Ataşehir Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Ataşehir Cep Telefonu Tamiri

Ataşehir cep telefonu tamiri firmamız ile Cep telefonu ile ilgili bir sorun yaşadıysanız artık düşünmenize gerek yok çünkü bütün cep telefonu sorunlarınızı çözmekteyiz. Cep telefonları artık günümüzde herkesin ihtiyacıdır. En az iki tane olmak üzere her kişinin cep telefonu bulunmaktadır. Kişiler cep telefonları sayesinde bütün işlerini kolaylıkla halledebilirler. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte cep telefonları hayat kalitesini yükselten birer araç haline gelmiştir.

Herkesin ihtiyacını karşılayan bu cep telefonları da zaman zaman bazı arıza durumları yaşayabilirler. Cep telefonunun ekranının kırılması, iç düzeneğinin bozulmazsa, bataryanın ömrünün bitmesi ve bunlara benzer pek çok sorun cep telefonlarını kullanırken ortaya çıkabilir.

 


Ataşehir Cep Hastanesi hizmeti

Ataşehir cep telefonu tamiri hastanesi olarak her türlü cep telefonu markasında ve modellerinde telefonlarınızı tamir ediyoruz. Başta Ataşehir ve çevresi yakın olmak üzere bütün İstanbul’a hizmet veren bir firmayız. Farkımız müşteri memnuniyeti olarak sizlere hizmet veriyor oluşumuzdan gelmektedir.

Cep telefonu tamirini pek çok yer yapabilir. Fakat önemli olan cep telefonunuzu tamir ederken yüksek kaliteli hizmeti sizlere vererek müşterileri memnun edebilmektir.


Cep Telefonlarında Meydana Gelecek Olası Sıkıntı Durumları Nelerdir?

Akıllı telefonların sıklıkla başına gelen sorunlardan bir tanesi ekranının kırılmasıdır. Ön cam ya da iç camda kırıklar meydana gelebilir ve bu kırıklardan dolayı ekran kullanılmaz hale gelir ya da tamamen görüntü gidebilir. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında ekran değişimi yapılması gerekiyor. Bizler ataşehir cep telefonu tamiri firması olarak ekran değişimi yaparken orijinal parçalar ile değişim yapmaktayız. Yeni takılan parçaların altı ay firma garantisi bulunmaktadır. Ekran değişimi yapılan telefonunuz sizlere teslim edilirken değişim yapılmış olan parçaların garantileri de sizlere sunulmaktadır. Yani herhangi bir sıkıntı durumunda tekrar garanti belgesi ile başvurabilirsiniz. Ayrıca tadilat sonrası yaşanabilecek sıkıntılardan dolayı her türlü hizmeti de tekrar alabilirsiniz.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Ataşehir Cep Telefonu Tamiri Firmamızda Fiyatlar Nedir?

Parça değişimi ile tadilat sırasında çok uçuk fiyatlar ile gözünüzü korkutabilirler. Fakat ataşehir cep telefonu tamiri firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalıştığımız için bütçenizi sarsmadan kaliteli ürünlere uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Kısa sürede yapılan tadilat ile cep telefonu Kullanmadığınız sürece telefonsuz kalmanızı istemiyorum. Size belirlenen gün içerisinde telefonunu sizlere teslim edilmektedir.

Telefonunuz Cep Hastanesi firmamıza geldikten sonra ilk olarak sizin şikayetleriniz alındıktan sonra uzman teknik ekip tarafından telefonunuzun sıkıntısı belirlenmektedir. Daha sonra telefondaki sorun size bildirildi onayınız alındıktan sonra işlemlere başlanır. Siz işlemleri ve fiyatı onayladıktan sonra telefonun tamir edilip en kısa sürede sizlere firmamız tarafından takdim edilir.

İstanbul’un her noktasından biz ataşehir cep telefonu tamiri firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalite hizmet anlayışını belirlemiş olan uzman ekibimiz ile her gün sizlerin hizmetindeyiz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Ataşehir Cep Telefonu Tamiri
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir