Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Asus Tamiri
 3. Asus Şarj Soketi Değişimi

Asus Şarj Soketi Değişimi

Asus şarj soketi değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Asus şarj soketi değişimi, telefonunuzun ekranını değiştirmeniz gerektiğinde yapılması gereken bir işlemdir. Ekran değişimleri, çoğunlukla kırılmalardan ve çiziklerden kaynaklanır. Ekran değişimi, telefonunuzun yeniden çalışmaya başlamasına yardımcı olabilir ve ayrıca telefonunuzun daha güzel bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olabilir.

Asus şarj soketi değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Asus Şarj Soketi Değişim Fiyat Listesi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Asus Zenfone 4 Max Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Zoom S Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Selfie Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Max Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Live Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone Go Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 6 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 5 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 4 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Max Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Laser Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 3 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Laser Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
Asus Zenfone 2 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Asus şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Asus şarj olmuyor.
 • Şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • Asus şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • Asus şarj olurken çok ısınıyor.
 • Asus telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Asus , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. Asus Şarj etmez, Asus bilgisayar görmüyor, Asus mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen Asus Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

Asus Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, Asus şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

Asus şarj değiştirilmesi gerekip gerekmediği, Asus tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.