad Mini ayrıca uzaktan çizim ve daha Apple Watch Mac uygulamaları sunuyor. Ben Astropad Mini’nin benim değerlendirmesinde yazdığı gibi, bu mükemmel bir kayıt öğedir. Ayrıca Astropad Mini, FiftyThree’s Pen, Adonite magic modelleri, iOS destekli Wacom cihazları, Pogo’s Connect 2, Adobe’s Ink ve Hex3’s JAJA gibi uzaktan destekli aksesuarlarıyla stil tutkunlarının dostundan daha fazlası.

Bir sanatçı olmasa bile, Astropad Mini not alma ve imzalanması için çok iyidir. Şimdi iPhone uygulamaları ücretsiz olarak indirilebilir edildiğini, bu pro seviyeye yükseltme olmadan ücretsiz iPad için bir uygulama başlatmak için mükemmel bir yoldur. Astropad Mini yalnızca İngilizce ve iOS 8.2 veya daha yüksek talebiyle ücretsiz bir iPhone uygulamasıdır. Astropad Grafik Tablet denilen iPad versiyonu, $ 39,99 maliyeti ve iOS 8.0 veya sonraki bir iPad gerektirir.

(10.9 Mavericks veya üstü olan tüm Mac’ler destekler) ücretsiz masaüstü yardımcı uygulama Astropad Mini ve Astropad Grafik Tablet tarafından talep edilir. Astropad hakkında daha fazla bilgi için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.