Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Bilgisayardan instagram Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan instagram Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan Instagram Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan instagram Fotoğraf Yükleme Sosyal medyanın ağır taşlarından biri haline gelen instagram , günlük kullanım oranları için en aktif uygulamalardan biri olmayı başardı. Instagram başarılarının en etkili noktası elbette uygulamanın güncellemelerle yeni bir şekil alması.

Instagram’ın yeni özelliklerine bakarsak ve son birkaç aya bakarsak, ınstagam’ın hikayeleri bölümü, canlı yayın bölümü, sinema filmi gönderme özelliği, kayıp fotoğraflar ve daha fazlası ile sosyal medya uygulamalarında beklenen hemen hemen her özelliği sunduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında, son günlerde uygulamanın mobil versiyonu için atılan adımlar oldukça gündem olmuştur. Instagram mobil web sitesi üzerinden paylaşmak artık mümkün. Hala ana web sitesi üzerinden paylaşmak mümkün olmasa da, bunu yapmak için yeni yollar vardır.

Instagram fotoğraflarını herhangi bir program kullanmadan bilgisayardan paylaşmak için ne yapmanız gerekiyor? Sizlere detaylı bilgi için video çektik. Aşağı kısımda videoyu izleyerek bakabilirsiniz.

Instagram’ı Bilgisayardan Kullanmak

Intagram’a fotoğraf, hikaye ve video yüklemek isteyen kullanıcıların bunu kullandıkları akıllı telefon yerine bir bilgisayarda (dizüstü bilgisayar, masaüstü, dizüstü bilgisayar) yapıp yapamayacakları en ilğinç şeylerden biri. Cevabı doğrudan paylaşmama izin ver, yapabilirsin.

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme

Windowed programı bilgisayarınızı kullanarak instagram hesabınıza resim yüklemek için izin veren programlardan biridir. Instagram normalde cep telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan resim yüklemek için izin verdiğinden, bir bilgisayardan yükleme bir sorun olabilir ve telefon ile uğraşmak istemiyorum kullanıcılar doğrudan Windowed seçebilirsiniz. Programın arayüzü kullanımı çok kolaydır ve herhangi bir şekilde web tarayıcınızı kullanmanız gerekmez.

İlginizi Çekebilir: Revize Ekran Ne Demek

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme; Ancak, resimlerinizi yüklemeden önce, çerçeve boyutu ve jpg veya jpeg formatında olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi takdirde, program resimlerinizi Instagram’a yüklemez.

Tabii ki, yüklemek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Aynı anda birden fazla görüntü yüklemenize izin vermemesi, programın eksiklikleri arasındadır. Resimler ve fotoğraflar Instagram hesabınıza yüklendikten sonra, Windowed’in size sağlayacağı bağlantıları kullanarak bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 Alternatif Uygulamaları Deneyin

Intagram’a fotoğraf, hikaye ve video yüklemek isteyen kullanıcıların bunu kullandıkları akıllı telefon yerine bir bilgisayarda (dizüstü bilgisayar, masaüstü, dizüstü bilgisayar) yapıp yapamayacakları en ilğinç şeylerden biri. Cevabı doğrudan paylaşmama izin ver, yapabilirsin.

Android Emülatörleri Kullanın

Listemizin son maddesinde, diğer üç seçenekten memnun olmayanlar için bir alternatif ekledik. İnstagram’ı instagram’ı tüm özellikleriyle kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınıza bir Android emülatörü yükledikten sonra İnstagram uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Yani tamamen İnstagram kullanmak yerine bazı özellikler olmadan kullanabilirsiniz. Aşağıdaki Android emülatörlerinden herhangi birini indirdikten ve yükledikten sonra, Android ara yüzündeki Play Store’dan instagram başlatın ve yükleyin. Artık senin için çocuk oyuncağı olacak.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme programları , bilgisayardan instagram a fotoğraf yükleme , apple bilgisayardan instagram’a fotoğraf yükleme , bilgisayardan instagram foto arşivleme , bilgisayardan instagrama foto atmak
bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme 2018 , bilgisayardan instagrama foto yükleme 2020 , instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme nasıl yapılır , bilgisayardan instagram çoklu fotoğraf yükleme , bilgisayardan instagram foto yükleme.