Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabini Kullanma

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma Çift satırlı kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan Whatsapp, aslında her iki sayıya da birkaç basit adımda sunulabilir. Çift hatlı bir telefonda aynı anda iki Whatsapp hesabı kullanmak istiyorsanız, söyleyeceğimiz adımları izleyin.

Çift hatlı bir telefona sahip olan kullanıcılar genellikle whatapp’ı tek bir sayıya tanımlarlar, çünkü bunun farkında değildirler. Ancak, bu, bazı çift hatlı modellerde bulunan uygulamalar sayesinde değişiyor. Bunun İOS kullanıcıları için geçerli olmadığını lütfen unutmayın.

Çift Hesap Desteği Veren Telefonlar

Özellikle Çinli üreticiler tarafından geliştirilen bazı telefonlar, barındırdıkları uygulamalar sayesinde uygulamaların klonlanmasını sağlar. Huawei, Oppo ve xiaomi önde gelen telefon üreticileri. Huawei Mate 10 Pro, bu işlevi uygulama İkiz uygulaması ile gerçekleştirirken, Xiaomi çift uygulamaları kullanır ve Oppo Klon uygulamasını kullanır.

Bu üç telefon üreticisinden çift SIM kart desteği olan telefonlardan birine sahip olanlar Whatsapp’ı indirmek için gereklidir. Whatsapp uygulaması telefona yüklendikten sonra, uygulamayı telefonun markasına göre klonlamak için kullanılacak uygulamayı açarak ayarlar bölümüne ulaşırız.

Whatsapp uygulama seçeneğini etkinleştirerek, şimdi uygulamayı klonlama ve ikinci bir hesap oluşturmak için uygun hale getiriyorsunuz. Güzel olan şey, ikinci satırı telefona takmadan bile kullanabilmenizdir!

Bu uygulamalara benzer şekilde, Samsung Galaxy Note 8, Galaxy A ve Galaxy J modelleri Dual Messenger ile kopyalanabilir. Mesajlaşma uygulamasını basılı tutun ve “Gelen ikinci uygulamayı indir” seçeneğini seçin. İkinci uygulama Dual Messenger simgesi ile indirilir ve bu nedenle girişimi önler.

İlginizi Çekebilir: Yavaşlayan Telefon Nasıl Hızlandırılır

Üçüncü Parti Uygulamalar

Whatsapp uygulamasını iki hesapla kullanmak isteyenler telefon yazılımını desteklemez, üçüncü taraf uygulamaları sağlayabilir. Play Store’un paralel alanı ve benzeri uygulamalar, bu ihtiyacı karşılamak için uygulamaları klonlamanıza izin verir. Bu noktada, uygulamalara güvenmek tamamen kullanıcıların kararına bırakılmıştır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  bir telefonda 2 whatsapp hesabı nasıl kullanılır , bir telefonda 2 whatsapp kullanma
bir telefonda 2 whatsapp uygulaması , bir telefonda 2 whatsapp nasıl kullanılır , bir telefonda 2 whatsapp , telefonda 2 whatsapp kullanma
telefonda 2 whatsapp , android telefona 2 whatsapp , telefondan 2 whatsapp , telefonda 2 whatsapp kullanmak.