Asus Rog Phone Özellikler
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Asus ROG Phone Özellikler

Asus ROG Phone Özellikler, oyuncular için özel olarak tasarlanmış üstün özelliklere sahip bir telefon. ROG telefon özellikleri ve fiyat! Akıllı telefon pazarı oyuncular için özel cihazlar yapımında ilerleme kaydediyor. Razer telefon bu trendin en popüler cihazı olsa da, Asus hem tasarım hem de performans açısından çıtayı daha yüksek bir seviyeye taşıyor. Bir tasarım olarak eleştirebileceğimiz birkaç detay var.

Asus ROG Phone Özellikler; Ancak, bu çerçeveler oyun oynarken kullanım kolaylığı sağlar, telefonda başarılı bir ön yüz görüyoruz. Alt ve üst stereo hoparlörler de hem oyun hem de video deneyimini en üst seviyeye çıkartır.

Isıtma sorunlarını engellemek için, performansa meydan okuyacak oyunlarda bile, cihazın soğutma sistemlerini dış dünyaya bağlayan soğutma ızgaraları ve hoparlör benzeri soğutma ızgaraları, cihazın uzun saatler boyunca yüksek performansını korumasını sağlar.

Arkadaki artırılmış gerçeklik ve 3D destekli çift kamera ile Asus ROG telefonu 4K videoları yakalayabilir. Arkadaki ROG logosunun led aydınlatma ile çok iyi bir görsellik yarattığına da dikkat edilmelidir.

Asus ROG Phone Teknik Özellikler

6 inç 2160 * 1080 piksel 90 Hz ve 1 milisaniye tepki süresi ile başarılı bir ekrana sahiptir. ASUS 2.96 GHZ Snapdragon 845 piyasada bulunan en kuvvetli işlemcidir. Qualcomm Adreno 630 ekran kartı ile her ayrıntı düşünülmüş, böylelikle herhangi bir performans probleminden muzdarip olmanız gerekmez. 8 GB Ram ve 512 GB depolama kapasitesinin beraberinde 1 yıl 100 GB Google drive depolama alanı kullanıcıları memnun etmek için bir hediyedir.

İlginizi Çekebilir: Apple Store Servis Randevusu

Ön taraftaki kalın diye tabir ettiğimiz çerçeveye rağmen ikinci kamera kullanmaktan kaçınan Asus bu konuda bizleri hayal kırıklığına uğratsa da yapay zeka destekli kameraları ve f/1.7 diyafram açıklığıyla hem gece hem gündüz inanılmaz fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

61Gor7Ewoll. Sx466

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; asus rog phone fiyat , asus rog phone fiyat vatan , asus rog phone 2 özellikleri , asus rog phone 3 özellikleri , asus rog phone 5 özellikleri , asus rog phone 3 fiyat , asus rog phone 5 fiyat , asus rog phone 3 fiyat vatan , asus rog phone amazon
asus rog phone accessories

Batarya ve Fiyatı

IPX4 sertifikası ile su sıçramalarına karşı dayanıklı olan cihaz maalesef suyun içinde aynı dayanıklılığı gösteremiyor. Bu harika özellikleri 4000 mAh kapasitesinde bir batarya kullanarak uzun süreli deneyim sağlamayı amaçlayan Asus batarya konusunda bizleri mutlu ediyor.

ROG telefonu piyasada bulunan en pahalı cihazlardan biri olacak, ancak hediye olarak sunulmakta olan Asus ROG Delta kulaklık 1000 € değerinde. Tabii ki, vergi ve döviz kurlarındaki fark sebebiyle, cihazın ülkemizde yaklaşık 12.000 tl’ye satılması bekleniyor, herhangi bir alıcı beklemiyoruz.