Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Asus Tamiri
  3. Asus Ön Kamera Değişimi

Asus Ön Kamera Değişimi

Asus ön kamera değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Asus ön kamera değişimi, telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerektiğinde yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişimleri, çoğunlukla kırılmalardan ve çiziklerden kaynaklanır. Ekran değişimi, telefonunuzun yeniden çalışmaya başlamasına yardımcı olabilir ve ayrıca telefonunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olabilir.

Asus Ön Kamera Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Asus Zenfone 4 Max Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Zoom S Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Selfie Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Max Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Live Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Go Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 6 Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 5 Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 4 Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Max Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Laser Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Laser Ön Kamera DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Ön Kamera DeğişimiSorunuz.

Asus Ön Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Hoparlör değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu servis odası aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalıdır.

  1. Telefon modeline uygun orjinal Ön Kamera kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Ön Kamera ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi Ön Kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Asus Ön Kamera değişimleri süresi Cep Hastanesi teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.