Asus Zenfone Şarj Sorunu, Şarj Çabuk Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 173 Görüntülenme

Asus Zenfone Şarj Sorunu, Şarj Çabuk Bitiyor

Asus Zenfone Şarj Sorunu, Çok sayıda kişinin kullandığı Asus telefon serisinde Asus zenfone 2 şarjının hızlı bir şekilde bitmesi gibi şikayetler, pil ve şarj alanlarındaki sorunlardan kaynaklanıyor.

Parçaların değiştirilmesi veya şarj cihazlarındaki hatalar gibi genel sorunlara ek olarak, cihazın donanım hasarı da çok büyük bir faktördür. Pil ve şarj cihazıyla ilgili donanım sorunları varsa, Asus Asus Zenfone 2’nin şarjı, parçaları değiştirerek hızlı bir şekilde sona erebilir. Cep Hastanesi Teknik Servis olarak, ürününüzü mümkün olan en iyi şekilde inceliyoruz ve sorunu belirledikten sonra onarım çalışmaları da yapıyoruz.

Şarj sorununa rağmen, Hızlı şarj tüketimi, sık sık bahsettiğimiz şikayetler arasında yer alıyor. Pilin şişmesi ve kullanım ömrünün sona ermesi gibi sorunlar pilin hızlı bir şekilde tükenmesine neden olabilir. Bu nedenle, telefon şarj olurken hemen çıkarılmamalı, %100 şarj olması beklenmelidir. Aşırı ısınma ve orijinal olmayan şarj cihazlarının kullanılması gibi sorunları çözmek için Pil değişimi yapılabilir.

Kullanılacak pilin orijinal olması ve değiştirme prosedürlerinin uzman bir teknik personel tarafından yapılması, ürün arızasının tedavisini kolaylaştıran faktörler arasındadır. Asus telefonuna hizmet veren Firmamız, cihazınızı güvenli çözümlerle onarır. Cihazınızı pil garanti kartı ile birlikte teslim edecek olan ekibimiz, onarılan cihazınızı size iletecektir.

Asus Batarya Kalibrasyonu

Pilin sağlığı için Asus pil kalibrasyonu çalışabilirliği artırır. Bununla birlikte, bir elektronik cihazın kullanımı sırasında zaman içinde özelliklerinin çoğunu kaybedeceği bilinmelidir. Çeşitli USS kodları ve programları ile gerçekleştirilen bu işlemler, pilin ömrünü uzatmak için de harekete geçer. Dolum herhangi bir sorun olmadan yapılırsa, servis ömrü uzatılacaktır.

Cihazınız Orijinal Mi?

Pilin bitmesinin nedenlerinden biri, cihazın orijinal olmamasıdır. İkinci El bir cihazınız varsa, içeriği orijinal ürünler olmayabilir. Bu nedenle, cihaz orijinal batarya ile birlikte kullanılmalıdır. İlgili cihazın farkında olan ve son derece deneyimli olan teknik uzmanlarımız, ihtiyacınız olan pil veya Asus pil kalibrasyonunu gerçekleştirecektir.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

Asus Zenfone şarjı neden hızlı biter?

Asus Zenfone Şarj Sorunu neden olur? Kullanılan cihaz için belirli bir kullanım süresi geçtiyse, pilin ömrü bitmiş olabilir. Başka bir deyişle, pil şişerse ve kullanım ömrünü tamamlarsa, hızlı bir şekilde şarj edilmemesi normaldir. Orijinal pil mevcutsa, sağlanır ve değiştirilir. Değiştirildikten sonra, gerekli şarj uygulaması yapılır ve test edilir. Şikayet edilen durum kaybolur.

Asus Zenfone parça değişimi nasıl yapılabilir?

Telefonun modeli eski değilse ve durdurulmamışsa, Asus zenfone 2 şarjı gibi sorunlar kısa sürede ortadan kalkar. Parçaların değiştirilmesi ve benzeri durumlar, müşterinin onayı ile yapılması gereken sorunlardır. Özellikle parça eksikliği hakkında bilgi almak istediğinizde, Cep Hastanesi Teknik Servis, çevrimiçi destek hizmeti ile sorununuzu çözmenize yardımcı olacaktır.

Asus Zenfone batarya değişimi nasıl yapılır?

Pil değişimi kalifiye bir teknik personel tarafından yapılmalıdır. Çok zorlu bir işlem olduğundan, yanlış model pilin takılmasına veya cihazın hasar görmesine neden olur. Bu nedenle, gerekli sorunu çözmek için bizden destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Asus Zenfone batarya değişimi fiyatı ne kadar?

Modele göre değişen bataryanın fiyatları 120 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatlar karşılığında onarılan cihazınızın 6 ay boyunca servis garantisi de devam eder. Herhangi bir olumsuz durumda ekibimiz çözüm bulmak için size yardımcı olmaya hazırdır.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Asus Zenfone Max Pro Ekran Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir