Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Asus Tamiri
  3. Asus Arka Kapak Değişimi

Asus Arka Kapak Değişimi

Asus arka kapak değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Asus arka kapak değişimi, telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerektiğinde yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişimleri, çoğunlukla kırılmalardan ve çiziklerden kaynaklanır. Ekran değişimi, telefonunuzun yeniden çalışmaya başlamasına yardımcı olabilir ve ayrıca telefonunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olabilir.

Asus Arka Kapak Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendikbaşta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Asus Zenfone 4 Max Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Zoom S Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Selfie Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Max Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Live Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Go Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 6 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 5 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 4 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Max Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Laser Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Laser Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.

Asus Arka Kapak Değişim

Asus arka cam kapak değiştirme 1 ay  Cep Hastanesi garantisi Orijinal Ürün ile tamamlandı, yani, Ses açık, kapalı ve kapalı güç düğmesi orijinal üründe kullanılır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişiklik yoktur. Servisimiz söz konusu olduğunda değişim süresi 60 dakikadır, kargo teslimatı (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günü. tek atış yapabiliriz.

Asus Arka Cam Kapağı Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus arka cam kapak darbe aldığında,çizildiğinde,yamulduğunda Asus arka cam kapak değişimi yapılması gerekmektedir. Değişim sırasında aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Asus arka cam kapak değişiminde uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan parçalar orijinal olmalı,
  4. Değişim sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Asus ilk sorulan soru “Asus darbe aldığında garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.