Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabini Kullanma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma Çift satırlı kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan Whatsapp, aslında her iki sayıya da birkaç basit adımda sunulabilir. Çift hatlı bir telefonda aynı anda iki Whatsapp hesabı kullanmak istiyorsanız, söyleyeceğimiz adımları izleyin.

Çift hatlı bir telefona sahip olan kullanıcılar genellikle whatapp’ı tek bir sayıya tanımlarlar, çünkü bunun farkında değildirler. Ancak, bu, bazı çift hatlı modellerde bulunan uygulamalar sayesinde değişiyor. Bunun İOS kullanıcıları için geçerli olmadığını lütfen unutmayın.

Çift Hesap Desteği Veren Telefonlar

Özellikle Çinli üreticiler tarafından geliştirilen bazı telefonlar, barındırdıkları uygulamalar sayesinde uygulamaların klonlanmasını sağlar. Huawei, Oppo ve xiaomi önde gelen telefon üreticileri. Huawei Mate 10 Pro, bu işlevi uygulama İkiz uygulaması ile gerçekleştirirken, Xiaomi çift uygulamaları kullanır ve Oppo Klon uygulamasını kullanır.

Bu üç telefon üreticisinden çift SIM kart desteği olan telefonlardan birine sahip olanlar Whatsapp’ı indirmek için gereklidir. Whatsapp uygulaması telefona yüklendikten sonra, uygulamayı telefonun markasına göre klonlamak için kullanılacak uygulamayı açarak ayarlar bölümüne ulaşırız.

Whatsapp uygulama seçeneğini etkinleştirerek, şimdi uygulamayı klonlama ve ikinci bir hesap oluşturmak için uygun hale getiriyorsunuz. Güzel olan şey, ikinci satırı telefona takmadan bile kullanabilmenizdir!

Bu uygulamalara benzer şekilde, Samsung Galaxy Note 8, Galaxy A ve Galaxy J modelleri Dual Messenger ile kopyalanabilir. Mesajlaşma uygulamasını basılı tutun ve “Gelen ikinci uygulamayı indir” seçeneğini seçin. İkinci uygulama Dual Messenger simgesi ile indirilir ve bu nedenle girişimi önler.

İlginizi Çekebilir: Yavaşlayan Telefon Nasıl Hızlandırılır

Üçüncü Parti Uygulamalar

Whatsapp uygulamasını iki hesapla kullanmak isteyenler telefon yazılımını desteklemez, üçüncü taraf uygulamaları sağlayabilir. Play Store’un paralel alanı ve benzeri uygulamalar, bu ihtiyacı karşılamak için uygulamaları klonlamanıza izin verir. Bu noktada, uygulamalara güvenmek tamamen kullanıcıların kararına bırakılmıştır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  bir telefonda 2 whatsapp hesabı nasıl kullanılır , bir telefonda 2 whatsapp kullanma
bir telefonda 2 whatsapp uygulaması , bir telefonda 2 whatsapp nasıl kullanılır , bir telefonda 2 whatsapp , telefonda 2 whatsapp kullanma
telefonda 2 whatsapp , android telefona 2 whatsapp , telefondan 2 whatsapp , telefonda 2 whatsapp kullanmak

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma

Çift çizginiz varsa, her iki satır için Whatsapp’ı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? İki çok basit adımda. Çift hatlı kullanıcılar, whatsapp’ı akıllı telefonlarında Çift SIM kartları destekleyen tek bir numaraya tanımlayabilir.

Ama aslında her iki satır için uygulamayı kullanabilirsiniz. Çözümler maalesef iOS cihazları için mevcut değildir. İlk olarak, self-double hesabını destekleyen cihazlarla başlayalım. Çinli telefon üreticilerinin bu konuda önemli desteği var.

Huawei, Oppo ve Çin’in Elması olarak bilinen Xiaomi, çift hatlı yazılımla Whatsapp’ın kullanımını destekliyor. Çift SIM desteği ile Huawei Mate 10 Pro EMUI arayüzü App İkiz denilen bu özellik, Xiaomi çift Uygulamalar olarak adlandırılır. Oppo Klon uygulaması diyor.

1 Telefondan 2 Tane Whatsapp Açma

Çift SIM’İ destekleyen iki SIM cihazdan birine sahipseniz, önce Whatsapp’ı Play Store’dan indirmeniz gerekir. Daha sonra, cihazların Ayarlar menüsünde kullandığınız cihaza bağlı olarak uygulama İkizini, çift uygulamaları veya Klon uygulamasını seçmeniz gerekecektir. Burada bir kopyasını oluşturmak için uygulamayı seçebilirsiniz. Uygulamanın bir kopyasını yaptıktan sonra kopya uygulamasını ikinci numarayla kullanabilirsiniz.

Ayrıca cihazınızda ikinci bir SIM yüklü olması gerekmez unutmayın. Samsung Galaxy Note8 ayrıca çift Messenger özellikleri. Bu özellik sayesinde, uygulamanın bir kopyası oluşturulabilir. Bunu yapmak için, uzun bir süre için mesajlaşma uygulama simgesine basın ve basılı tutun ve indir indir ikinci uygulamayı seçmek gerekir ” açılan ekrandan.

İkinci uygulama otomatik olarak Dual Messenger’ın mini logosu ile birlikte gelir. Böylece, karıştırma uygulamaları sorunu yoktur. Ayarlardan hangi uygulamaların kopyalanacağını da seçebilirsiniz. Bu özellik ayrıca Galaxy a (2017) ve Galaxy J (2017) ‘ da mevcut.