Bolu Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 586 Görüntülenme

Bolu Ekran Değişimi

Bolu Ekran Değişimi, şirketimiz, Bolu ekran değişim hizmetleri ile hızlı ve kaliteli çözümler sunmakta, uzman ve deneyimli teknisyenleri ile size yardımcı olmaktadır. Ayrıca, servisimizdeki ekran değişimleri için daima orijinal ve A kalite ekranlar kullanıyoruz.

Bolu Ekran Değişimi, bu şekilde, dokunma hızı, dokunma hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk günün performansına geri döner. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerimiz için;

 • Ekran değişimleri daima orijinal ve A kalite ekranlar ile yapılır.
 • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
 • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınız da yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
 • Değişimler için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
 • Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınız da gerçekleştirilen işlemler sizlerin göz önünde olur.

Ekran değişimi ile telefonunuzu kargo ile servisimize gönderebilir, böylece ekran problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize gönderdiğiniz telefonlar, ekranı değiştirerek en kısa sürede kargo ile size geri gönderilecektir. Ayrıca kargo ücretleri tamamen şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Hizmetimizde ki ekran değişiklikleri her zaman garanti kapsamındadır.  Garantili ekran değişikliği ile telefon ekranlarıyla ilgili tüm sorunları çözebilir ve parça ve işçilik için garanti edilen ekran değişikliklerini 3 ay boyunca yapabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bolu

iPhone ekranını değiştirmek için daha fazla zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçin ve uzman ekibimizle hızlı çözümler edinin. Hizmetimizde, iPhone ekran değişimleri her zaman orijinal, çıkma ve A kalite ekranlarımız da bulunur. Ayrıca, ekran değişimleri için steril ve statik elektrik içermeyen teknik servis odaları kullanılır.

Yurt Dışından Telefon Getirmek

Telefonlarda yapılan ekran değişimleri sırasında tüm işlemler özel odalarda yapılır. Ayrıca, değişiklikten sonra bilgileriniz silinmeyecek veya zarar görmeyecektir. Ekran değişiklikleri yaklaşık 45 ila 60 Dakika gibi kısa bir sürede yapılır. Bundan sonra, ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Bolu

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapmaktadır. Bunun yanında teknik servisimizde Samsung ekran değişimleri orijinal A kalite ve çıkma ekranlarımızda bulunur. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra değişimler her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlere Bolu garantili ekran değişimi ile ulaşabilir ve bunun yanında 3 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca teknik servisimizde yapılan değişimler sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek verdiğimizi belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung Galaxy Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir