Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu

Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu

Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu

Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu Güç düğmesi kırılırsa ve telefonunuzu açmaya çalışıyorsanız, yardımcı olabiliriz. Telefonunuz açık veya kapalı olsa bile yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Akıllı telefonlar ve tabletler bazen eski veya yeni olsun, başarısız olabilir. En rahatsız edici hatalardan biri kırık bir güç düğmesidir. Sonuçta, cihazınızı açamıyorsanız yardımcı olmaz.

Asus Zenfone Güç Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Asus Zenfone, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak güç düğmesi değiştirme alanında deneyimli ve teknik olarak uzman  ASUS teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. güç düğmesi değiştirme süresi yaklaşık 45 dakika bizim hizmet ve 3 (üç) iş günü zaman 2-taraflı ücretsiz kargo hizmeti kullanılır. orijinal güç düğmesi, telefon modeliniz için kullanılır. değişiklik işlemleri sırasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez. güç anahtarını değiştirdikten sonra, telefonunuzun açma / kapama fonksiyonu sorunsuz çalışmaya devam edecektir. Cihazınız 3 ay boyunca Cep Hastanesi onaylı güç düğmesi garanti kartı ile size teslim edilir. güvence süresi boyunca  teknik sorunlar ASUS teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür. Kırık güç düğmesinin değiştirildiği teknik servis odası 7/24 garanti kameraları ile kontrol altında tutuluyor. Statik elektrikten tamamiyle ücretsiz. Periyodik olarak sterilize edilmiş ve sigortalı.

Asus Güç Düğmesi Olmadan Telefonu Nasıl Açabilirsiniz?

İki olasılık vardır: telefonunuz veya tabletiniz açık ama bunu uyanmak veya kapatamazsınız ve bunu açamıyorum. Her iki soruya da ayrı ayrı bakacağız.

Cihazınız Kapalı ise;

Güç düğmesi kırılırsa ve cihaz kapalıysa, zor bir durumda olacaksınız, ancak biraz umut var. Cihazınızın yapımına ve modeline bağlı olarak farklı yöntemler çalışacaktır, bu yüzden garanti etmiyoruz.

Denemek için ilk ve en kolay şey, bir pil boşalması durumunda telefonu şarj cihazına takmaktır. Bazı telefonlar bu şekilde açılabilir, ancak bu mümkün değildir, bu nedenle bir Önyükleme Menüsü göründüğünde ses seviyesi düğmelerine uzun süre basmayı deneyin.

Pilinizi ana şarj cihazından ayırın ve USB üzerinden bir PC’ye veya dizüstü bilgisayara bağlanmayı deneyin.

Üçüncü bir seçenek, aygıt kapatılmadan USB hata ayıklamayı etkinleştirdiyseniz bir komut istemi kullanmaktır. ADB’Yİ yükleyin ve bir komut istemi penceresi açın. Bunu yaptıktan sonra, ‘ADB yeniden başlatma ıken telefonunuzu bilgisayara takılı ve enter tuşuna basın – ayrıca‘ adb yeniden başlatma kurtarma ’deneyin.

İlginizi Çekebilir: iPhone Anten Sorunu

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; asus zenfone 5 güç tuşu bozuldu , asus zenfone 5 power tuşu bozuldu , asus zenfone 2 home tuşu çalışmıyor , asus zenfone 6 power tuşu çalışmıyor , asus zenfone power tuşu çalışmıyor , asus zenfone 5 açma kapama tuşu bozuldu nasıl açabilirim , asus zenfone 6 açma kapama tuşu bozuldu nasıl açabilirim , asus telefon açma kapama tuşu bozuldu , asus güç tuşu bozuk telefon nasıl açılır , asus güç tuşu.