Asus Zenfone Max Pro M2 Tasarımı Ortaya Çıktı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Asus ZenFone MaxProM2 Tasarımı Ortaya Çıktı

Asus ZenFone MaxProM2 Tasarımı Ortaya Çıktı resmi olarak 11 Aralık’ta Endonezya’da tanıtılacaktır. Akıllı telefonun detayları kesin kalır. Cihazın ilk resmi resmi yakın vakitte yüklendi. Şimdi, tasarımlarını açıkça ortaya koyan Yeni görüntüler var.

Yeni Zenfone Max Pro M2 görüntüleri, kameranın kaba bir ekrana sahip olduğunu bir Defa henüz görmemize destur veriyor. yalnızca alt çerçeve çentik kadar kalın. Ayrı olarak, kameranın f / 2.0 diyafram ile 13 megapiksel bir zamanlayıcıya sahip olacağı söyleniyor.

&Quot;≪Yoastmark

Asus ZenFone MaxProM2 Tasarımı Ortaya Çıktı

Asus Yeni telefon Full HD + çözünürlüğü destekleyen bir 626-inç ekran ile beraber geliyor. Hem ön hatta geri paneller Corning Gorilla Glass tarafından korunacaktır.

Lım teaser. nihayetinde vakit zaman piyasaya sürülen aygıt üç geri sinealıcı ile gelebileceğini, ancak durumun epey ayrımlı olduğunu görebiliyoruz. Çünkü muhtemelen akıllı telefonun arkasında 12 MP + 5 MP sensörüne sahip ikili bir sinealici.

Asus Zenfone Max Pro M2 Canlı Canlı Görüntülendi

Asus, akıllı telefon dünyasındaki iddialı markalardan biri olma yolunda ilerliyor ve önemli bir izleyici kitlesi yaratmayı başarmış gibi görünüyor. Asus Zenfone Max Pro M2 yeni akıllı telefon modellerinden biri olacak. Asus Zenfone Max Pro M2’nin dikkat çekici tasarım değişiklikleri ile gelmesi bekleniyor. son olarak, telefonların canlı görüntüleri ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir: Apple’a Çentiği Gizlediği Gerekçesi İle Dava Açıldı

Asus ZenFone MaxProM2 Tasarımı Ortaya Çıktı Nasıl Bir Telefon Olacak?

Asus ZenFone Max Pro M2 Tasarımı Ortaya Çıktı akıllı telefonlarının en büyük farkının tasarım olması bekleniyor. Bu modelle birlikte tasarım kısmı tekrar dönüştürülecek. Asus, 3 arka kameralı bir sisteme geçilecek. yeni akıllı telefonlarda dikkat çekecek olan sistem, markanın kamera açısından kendi adına ilkleri denemesini sağlayacak.

Biz de önünde yenilenmiş bir sistem göreceksiniz. Ön kameradan farklılıklar beklediğimiz akıllı telefon, orta segment serisindeki ürünlerden biri olacak. Snapdragon 660 tarafından güçlendirilecek yeni model, 4 GB RAM’e sahip olacak. ana modelde 4 GB RAM göreceğiz, ancak başka bir versiyonda 6 GB RAM mevcut olacak.

Zenfone Max Pro M2 Özellikleri

Zenfone Max Pro M2’nin parmak izi tarayıcısı geri panelde yer alır. Şirketin logosunun Derhal altında. Cihazın 5.000 mAh pil olacağı bildirilmektedir. Hızlı şarjı destekleyip desteklemediğini bilmiyoruz.

&Quot;≪Yoastmark

Telefon ekranındaki simgeler, saf bir Android tecrübeyi sunabileceğini gösteriyor. Zenfone Max Pro M2 Qualcomm Snapdragon 660 yonga seti ve 4 GB RAM kullanacak. 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı ile ayrı olarak var olması bekleniyor. henüz Çok ödeme yok.