Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Biriyle Konuşurken Telefonum Meşgul Çalıyor

Biriyle Konuşurken Telefonum Meşgul Çalıyor

Biriyle Konuşurken Telefonum Meşgul Çalıyor

Biriyle Konuşurken Telefonum Meşgul Çalıyor ,Birisi meşgulken, telefon görüşmeleri başka bir çağrı almak için, telefon meşgul iken telefon modeli makalemizde ele alınacak nasıl görmek için başkasının arama görmek için, telefon, lg bekleyen telefon görüşmeleri, iphone bekleyen çağrı, Samsung bekleyen çağrı, arama görmek için telefonda konuşurken. İşlem ayarlarından sonra, başka bir arkadaş sizi aradığında arkadaşınızı görebilirsiniz.

Birisi Aradığında Meşgul Çalmasına İzin Verme

Telefonda konuşuyorsun. Birisi sizi aradığında meşgul olmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey oldukça basittir. * 43 #tuşuna bastıktan sonra arama tuşuna basın.

Örnekleme: başka biriyle konuşurken, aşağıdaki mesajı göreceksiniz. . Aradığınız kişi şu anda başka biriyle konuşuyor. Lütfen hatta kalın”.

Birisi Aradığında Meşgul Oynayalım

Telefonda konuşuyorsun. Biri seni arıyor. Eğer meşgul arayan tutmak istiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basittir. # 43 # tuşuna basın ve arama tuşuna basın.

Örnekleme: birisi konuşurken birini arıyorsa, durumla karşı karşıya kalır. “Meşgul ses”.

İlginizi Çekebilir: Kendi Telefon Numaramı Nasıl Gizliyebilirim

Kontrol

Peki bu servis açık mı yoksa kapalı mı nereden bileceksiniz ? Onun için de yapmanız gereken şey *#43# ve arama tuşuna basılması.

Telefon Meşgul

Çağrı Bekletme Ayarı

Bir diğer deyişle bu ayara bizler çağrı bekletme açma ve çağrı bekletme kapama diyoruz. Özetle çağrı bekletme açma ve çağrı bekletme kapama nasıl yapılır tablolu bir şekilde paylaşalım.

Çağrı BekletmeYapılması Gereken
Aktif etme*43# ve arama tuşu
İptal etme#43# ve arama tuşu
Kontrol*#43# ve arama tuşu

Not: Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve telefon modeli fark etmeksizin bu kod çalışır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  biri aradığında meşgul çalmasın vodafone biri aradığında meşgul çalmasın türk telekom, biri beni aradığında telefonum meşgul çalsın, telefon meşgulken çalıyor gözükebilir mi, biriyle konuşurken başkasının aradığını görme, *43# nedir, telefonum kapalıyken meşgul çalıyor, telefonun meşgul çalmasını istiyorum.