Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Asus Mikrofon

Asus Mikrofon

Asus mikrofon soketi değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Asus mikrofon soketi değişimi, telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerektiğinde yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişimleri, çoğunlukla kırılmalardan ve çiziklerden kaynaklanır. Ekran değişimi, telefonunuzun yeniden çalışmaya başlamasına yardımcı olabilir ve ayrıca telefonunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olabilir.

Asus Mikrofon Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Asus Zenfone 4 Max Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Zoom S Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Selfie Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Max Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Live Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Go Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 6 Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 5 Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 4 Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Max Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Laser Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Laser Mikrofon DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Mikrofon DeğişimiSorunuz.

Asus Mikrofon Değişimi Nasıl Yapılır

Asus mikrofon değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu servis odası aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalıdır.

  1. Telefon modeline uygun orjinal mikrofon kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Mikrofon ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi mikrofon garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Asus mikrofon değişimleri süresi Cep Hastanesi teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.