beykoz cep telefonu tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 5 Yorum / 825 Görüntülenme

BEYKOZ CEP TELEFONU TAMİRİ

Beykoz Cep Telefonu Tamiri  Hayatımızı kolaylaştıran cep telefonları birer elektronik alet olduğu için zaman içerisinde problem çıkartıp bozulabilirler ve cep telefonuyla alakalı her türlü sıkıntınız da biz Beykoz Cep Telefonu Tamiri firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Cep telefonları kişilerin hayat kalitesini yükselten araçlardır.

Hemen hemen bütün insanlar işlerini cep telefonlarından hallederler. Ve telefonları bozulduğunda kişilerin işleri aksamakla beraber bazı güç durumlar ortaya çıkabilir. Yani Cep telefonunuz bozulduğunda kısa sürede tamir ettirmek sizin işinizi aksamaması için doğrusu olacaktır Cep telefonuyla ilgili bir problem yaşadığınızda mahrum durumda kalmamanız için biz büyük olacak telefonu firması olarak kaliteli hizmeti kısa sürede sizlere vermekteyiz.

Günümüzde pek çok kişi artık akıllı telefon kullanmaktadır. Akıllı telefonlar dokunmatik özelliği bulunan ve internet işlerinizde kolaylıklar halledebilmemizi sağlayan aletlerdir. Bu dokunmatik telefonların özellikle ekranlarında meydana gelen sıkıntılar telefonun kullanılmasını engeller. Bizler özellikle ekran kaynaklı olmak üzere cep telefonunuza yaşadığınız bütün problemleri çözmekteyiz. Beykoz cep telefonu tamiri firması olarak sadece akıllı telefon değil geçmişten günümüze kadar kullandığınız bütün telefonların tamiratını gerçekleştirmekteyiz.

Cep Telefonlarında Meydana Gelen Başlıca Sorunlar Nelerdir?

 • Ekran
 • Batarya
 • Şarj
 • Mekanik aksam ile ilgili sorunlar sıklıkla yaşanabilir.

Bu problemler kendiliğinden oluşabilecek gibi kullanıcı kaynaklı da meydana gelebilir. Özellikle bataryaların bozulması telefonların yoğun olarak kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Sıkıntıları ise ekrana darbe alarak ya da düşmesi sonucu çatlayıp kırılmasından meydana gelir. Bu gibi sorunlar yaşandığında genellikle telefonda parça değişimi yapılmaktadır. Beykoz Cep Telefonu Tamiri firması olarak parça değişimine sizler onayladıktan sonra telefonunuzun markasındaki ve modelindeki parçaların orijinali ile yapmaktayız.

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Telefonunuza yeni takılan orijinal parçalar altı ay garantili parçalar olup cep telefonu parça değişiminden sonra sizlere telefonunuzda birlikte verilmektedir. Bu şekilde değişen parçalar da oluşabilecek sıkıntılar Beykoz cep telefonu tamiri firmamızın garantisi altındadır. Herhangi bir sorunda sizlere verilen imzalı ve kaşeli garanti belgesi ile tekrar firmamıza müracaat ederek sorun bildiriminde buluna bilirsiniz.

Beykoz Cep Telefonu Tamiri Dikkat Edilen Hususlar Nelerdir?

İstanbul’un Beykoz semtinde siz müşterilerimize hizmet veren Beykoz Cep Telefonu Tamiricep telefonu hastanesi firmamızda işinde uzman teknikerlerimiz ile çalışmaktayız. Uzman teknikerlerimiz bütün telefon modelleri üzerinde tadilatları gerçekleştirip kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamızın internet sayfalarındaki adres bilgilerinden Beykoz Cep Telefonu Onarımı firmamıza kolaylıkla bulabileceğiniz gibi iletişim numaralarından da bizlere ulaşarak merak ettiğiniz her konuda fikir alabilirsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilmek için siz müşterilerinizi bey koz cep telefonu tamiri firmamıza bekliyoruz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

5 Yorum

 • Mehmet A.

  Yeriniz beykozda mı değilse kargo avr mı 11 pro max ekran arka cam degısım komple

  • Cep Hastanesi

   Merhaba beykozda şubemiz yok fakat yurtiçi kargodan 311748961 anlaşma kodu ile gönderebilirsiniz.

 • perihan coşkun

  merhabalar 11 agustos 2019 da samsung not4 telefonum durup dururken bir daha açılmadı. kurban bayramı bitiminde ilkez tamirciye verdim telefonumu 1.tamirciye verdim beykozda ne tel numarası verdi ne de sizi arıcaz deyip aradı kendim gitmesem bilgi vereceği de yok. 3 hafta bekletti önce hafıza kartı yanmış hafıza kartı değişirse telefon çalışırmı dedim çalışır dedi 250 tl dedi hafıza kartına hemen veremediği için telefonumu ertesi günü alın dedi çok beklettiği için ve ilgisiz dağrandığı için oraya yaptırmak istemedim telefonumu geri aldım . 5 eylül 2019 da beykozda başka telefoncuya verdim dün aramış eşimi telefonunuzu usta yapamadı gelin alın demiş bugunde ben aradım neyi var diye. usta yapamadı başka telefoncu yapar yapamaz bilemeyiz alıp başka yere verebilirisniz başka telefoncunun yapamadıgı telefonu biz yapıyoruz bizim yapamadığımızı başka telefoncu yapabilir dedi. güvenilir telefon tamircisi beykozda bilmiyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz yerınız nerdedir.

  • Cep Hastanesi

   merhabalar perihan hanım yerimiz pendik üst kaynarca çamçeşme mahallesi selamet caddesi no:2 adresinde cihazın tamiri yapılıp yapılamayacagını anlamak için arıza tespiti yapmak gerekiyor servisimizde arıza tespiti ücretsizdir kendiniz getirebilir veya yurtiçi kargodan 311748961 anlaşma kodu ile gönderebilirsiniz.selamlar

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir