Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın)

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın)

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın)

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın), Günlük yaşamımızda sevdiklerimizle telefon görüşmeleri yapıyoruz. Bu toplantılar esnasında, farklı arkadaşlar yada özel telefon görüşmeleri var. Böyle bir durumda, öteki taraf bir telefon görüşmesine geldi, hemen seni arayacağım, yahut kardeşim yakında geri döneceğimi söyleyerek birisini arıyor. Eğer o kişiyle konuşurken farklı bir çağrı onun ekranda düşüyor olmasıdır.

Ama bunu yapamıyorsanız, veya dostunuz bazen aramış olduğunuzu söylüyor, ama meşgul. Hayır, öyle bir telefon almadım ama diyebilirsiniz. Telefonunuzda bu ayar için bir işlem sağlamak değil bunun sebebi. Samsung, iPhone, Sony, LG ve Huawei telefonlarında biriyle konuşurken, telefonunuzun çalmasını önlemek için aşağıdaki bilgilere bakın.

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın)

Telefonla konuşuyorsun. Eğer meşgul birini aramış olduğunuzda o anda meşgul çalmasın istiyorsanız yapmanıza ihtiyaç duyulan oldukca basittir. * 43 # tuşuna bastıktan sonrasında arama tuşuna basın.

Örnek: başka biriyle sohbet ederken birini ararsanız, aşağıdaki mesajı alırsınız. Kimi aramış olduğunuz şahıs şu anda başka biriyle konuşuyor. Lütfen hatta kalın.

Birisi Aradığında Meşgul Çalsın

Telefonla konuşuyorsun. Şu anda biri seni arıyor. Eğer arayan meşgul olsun izin vermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey oldukça basittir. # 43 # tuşlarına basın ve arama tuşuna basın.

Örnek: başka biriyle sohbet ederken birini ararsanız, aşağıdaki durumla yüz yüze gelirsiniz. Meşgul sesi çalsın.

İlginizi Çekebilir: Samsung Orta Kasa Değişimi

Telefon Meşgulken Arayanı Görme iPhone

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın), Eğer bir iPhone telefon kullanıyorsanız ve biriyle bir çağrı olduğunda ikinci gelen aramayı görmek istiyorum. Bu durumda, telefonda yapılacak ayarlar aşağıdaki gibidir;

  • Ayarlara Giriyoruz.
  • Daha sonra Telefon>Arama Bekletme üzerinden gelen aramayı gerçekleştirebiliriz.

Telefon meşgulken arayanı görme Sony

Sony telefonlarda beklemeye gelen bir çağrı koymak için,

  • Ayarlar>Çağrı>Ek ayarlar bölümüne gidiniz.

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın)

  • Gelen aramayı bekletmek istiyorsanız çağrı bekletme yerinde işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme LG

Birisi Aradığında Meşgul Çalıyor (Çalmasın), LG telefon kullanıcıları, ikinci aramayı tekrar görmek için arama yaparken, aşağıdaki işlemleri sağlamanız gerekir.

  • İlk olarak Çağrı ayarları alanına giriniz.
  • Daha Sonrasında Daha fazla>Ek ayarlar> Çağrı bekletme bölümüne giriş yapınız.
  • Buraya girdikten sonra çağrı bekletme seçeneğini aktif hale getirmeniz durumunda,

Gelen ikinci aramayı telefonunuzdan görebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Biri aradığında meşgul çalmasın Türk Telekom , Biri aradığında meşgul çalmasın Turkcell Telefon meşgul olmadığı halde meşgul çalıyor , Telefonun direk meşgul çalması , Biri aradığında konuşuyor olsam bile biriyle meşgul çalmaması , Biri aradığında meşgul çalmasın iPhone , Telefonda konuşurken başka biri aradığında görme , Telefonum meşgul çalıyor.