Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Asus Tamiri
  3. Asus Kasa Değişimi

Asus Kasa Değişimi

Asus kasa değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Asus kasa değişimi, telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerektiğinde yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişimleri, çoğunlukla kırılmalardan ve çiziklerden kaynaklanır. Ekran değişimi, telefonunuzun yeniden çalışmaya başlamasına yardımcı olabilir ve ayrıca telefonunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olabilir.

Asus Kasa Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Asus Zenfone 4 Max Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Zoom S Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Selfie Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Max Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Live Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Go Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 6 Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 5 Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 4 Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Max Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Laser Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Laser Kasa DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Kasa DeğişimiSorunuz.

Asus Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Kasa değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu servis odası aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalıdır.

  1. Telefon modeline uygun orjinal Kasa kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Kasa ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi Kasa garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Asus Kasa değişimleri süresi Cep Hastanesi teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.